AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Lewy by tak nie przyjął.
0
@lntrowertyk Dla Roque będzie lepiej jak Lewy go nie będzie uczył.
0
@Popitek12 Bruno Fernandes, co wygrałem?
0
@marcin62 Dalej takie mam, są świetne.
1
@tomek8756 Zoo za oknem to nie tak źle ;)
1
@MesQueUnClub96 Jakby ktoś chciał ciebie screenować to by mu miejsca na telefonie/ komputerze nie starczyło.
0
@Bagsik88 Dramat to jest to, że nie rozumiesz jednej prostej rzeczy, którą pisałem już sporo razy- jestem fanem Barcy, nie interesuje mnie ile goli strzelał w Bayernie. Interesuje mnie, że jest słaby w klubie, któremu kibicuję i chcę, żeby odszedł. Teraz rozumiesz?
6
@Luciano99 Ciekawie ci to wyszło, nie powiem xD
0
@Bagsik88 Bardzo fajne statystyki, to kiedy gramy z tym BVB?
0
@Czajka90 Sprawdzałem na internecie i tam obie formy są okej w dopełniaczu.
0
@Linghunter88 Hahaha, no tak Messi nie jest Polakiem to mu nie zazdroszczę większych osiągnięć... Fajny argument, taki z dupy totalnie.
0
@Volk U wyzywamy. Debilów szukaj w rodzinie, pierwszego już znajdziesz jak w lustro spojrzysz.
0
@SpainFanRM89 Obrażasz xd Gdzie ty obrażanie widzisz? W el clasico piłka może nie była metr za linią, ale była więc gol powinien zostać uznany.
0
@Firestone Lewandowski*
0
@JasnyPan10 hahaha tak i kartka Abidala z powietrza. Pierwszego meczu nie pamiętamy?
0
@Alozuer0900 Jeszcze Atletico i gol ramosa ze spalonego, po którym real wygrał dogrywkę.
0
@Muhitos Gdzie ty widzisz płacz? Jakbyś nie zauważył cały tekst jest groteskowo napisany, ponieważ śmieszy mnie to, jak ludzie są ślepi.
0
@PJ777 Krytykować sędziów? To zaczniesz też swój śmieszny klubik, bo oni dla niego pracują.
2
@PJ777 Hahaha Chłopie wy żeście wygrywali LM po golach z metrowych spalonych. Barcelonie w tych latach, o których piszesz sędzia nie uznał gola z Betisem, gdzie piłka była metr w bramce. Ostatnio zresztą ta sama sytuacja była w el clasico. Już nie chcę przypominać akcji gdzie jeden piłkarz realu popchnął drugiego w polu karnym przeciwnika i real karnego dostał. Symulki ronaldo i karne z tyłka. Brak kary dla Valverde za uderzenie Baeny, czy odwołanie czerwonej kartki dla Viniciusa, bo jest czarny i gra w madrycie xd
3
Hahahaha Vazquez. Karma to coś pięknego.
0
@PJ777 Tradycja czyli kupowanie meczów?
1
@Gaucho Bez dwóch zdań.
0
@Seba991 Ja tam dziękować za odpadnięcie z LM i przewalone mistrzostwo nie będę.
0
@jaras121 Czemu mam lubieć niemiecki klub?
4
Jak nie lubię Baya tak mam nadzieję, że rozjadą ten obrzydliwy, skorumpowany klub. Oby wygrał w tym dwumeczu football.
0
@IMBALEO Dobrze dla jego narodu czyt. niemiec.
0
@kanver_ Za realem to można być ale w kwestii spadku z ligi.
0
@MesQueUnClub96 Czasem to potrafisz napisać coś sensownego o.O
0
@Recha_0684 Nie pijam alkoholu xd
1
@kigani Ban za prawdę? Model komunistyczny wszedł za mocno?