0

@GeraltzKatalonii Te osoby robią to z wyboru. Jednak w każdej chwili mogą mieć dzieci. Para homo nie może nigdy mieć dziecka ze sobą. Czy są zdrowi, czy nie. Nawet jak chcą to go nie stworzą.

0

@GeraltzKatalonii Odstępstwo od normy? Tym może być kolor włosów, ale nie nadrzędny cel jakim jest prokreacja.

0

@QQL5 Ja za pisanie tutaj nie pobieram pieniędzy, nie jestem moderatorem, czy redaktorem. Nie mam wpływu na społeczeństwo w przeciwieństwie do dziennikarki. Weź się puknij w czoło. Profesjonalizm można zachować w jakiejś profesji, a nie w czymś co robisz na zabicie czasu.

0

@GeraltzKatalonii Jest to zanurzenie. Ktoś wyżej napisał, że jest to norma jak heteroseksualizm. Jeśli tak miałoby być to takie osoby nie stanowiłyby ułamka ludzkości, a przybliżoną wartość do osób heteroseksualnych. Jednak liczbą przypominają osoby z zaburzeniami jak autyzm.

0

@GeraltzKatalonii XD nwm czy wiesz, ale właśnie porównałeś homoseksualizm do choroby. I odpowiadając - związki heteroseksualne, które nie mogą mieć dzieci nie są zaburzeniami lecz przykrymi przypadkami osób z chorobą.

0

@QQL5 Odzywać się nie znając tematu xD

0

@GeraltzKatalonii Odpowiedz sobie dlaczego istniejemy? Co jest głównym zadaniem człowieka? - przedłużenie gatunku. Z związków homoseksualnych nie rodzą się dzieci, a więc nie spełniają swojego głównego zadania.

0

@Bagsik88 To tylko pokazuje, jak dużą moc ma socjalizm i kupowanie społeczeństwa za ich pieniądze.

0

@PIWOSZ89 Gapisz mu się na bebech?

0

0

@TR3YWAY Anna Seremak w TVN 24.

0

@QQL5 xd Czyli wg cb to było ok, normalne zachowanie. Po drugie dlaczego? Uważasz, że źle wykonuję swoją pracę? Nawet mnie nie znasz geniuszu.

1

Tą babę z TVN powinni zwolnić w trybie natychmiastowym. Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Byłoby w drugą stronę to by nawoływała, że zły patriarchat, że źli mężczyźni i wiadomo #piekłokobiet.

0

@tadzik447 ej ale Św. Jerzy Floryda był wspaniałą personą.

0

@Bobo25 Otóż nie. Dlaczego taka konfederacja głosuje w sprawach Unii inaczej od innych partii? Wszystkie partie były za zakazem aut spalinowych po 2035 r. Konfa przeciwko. Zielony ład, fit for 55, czy covidowe szaleństwo. Wszystko to jest uderzeniem w nas i naszą prywatność, a mimo to Konfa jako jedyna jest temu przeciwna. Oczywiście nie rządzili, więc nie wiadomo jakby głosowali mając władzę i czy dalej byliby temu przeciwni, ale aktualnie dla jest jako jedyna partia.

0

@Bagsik88 Weź się w końcu puknij człowieku. Jesteś upośledzony? Zobacz sobie jak dane partie głosują i wyciągnij wnioski kto głosuje za dobrem polski, a kto przeciw. Potem przeproś.

1

@Bobo25 Obłęd to jest okłamywać tylu ludzi przez tylu lat i robić to z takim wyrachowaniem. Dla ciebie to jest normalne?

4

@kuz Tusk nie jest obłąkany? Jeszcze za mało ci po kieszeni przywalił? Syndrom sztokholmski to tragedia xd

0

@semafor hahaha. Czemu nie do 60tki?

0

@Blanco16 Piękne ciasteczka to Messi posyła.

0

@Bagsik88 Ludziom już palma odbija, bo chłop zagrał dobry mecz xd

0

@FCB_dimiC Wiele słabszą niż pierwsza.

1

@FCB_dimiC Na pewno meczu bez gola nie nazwałbym występem TOP 9tki, ale ogólnie wyglądał dobrze w pierwszej połowie. W drugiej już na swoim poziomie.

0

@JohnnySilverhand Ty kłamiesz, to ja też będę.

0

@bartas97 Wiesz to real strzelał z metrowych spalonych i wygrywał LM.

0

@Bagsik88 No, ładnie uderzył Lewy z główki po podaniu Yamala.

0

@bartas97 Czas przeszły. Na szczęście czasy przekupionych sędziów się kończą i real coraz mniej wygrywa.

5

Raphinha jak nie gra na autobusy to jest naprawdę dobrym piłkarzem. Ewidentnie Liga hiszpańska mu nie siedzi, bo tu praktycznie co mecz jest walenie głową w mur.

0

@AmigoBlancos Dobrze, że real zapewnił sobie awans po pierwszym meczu xD

0

@JohnnySilverhand Płakać to możesz ty madrycioku, że Barca wygrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?