AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@revolution33 Lewy nie ma z kim grać, ma słabych kolegów za 3...2...1...
4
@kanver_ Jeden jest określany jako jeden z najlepszych na świecie, drugiego wyzywali, że bez kolan, że gruby i trzeba go wyrzucić xd. Różnice? Narodowość.
3
@Arden Pique, Suarez, Neymar, Alba nie robili z siebie męczennika równocześnie wyśmiewając innych xd Ten pajac na strzała do każdego skacze, a jak dostaje kontrę to wyciera mordę rasizmem.
0
@Transu96 Wcześniej jednak prezentował świetny poziom. Jest jeszcze Fort. Można się postarać o jakiegoś darmowego piłkarza. Popełniliśmy ogromny błąd nie podpisując Grimaldo.
0
@Transu96 Na LO jest Balde, wróci Valle. Można też postarać się o jakiegoś LO.
0
@Bagsik88 Boli cię słabość twojego bożka? Czas tyka, za niedługo skończy karierę i już nie będzie nas męczyć.
17
@Bobo25 No, ale bramka była by uznana.
1
@dAvi_2 Prawdziwe.
2
@Emhyr raczej nie. On chce tu zostać i pewnie tak będzie.
1
@Bagsik88 Wiesz na swoim flashscore tego nie zobaczyłeś, ale po zejściu Lewego zaczęliśmy w końcu tworzyć zagrożenie pod bramką realu.
0
@Bagsik88 Zagrał lepiej, dzięki niemu Fermin strzelił.
0
@kanver_ Grał tak wspaniale, że nawet Xavi nie wytrzymał i go zdjął xD
0
@pacior95 Dżoker z taką pensją xD
5
@Kengo Ten z gwizdkiem?
4
Oj Pedri. Mówcie co chcecie, ale w takiej sytuacji Roberto by skasował Brahima.
14
I nie da mu żółtej pajac z gwizdkiem.
1
Chłop już powinien wylecieć.
5
Uuu Ancelotti rasista. Ściąga czarnego i wstawia białego na boisko...
4
I oczywiście brak żółtej dla Szczurka.
0
Ter Stegen jesteś najpiękniejszy< 3
0
@Konfederat Nie, nie tworzył takich kryminałów, już nie przesadzaj.
0
Xavi daj Forta za tego Cancelo.
2
@Konfederat Proszę cię. Alba w obronie nie był tak słaby.
2
Może Balde nie daje w ofensywie tyle co Cancelo, ale takiego kryminału w obronie nie tworzy.
1
@barcanawieki Przypadek? Nie sądzę.
2
FERMINHO !!!! Brawo. Drewno z wozu Barcelonie lżej.
1
Rekin ale fart, że był spalony...
0
@Piotr,1985 On od roku pokazuje nie wiele, a jednak gra cały czas więc stąd to zdziwienie.
3
Xavi Lewandowskiego zdjął? :O
0
Hahaha ja myślałem, że to obrońca odbił. Ojoj.