AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Barca, Olimpique Marsylia, Valencia
Znienawidzone- real, Baya i espanyol.
0
@Emhyr Nie pasterza. Setien to był Sołtys.
0
@Bagsik88 Co sobie wmawiam? Został oficjalnie ogłoszony najlepszym piłkarzem LE. Ostatnio cię oznaczyłem geniuszu pod komentarzem, że Lewy w samej lidze strzeli 30 goli xd więc skończ farmazonić.
0
@mekston Gdzie regularnie wychwalany? Inna sprawa, że ja z Auby nie robię najlepszego napastnika, gdzie wy z Lewego robicie.
0
@EkspertzOrlikq No widzisz, a mimo to został najlepszym graczem LE w takim wieku i ekipie, która nie była w finale.
0
@Adran360 bolą fakty?
2
Aubameyang graczem sezonu w LE. Lewandowski nawet w swojej drużynie nie był xD
0
@cules100pro Zasugerowałeś, że zawalił bramki, a tak nie było więc kula w płot.
1
@pioz123 Ferran za 15 hahaha jak on jeszcze nie jest nawet zamortyzowany xd
0
@Arden 4 lata odkąd świat stał się trochę lepszym miejscem?
0
@messi564 hahaha ale gość walnął kulą w płot xD
1
@Pawel13sz Oj tak. Obrona rywali wkręcona będzie metr w ziemię.
9
@Pawel13sz Kimmich i Nico Williams to powinny być priorytety.
0
@revolution33 Kane już nie będzie grać.
3
Dovbyk nieźle namieszał jeśli chodzi o króla strzelców :O
0
@Bagsik88 Marketing xd Lewandowski to nie jest Messi, żeby mieć ogromny wpływ na marketing drużyny.
1
@looki @Bagsik88 masz tutaj xd żebyś potem nie pisał, że nie było xd
1
@Pawel13sz Żółwie to są zabawne zwierzęta. Małe, wolne, a agresywne xD
4
Flick to czwarty Niemiec u nas. Ter Stegen, Gundogan, Löwy i Hansi.
3
Wyskoczyło mi to na FB. Chyba to nie była Bachata. XD
https://zapodaj.net/plik-of0KbzJYKQ
0
@BoRoWieC Lewy nie otrzymujący podań, który miał najwięcej strzałów w lidze?
0
@TR3YWAY Ale sobie ekipę zmontowali. Ekipę totalnych...
0
@kanver_ Tak. Barca jest dla mnie najważniejsza.
0
@Arden Co to za dyrdymały. Przecież to jest szybki piłkarz xd
1
Witamy pięknego Flicka w Barcy. Znów jest nadzieja, że następny sezon nie będzie porażką. Co prawda wolałem Mottę, ale Flick to też świetna opcja. Jeśli to prawda, że przyjął ofertę o 30% mniejszą niż miał Xavi to już wgl. chapeau bas.
0
Znalezione na FB, złoto grafika o sytuacji z Xavim:
https://zapodaj.net/plik-XyCY2bOJtp
0
@Transu96 Złoto filmik.
0
@cules100pro Kolejny do połamania :/
3
@Antimadridista_WR Kierowca może?
3
@tbas Ten wynik lewicy to jest tragedia. Masakra ilu odklejenców, którzy między innymi przyklejają się do dróg jest w Polsce.