AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Wychodzi na to, że ty.
0
@Salchent Lobotka, marzeniem Kimmich.
0
@Bagsik88 Oglądam mecze. Sprawdź u siebie na tym flashscore, gdzie oglądasz spotkania Barcy.
1
@norbi77 Po nim można było się spodziewać takiego "pressingu".
0
@kulek22 Ciekawe ile konkretów wprowadzi Tusk w te 100 dni.
0
@panczo Dlatego jak go zetną to innych nauczą, że tak się nie robi.
2
@norbi77 Ludzie się śmiali z braku podania do Raphinhi w meczu z Atletico, a ich bożek zrobił to drugi raz tylko w o wiele ważniejszym momencie. Egoista zawsze będzie egoistą.
0
@Comentateiro Dziadek nie denerwuj się. Nigdzie nie pisałem, że Lewy nie miał wpływu. Pisałem, że nie był kluczowy w mistrzostwie. Także zmień okulary, bo chyba już za słabe.
0
@Bagsik88 W poprzednim może tak, był to pierwszy jak nie jedyny taki mecz jego mecz. W tym znów olał pressing.
5
@Pawel13sz Suarez bez kolan nie byłby tak słaby.
0
@Faro No tak, 2 gole, wywalczony karny nie miały wpływu.
1
Ironia losu. Ludzie wyzywali, obrażali i wyśmiewali Ousmane jak był u nas. Później część się cieszyła, że odszedł, a on nas wyrzucił z LM. Szkoda tego meczu...
2
@panczo Wg mnie powinni go ściąć o głowę na placu katalońskim.
0
@Miszak Ludzie zapomnieli, że psg to nie są chłopcy do bicia.
0
@Bagsik88 Nie pressuje, a nie, że nie zdążył. Nie biega, nie pressuje, łazi choćby Messim był.
1
@Roobo Po części jest. Wykorzystałby swoje okazje to w zeszłym roku byśmy awansowali, a w tym może byłaby dogrywka z psg. No ale on nigdy nie jest winny.
0
@Rl9k1nG Najlepszy transfer w historii klubu < 3
1
@malicinho Ja zawsze będę przeciwko realowi. Kibicować im mogę jedynie w spadku, lub rozwiązaniu klubu.
0
@Bagsik88 Nawet dobra nie była? Vitinha z dalszej odległości gola wsadził i nie zgadniesz, kto miał do niego doskoczyć, a tego nie zrobił.
0
@mateusz33 Raczej po sezonie jak zapowiedział.
71
@Sysia11 Ter Stegena xD
1
@malicinho A nie można nie kibicować nikomu? Jak już to byłbym za Paryżem, bo real to jest największe bagno w historii piłki nożnej.
1
@priest9999 Bastoni to jest ciekawa opcja.
0
@ObiektywnyKibic121 z rigczem.
0
@vangoor Pressing jakiego można się było po nim spodziewać.
1
@HighestInTheRoom weź się wstydź. Jako kibic Barcelony w życiu nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby kibicować prześcieradłom.
0
@Bagsik88 Czerwona kartka jak najbardziej miała wpływ, ale dwie spartolone okazję również jak i brak podania do Ferrana.
0
@takisobiektos Gdzie tak napisałem? Napisałem, że z nim na pewno się to nie uda.
0
Kur... szkoda tego meczu. Było tak blisko awansu. Niestety dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe, dlatego byłem sceptycznie nastawiony po pierwszym meczu. Może za rok się uda, zobaczymy jakie ruchy poczynimy w letnim okienku i kto jeszcze wypłynie ze szkółki. Jest na czym budować ten zespół, możliwe też, że przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia.
0
@Bagsik88 Oczywiście, że nie przez niego. Napastnik z 0 g i 0 a nie odpowiada odpadnięciu swojej drużyny. Wszyscy winni tylko nie on.