0

@VegetaPolska Kucharek próbuje być zabawny xd

6

Znalezione na FB:
https://zapodaj.net/plik-MmUVctz851
Wg mnie udowodnił :D

0

@Emhyr Dokładnie, w tym sezonie Montujic to twierdza. Jedynie Villareal wsadził nam na nim 5 bramek, a Girona 4.

4

@macio_944 On woli pobawić się w swoje gierki ;)

0

@MateS Szkoda, że odszedł. Jak do nas przychodził uważałem, że będzie miał zły wpływ na szatnię. Stało się inaczej, bardzo go polubiłem.

1

@kamiVeB To się wydaje tak niedawno, a to aż 9 lat... Ten czas zapi.....a

0

@Saviola88 Norma. Oni to jak mantrę powtarzają.

1

@Argy Prawilny hymn.

0

@maroon Marsylia.

0

@Bobo25 real tylko z wojskiem wchodził do szatni drużyny, z którą grał. Zastraszał piłkarzy, wygrywał po metrowych spalonych. Poza tym to krystalicznie czysty klub xd

0

@Rewolucja123 Ok pasuje. Historia realu na jednym video.

1

@norbi77 Kowal z Rigczem.

0

@Bagsik88 Co jasne? Nwm jak grali ci piłkarze, bo sprawdzałem tylko wynik.

2

@Zoker Masz ilość godzin temu. Napisał to zaraz po meczu, a nie 10 h po nim jak teraz wszyscy.

0

@Kidd Gdybyś tylko nie przekręcał słów to również świat byłby lepszy.

0

@Bagsik88 Nie patrzyłem na ten mecz, bo byłem w pracy.

2

@Kubsoleon Laimer w poprzednim meczu z realem był świetny.

0

@Bagsik88 Ty to już wgl xd

0

@NeroTFP1 Pamiętajmy, że nie potrafisz czytać.

2

@Arden Też nwm co im Lucho zrobił złego.

1

@Popitek12 Lewandowski,Haaland, Kane, Suarez.

1

@Lanosss Liverpool by powiedział, że w takim razie za darmo go oddadzą xD No ale to jest plan wzmocnić się i równocześnie osłabić Liverpool.

0

@kanver_ Wiadomo, że fajnie byłoby postawić na naszą młodzież. Jednak Xavi na napastniku niechętnie to robi.

0

@Bagsik88 Napisałem ewentualnie xd Isak powinien być celem. Na najlepsze opcje nas nie stać, a zostawienie Lewego to strata kolejnego sezonu.

0

@Emhyr Lewego, postarałbym się o Isaka, ewentualnie Dovbyk. Ferran i Fati, a w ich miejsce Nico Williams. No i De Jong musi odejść.

0

@Zoker WOW ktoś to widzi.

6

@KrwawiaceoczyVEB Zerknął tylko na napis "Vancouver"

0

@Bagsik88 To, że Koeman był słabym trenerem nie oznacza, że Xavi również nim nie jest. Na początku drużyna za Xaviego faktycznie wyglądała świetnie.

7

@Eto'o9 R10 Wiesz młody Lewy musi grać, żeby się rozwijać.

0

@Cule1234 Roque pewnie żałuje, że nie wybrał City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?