AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Mógłby, ale gra w Barcelonie także ma lepszych partnerów do pomocy i zarabia nieporównywalnie więcej od ww.
1
@Emhyr Tymczasem Lewy, który w lidze jest za Ukraińcem, który dopiero przyszedł do La Liga xD
1
@VegetaPolska To tak jak ty na portalach randkowych xD
5
@maroon Chyba więcej musiało być takich ludzi, bo nie można świadomie z czystym sumieniem głosować na partię rudego krętacza.
0
@mekston no niestety prześcieradła często się ślizgają lub są pchani.
0
@mekston Dlatego szkoda, mogli wywalić real. Nie lubię tego typu piłkarzy.
0
@mekston Haaland mnie nie interesuje, tak jak PL. Szkoda tylko, że realu nie wywalili.
0
@VegetaPolska Tak, a potem od razu wsiadł w samolot do madrytu.
1
@Zoker Nie tyle do kraju co na kontynent xD
0
@MesQueUnClub96 Still przegrywa z Ukraińcem z ligi ukraińskiej xd
0
@jaras121 Na pewno nie napisałem, że najgorszy. Może jeden z najgorszych tak, najgorszy nie. Cou, Dembele i Griezmann to jednak większe wpadki.
1
@MesQueUnClub96 Fakty są takie, że Lewy przegrywa w lidze z gościem, który przyszedł z ligi ukraińskiej xD
0
@HighestInTheRoom Cisnąłem, bo od listopada grał padakę, a króla strzelców zapewnił sobie w pierwszej części sezonu. Poza tym pisanie, że nie był kluczowy w mistrzostwie to nie ciśnięcie. Tak samo jak mówienie, że jest drewniany kiedy przyjmował na 3 metry. Czytaj ze zrozumieniem to potem nie będziesz bazgrolił takich farmazonów.
0
@A4ron Ter Stegen kiedyś wpuścił "szmatę" czym przegrał nam mecz, czyli sprzedać również. Po twoich widełkach sprzedaży zostałby Cubarsi w tym klubie i może Fort xD
0
@HighestInTheRoom Ja nie sprzedaję po jednym meczu, tylko po roku tragicznej gry.
0
@tristan87 Lewandowski kopał się po czole ponad rok, pobiera ogromną pensję i jest słaby.
4
Araujo popełnił błąd, a tu go już sprzedają xd Yamal raz krzywo podał, także sprzedać póki coś wart xD
0
@betonito Ymbappe.
0
@JohnnySilverhand Inaczej to zinterpretowałem. Nigdzie nie robię problemów, po prostu nie wiedziałem, czy kolega wiedział o zawieszeniu Christensena i tyle.
1
@Messiah10 Może wyrosnąć na świetnego skrzydłowego.
0
@tristan87 Przeczytaj jeszcze raz. Napisał tak jakby nie został wystawiony przez widzimisię trenera. Skąd mam wiedzieć, czy wie czy nie?
0
@sebo939 nie można było, bo był zawieszony.
0
@GeneralXavi Może być w dobrze ułożonej drużynie w Arabii, czy MLS na swoim poziomie.
0
@TheNekro94 czemu nie? Już są komercyjne loty w kosmos. Z czasem będą tańsze więc może dożyjemy czasów, gdzie będzie to możliwe.
3
@GeneralXavi I dalej zostawić kołka na ataku xD
0
@FCB_dimiC To idź kibicować realowi. Będziesz mógł się cieszyć z wydrukowanych trofeów.
1
@TheNekro94 Polecieć w kosmos, być w stanie nieważkości.
5
@marcin62 Skrytykowane xD Zobacz skalę problemu. Tutaj babka wyśmiała chłopa na całą Polskę i nie straciła pracy. Tutaj ziomek napisał komentarz i mu problemy w robocie robią, może straci pracę. Faktycznie adekwatne. Inna sprawa, że tymi słowami nikogo nie skrzywdził, a tam facet wylądował w szpitalu ( taka mała różnica).
6
@marcin62 Za to jak idzie w drugą stronę to można wyśmiać faceta, bo dostał kością z rosołu i wylądował w szpitalu.
0
@Bagsik88 Twierdzisz, że Lewy nie strzela samych patelnii i jest to po części prawda, bo strzela też karne xD Nie biega i nie ma dryblingu. Drybling to ma Yamal, a nie Lewandowski.