2

@revolution33 Lewy nie ma z kim grać, ma słabych kolegów za 3...2...1...

4

@kanver_ Jeden jest określany jako jeden z najlepszych na świecie, drugiego wyzywali, że bez kolan, że gruby i trzeba go wyrzucić xd. Różnice? Narodowość.

3

@Arden Pique, Suarez, Neymar, Alba nie robili z siebie męczennika równocześnie wyśmiewając innych xd Ten pajac na strzała do każdego skacze, a jak dostaje kontrę to wyciera mordę rasizmem.

0

@Transu96 Wcześniej jednak prezentował świetny poziom. Jest jeszcze Fort. Można się postarać o jakiegoś darmowego piłkarza. Popełniliśmy ogromny błąd nie podpisując Grimaldo.

0

@Transu96 Na LO jest Balde, wróci Valle. Można też postarać się o jakiegoś LO.

0

@Bagsik88 Boli cię słabość twojego bożka? Czas tyka, za niedługo skończy karierę i już nie będzie nas męczyć.

17

@Bobo25 No, ale bramka była by uznana.

1

@dAvi_2 Prawdziwe.

2

@Emhyr raczej nie. On chce tu zostać i pewnie tak będzie.

1

@Bagsik88 Wiesz na swoim flashscore tego nie zobaczyłeś, ale po zejściu Lewego zaczęliśmy w końcu tworzyć zagrożenie pod bramką realu.

0

@Bagsik88 Zagrał lepiej, dzięki niemu Fermin strzelił.

0

@kanver_ Grał tak wspaniale, że nawet Xavi nie wytrzymał i go zdjął xD

0

@pacior95 Dżoker z taką pensją xD

5

@Kengo Ten z gwizdkiem?

4

Oj Pedri. Mówcie co chcecie, ale w takiej sytuacji Roberto by skasował Brahima.

14

I nie da mu żółtej pajac z gwizdkiem.

1

Chłop już powinien wylecieć.

5

Uuu Ancelotti rasista. Ściąga czarnego i wstawia białego na boisko...

4

I oczywiście brak żółtej dla Szczurka.

0

Ter Stegen jesteś najpiękniejszy< 3

0

@Konfederat Nie, nie tworzył takich kryminałów, już nie przesadzaj.

0

Xavi daj Forta za tego Cancelo.

2

@Konfederat Proszę cię. Alba w obronie nie był tak słaby.

2

Może Balde nie daje w ofensywie tyle co Cancelo, ale takiego kryminału w obronie nie tworzy.

1

@barcanawieki Przypadek? Nie sądzę.

2

FERMINHO !!!! Brawo. Drewno z wozu Barcelonie lżej.

1

Rekin ale fart, że był spalony...

0

@Piotr,1985 On od roku pokazuje nie wiele, a jednak gra cały czas więc stąd to zdziwienie.

3

Xavi Lewandowskiego zdjął? :O

0

Hahaha ja myślałem, że to obrońca odbił. Ojoj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?