0

@Bagsik88 Wychodzi na to, że ty.

0

@Salchent Lobotka, marzeniem Kimmich.

0

@Bagsik88 Oglądam mecze. Sprawdź u siebie na tym flashscore, gdzie oglądasz spotkania Barcy.

1

@norbi77 Po nim można było się spodziewać takiego "pressingu".

0

@kulek22 Ciekawe ile konkretów wprowadzi Tusk w te 100 dni.

0

@panczo Dlatego jak go zetną to innych nauczą, że tak się nie robi.

2

@norbi77 Ludzie się śmiali z braku podania do Raphinhi w meczu z Atletico, a ich bożek zrobił to drugi raz tylko w o wiele ważniejszym momencie. Egoista zawsze będzie egoistą.

0

@Comentateiro Dziadek nie denerwuj się. Nigdzie nie pisałem, że Lewy nie miał wpływu. Pisałem, że nie był kluczowy w mistrzostwie. Także zmień okulary, bo chyba już za słabe.

0

@Bagsik88 W poprzednim może tak, był to pierwszy jak nie jedyny taki mecz jego mecz. W tym znów olał pressing.

5

@Pawel13sz Suarez bez kolan nie byłby tak słaby.

0

@Faro No tak, 2 gole, wywalczony karny nie miały wpływu.

1

Ironia losu. Ludzie wyzywali, obrażali i wyśmiewali Ousmane jak był u nas. Później część się cieszyła, że odszedł, a on nas wyrzucił z LM. Szkoda tego meczu...

2

@panczo Wg mnie powinni go ściąć o głowę na placu katalońskim.

0

@Miszak Ludzie zapomnieli, że psg to nie są chłopcy do bicia.

0

@Bagsik88 Nie pressuje, a nie, że nie zdążył. Nie biega, nie pressuje, łazi choćby Messim był.

1

@Roobo Po części jest. Wykorzystałby swoje okazje to w zeszłym roku byśmy awansowali, a w tym może byłaby dogrywka z psg. No ale on nigdy nie jest winny.

0

@Rl9k1nG Najlepszy transfer w historii klubu < 3

1

@malicinho Ja zawsze będę przeciwko realowi. Kibicować im mogę jedynie w spadku, lub rozwiązaniu klubu.

0

@Bagsik88 Nawet dobra nie była? Vitinha z dalszej odległości gola wsadził i nie zgadniesz, kto miał do niego doskoczyć, a tego nie zrobił.

0

@mateusz33 Raczej po sezonie jak zapowiedział.

71

@Sysia11 Ter Stegena xD

1

@malicinho A nie można nie kibicować nikomu? Jak już to byłbym za Paryżem, bo real to jest największe bagno w historii piłki nożnej.

1

@priest9999 Bastoni to jest ciekawa opcja.

0

@ObiektywnyKibic121 z rigczem.

0

@vangoor Pressing jakiego można się było po nim spodziewać.

1

@HighestInTheRoom weź się wstydź. Jako kibic Barcelony w życiu nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby kibicować prześcieradłom.

0

@Bagsik88 Czerwona kartka jak najbardziej miała wpływ, ale dwie spartolone okazję również jak i brak podania do Ferrana.

0

@takisobiektos Gdzie tak napisałem? Napisałem, że z nim na pewno się to nie uda.

0

Kur... szkoda tego meczu. Było tak blisko awansu. Niestety dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe, dlatego byłem sceptycznie nastawiony po pierwszym meczu. Może za rok się uda, zobaczymy jakie ruchy poczynimy w letnim okienku i kto jeszcze wypłynie ze szkółki. Jest na czym budować ten zespół, możliwe też, że przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia.

0

@Bagsik88 Oczywiście, że nie przez niego. Napastnik z 0 g i 0 a nie odpowiada odpadnięciu swojej drużyny. Wszyscy winni tylko nie on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?