AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Kucharek próbuje być zabawny xd
6
Znalezione na FB:
https://zapodaj.net/plik-MmUVctz851
Wg mnie udowodnił :D
0
@Emhyr Dokładnie, w tym sezonie Montujic to twierdza. Jedynie Villareal wsadził nam na nim 5 bramek, a Girona 4.
4
@macio_944 On woli pobawić się w swoje gierki ;)
0
@MateS Szkoda, że odszedł. Jak do nas przychodził uważałem, że będzie miał zły wpływ na szatnię. Stało się inaczej, bardzo go polubiłem.
1
@kamiVeB To się wydaje tak niedawno, a to aż 9 lat... Ten czas zapi.....a
0
@Saviola88 Norma. Oni to jak mantrę powtarzają.
1
@Argy Prawilny hymn.
0
@maroon Marsylia.
0
@Bobo25 real tylko z wojskiem wchodził do szatni drużyny, z którą grał. Zastraszał piłkarzy, wygrywał po metrowych spalonych. Poza tym to krystalicznie czysty klub xd
0
@Rewolucja123 Ok pasuje. Historia realu na jednym video.
1
@norbi77 Kowal z Rigczem.
0
@Bagsik88 Co jasne? Nwm jak grali ci piłkarze, bo sprawdzałem tylko wynik.
2
@Zoker Masz ilość godzin temu. Napisał to zaraz po meczu, a nie 10 h po nim jak teraz wszyscy.
0
@Kidd Gdybyś tylko nie przekręcał słów to również świat byłby lepszy.
0
@Bagsik88 Nie patrzyłem na ten mecz, bo byłem w pracy.
2
@Kubsoleon Laimer w poprzednim meczu z realem był świetny.
0
@Bagsik88 Ty to już wgl xd
0
@NeroTFP1 Pamiętajmy, że nie potrafisz czytać.
2
@Arden Też nwm co im Lucho zrobił złego.
1
@Popitek12 Lewandowski,Haaland, Kane, Suarez.
1
@Lanosss Liverpool by powiedział, że w takim razie za darmo go oddadzą xD No ale to jest plan wzmocnić się i równocześnie osłabić Liverpool.
0
@kanver_ Wiadomo, że fajnie byłoby postawić na naszą młodzież. Jednak Xavi na napastniku niechętnie to robi.
0
@Bagsik88 Napisałem ewentualnie xd Isak powinien być celem. Na najlepsze opcje nas nie stać, a zostawienie Lewego to strata kolejnego sezonu.
0
@Emhyr Lewego, postarałbym się o Isaka, ewentualnie Dovbyk. Ferran i Fati, a w ich miejsce Nico Williams. No i De Jong musi odejść.
0
@Zoker WOW ktoś to widzi.
6
@KrwawiaceoczyVEB Zerknął tylko na napis "Vancouver"
0
@Bagsik88 To, że Koeman był słabym trenerem nie oznacza, że Xavi również nim nie jest. Na początku drużyna za Xaviego faktycznie wyglądała świetnie.
7
@Eto'o9 R10 Wiesz młody Lewy musi grać, żeby się rozwijać.
0
@Cule1234 Roque pewnie żałuje, że nie wybrał City.