0

@RoberDzik Barca, Olimpique Marsylia, Valencia
Znienawidzone- real, Baya i espanyol.

0

@Emhyr Nie pasterza. Setien to był Sołtys.

0

@Bagsik88 Co sobie wmawiam? Został oficjalnie ogłoszony najlepszym piłkarzem LE. Ostatnio cię oznaczyłem geniuszu pod komentarzem, że Lewy w samej lidze strzeli 30 goli xd więc skończ farmazonić.

0

@mekston Gdzie regularnie wychwalany? Inna sprawa, że ja z Auby nie robię najlepszego napastnika, gdzie wy z Lewego robicie.

0

@EkspertzOrlikq No widzisz, a mimo to został najlepszym graczem LE w takim wieku i ekipie, która nie była w finale.

0

@Adran360 bolą fakty?

2

Aubameyang graczem sezonu w LE. Lewandowski nawet w swojej drużynie nie był xD

0

@cules100pro Zasugerowałeś, że zawalił bramki, a tak nie było więc kula w płot.

1

@pioz123 Ferran za 15 hahaha jak on jeszcze nie jest nawet zamortyzowany xd

0

@Arden 4 lata odkąd świat stał się trochę lepszym miejscem?

0

@messi564 hahaha ale gość walnął kulą w płot xD

1

@Pawel13sz Oj tak. Obrona rywali wkręcona będzie metr w ziemię.

9

@Pawel13sz Kimmich i Nico Williams to powinny być priorytety.

0

@revolution33 Kane już nie będzie grać.

3

Dovbyk nieźle namieszał jeśli chodzi o króla strzelców :O

0

@Bagsik88 Marketing xd Lewandowski to nie jest Messi, żeby mieć ogromny wpływ na marketing drużyny.

1

@looki @Bagsik88 masz tutaj xd żebyś potem nie pisał, że nie było xd

1

@Pawel13sz Żółwie to są zabawne zwierzęta. Małe, wolne, a agresywne xD

4

Flick to czwarty Niemiec u nas. Ter Stegen, Gundogan, Löwy i Hansi.

3

Wyskoczyło mi to na FB. Chyba to nie była Bachata. XD
https://zapodaj.net/plik-of0KbzJYKQ

0

@BoRoWieC Lewy nie otrzymujący podań, który miał najwięcej strzałów w lidze?

0

@TR3YWAY Ale sobie ekipę zmontowali. Ekipę totalnych...

0

@kanver_ Tak. Barca jest dla mnie najważniejsza.

0

@Arden Co to za dyrdymały. Przecież to jest szybki piłkarz xd

1

Witamy pięknego Flicka w Barcy. Znów jest nadzieja, że następny sezon nie będzie porażką. Co prawda wolałem Mottę, ale Flick to też świetna opcja. Jeśli to prawda, że przyjął ofertę o 30% mniejszą niż miał Xavi to już wgl. chapeau bas.

0

Znalezione na FB, złoto grafika o sytuacji z Xavim:
https://zapodaj.net/plik-XyCY2bOJtp

0

@Transu96 Złoto filmik.

0

@cules100pro Kolejny do połamania :/

3

@Antimadridista_WR Kierowca może?

3

@tbas Ten wynik lewicy to jest tragedia. Masakra ilu odklejenców, którzy między innymi przyklejają się do dróg jest w Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?