0

@Stinger_ Mógłby, ale gra w Barcelonie także ma lepszych partnerów do pomocy i zarabia nieporównywalnie więcej od ww.

1

@Emhyr Tymczasem Lewy, który w lidze jest za Ukraińcem, który dopiero przyszedł do La Liga xD

1

@VegetaPolska To tak jak ty na portalach randkowych xD

5

@maroon Chyba więcej musiało być takich ludzi, bo nie można świadomie z czystym sumieniem głosować na partię rudego krętacza.

0

@mekston no niestety prześcieradła często się ślizgają lub są pchani.

0

@mekston Dlatego szkoda, mogli wywalić real. Nie lubię tego typu piłkarzy.

0

@mekston Haaland mnie nie interesuje, tak jak PL. Szkoda tylko, że realu nie wywalili.

0

@VegetaPolska Tak, a potem od razu wsiadł w samolot do madrytu.

1

@Zoker Nie tyle do kraju co na kontynent xD

0

@MesQueUnClub96 Still przegrywa z Ukraińcem z ligi ukraińskiej xd

0

@jaras121 Na pewno nie napisałem, że najgorszy. Może jeden z najgorszych tak, najgorszy nie. Cou, Dembele i Griezmann to jednak większe wpadki.

1

@MesQueUnClub96 Fakty są takie, że Lewy przegrywa w lidze z gościem, który przyszedł z ligi ukraińskiej xD

0

@HighestInTheRoom Cisnąłem, bo od listopada grał padakę, a króla strzelców zapewnił sobie w pierwszej części sezonu. Poza tym pisanie, że nie był kluczowy w mistrzostwie to nie ciśnięcie. Tak samo jak mówienie, że jest drewniany kiedy przyjmował na 3 metry. Czytaj ze zrozumieniem to potem nie będziesz bazgrolił takich farmazonów.

0

@A4ron Ter Stegen kiedyś wpuścił "szmatę" czym przegrał nam mecz, czyli sprzedać również. Po twoich widełkach sprzedaży zostałby Cubarsi w tym klubie i może Fort xD

0

@HighestInTheRoom Ja nie sprzedaję po jednym meczu, tylko po roku tragicznej gry.

0

@tristan87 Lewandowski kopał się po czole ponad rok, pobiera ogromną pensję i jest słaby.

4

Araujo popełnił błąd, a tu go już sprzedają xd Yamal raz krzywo podał, także sprzedać póki coś wart xD

0

@betonito Ymbappe.

0

@JohnnySilverhand Inaczej to zinterpretowałem. Nigdzie nie robię problemów, po prostu nie wiedziałem, czy kolega wiedział o zawieszeniu Christensena i tyle.

1

@Messiah10 Może wyrosnąć na świetnego skrzydłowego.

0

@tristan87 Przeczytaj jeszcze raz. Napisał tak jakby nie został wystawiony przez widzimisię trenera. Skąd mam wiedzieć, czy wie czy nie?

0

@sebo939 nie można było, bo był zawieszony.

0

@GeneralXavi Może być w dobrze ułożonej drużynie w Arabii, czy MLS na swoim poziomie.

0

@TheNekro94 czemu nie? Już są komercyjne loty w kosmos. Z czasem będą tańsze więc może dożyjemy czasów, gdzie będzie to możliwe.

3

@GeneralXavi I dalej zostawić kołka na ataku xD

0

@FCB_dimiC To idź kibicować realowi. Będziesz mógł się cieszyć z wydrukowanych trofeów.

1

@TheNekro94 Polecieć w kosmos, być w stanie nieważkości.

5

@marcin62 Skrytykowane xD Zobacz skalę problemu. Tutaj babka wyśmiała chłopa na całą Polskę i nie straciła pracy. Tutaj ziomek napisał komentarz i mu problemy w robocie robią, może straci pracę. Faktycznie adekwatne. Inna sprawa, że tymi słowami nikogo nie skrzywdził, a tam facet wylądował w szpitalu ( taka mała różnica).

6

@marcin62 Za to jak idzie w drugą stronę to można wyśmiać faceta, bo dostał kością z rosołu i wylądował w szpitalu.

0

@Bagsik88 Twierdzisz, że Lewy nie strzela samych patelnii i jest to po części prawda, bo strzela też karne xD Nie biega i nie ma dryblingu. Drybling to ma Yamal, a nie Lewandowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?