0

@barcelonaLM Lewy by tak nie przyjął.

0

@lntrowertyk Dla Roque będzie lepiej jak Lewy go nie będzie uczył.

0

@Popitek12 Bruno Fernandes, co wygrałem?

0

@marcin62 Dalej takie mam, są świetne.

1

@tomek8756 Zoo za oknem to nie tak źle ;)

1

@MesQueUnClub96 Jakby ktoś chciał ciebie screenować to by mu miejsca na telefonie/ komputerze nie starczyło.

0

@Bagsik88 Dramat to jest to, że nie rozumiesz jednej prostej rzeczy, którą pisałem już sporo razy- jestem fanem Barcy, nie interesuje mnie ile goli strzelał w Bayernie. Interesuje mnie, że jest słaby w klubie, któremu kibicuję i chcę, żeby odszedł. Teraz rozumiesz?

6

@Luciano99 Ciekawie ci to wyszło, nie powiem xD

0

@Bagsik88 Bardzo fajne statystyki, to kiedy gramy z tym BVB?

0

@Czajka90 Sprawdzałem na internecie i tam obie formy są okej w dopełniaczu.

0

@Linghunter88 Hahaha, no tak Messi nie jest Polakiem to mu nie zazdroszczę większych osiągnięć... Fajny argument, taki z dupy totalnie.

0

@Volk U wyzywamy. Debilów szukaj w rodzinie, pierwszego już znajdziesz jak w lustro spojrzysz.

0

@SpainFanRM89 Obrażasz xd Gdzie ty obrażanie widzisz? W el clasico piłka może nie była metr za linią, ale była więc gol powinien zostać uznany.

0

@Firestone Lewandowski*

0

@JasnyPan10 hahaha tak i kartka Abidala z powietrza. Pierwszego meczu nie pamiętamy?

0

@Alozuer0900 Jeszcze Atletico i gol ramosa ze spalonego, po którym real wygrał dogrywkę.

0

@Muhitos Gdzie ty widzisz płacz? Jakbyś nie zauważył cały tekst jest groteskowo napisany, ponieważ śmieszy mnie to, jak ludzie są ślepi.

0

@PJ777 Krytykować sędziów? To zaczniesz też swój śmieszny klubik, bo oni dla niego pracują.

2

@PJ777 Hahaha Chłopie wy żeście wygrywali LM po golach z metrowych spalonych. Barcelonie w tych latach, o których piszesz sędzia nie uznał gola z Betisem, gdzie piłka była metr w bramce. Ostatnio zresztą ta sama sytuacja była w el clasico. Już nie chcę przypominać akcji gdzie jeden piłkarz realu popchnął drugiego w polu karnym przeciwnika i real karnego dostał. Symulki ronaldo i karne z tyłka. Brak kary dla Valverde za uderzenie Baeny, czy odwołanie czerwonej kartki dla Viniciusa, bo jest czarny i gra w madrycie xd

3

Hahahaha Vazquez. Karma to coś pięknego.

0

@PJ777 Tradycja czyli kupowanie meczów?

1

@Gaucho Bez dwóch zdań.

0

@Seba991 Ja tam dziękować za odpadnięcie z LM i przewalone mistrzostwo nie będę.

0

@jaras121 Czemu mam lubieć niemiecki klub?

4

Jak nie lubię Baya tak mam nadzieję, że rozjadą ten obrzydliwy, skorumpowany klub. Oby wygrał w tym dwumeczu football.

0

@IMBALEO Dobrze dla jego narodu czyt. niemiec.

0

@kanver_ Za realem to można być ale w kwestii spadku z ligi.

0

@MesQueUnClub96 Czasem to potrafisz napisać coś sensownego o.O

0

@Recha_0684 Nie pijam alkoholu xd

1

@kigani Ban za prawdę? Model komunistyczny wszedł za mocno?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?