AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 To, że uważam, że gra słabo i był niepotrzebnym wydatkiem nie równa się, że chcę by miał kontuzję.
0
@HypeR Co wy do mnie macie? Na jakiej podstawie stwierdzacie, że cieszy mnie czyjeś nieszczęście? Piszecie z własnego doświadczenia?
0
@kuz A jak się odezwie to nawet bardziej xD
0
@icmmii Nie? Wiesz ile tu osób stawia wyżej Lewandowskiego niż Luisito? Messi to inna galaktyka to wiadomo. Jednak w mediach, jak i sami kibice robią z niego kogoś ponad stan faktyczny, a już wgl teraz jak zjechał z poziomem.
0
@icmmii Ehhh napisałem. Może dla Polaków być nawet Bogiem. To nie zmienia faktu, że jest słabszym piłkarzem niż ww. dwójka.
2
@13th Rasistą to był właściciel samochodu. Jak można zamknąć auto przed biednym inżynierem...
0
@icmmii Co ma piernik do wiatraka? To, że jest najlepszy w Polsce nie oznacza, że trzeba go wychwalać pod niebiosa i wymyślać, że jest lepszy niż jest faktycznie.
0
@FcPortoFan1999 Bez przesady. Rodzice lubili oglądać.
1
@maroon No nie. Obiektywnie to jest gorszy od Luisito, a już wgl Messiego i nie będę udawał, że jest inaczej.
0
@FcPortoFan1999 W Kiepskich Paździochowa miała Majsner jako panieńskie.
0
@GeneralXavi Ile wypiłeś?
2
@FcPortoFan1999 Z domu Majsner ;)
1
@maroon Tu nie chodzi o umniejszanie. Jest to dobry goleador, ale Polacy z niego robią Messiego. Piszą, głupoty, że potrafi świetnie rozgrywać, czy zestawiają go z o wiele lepszym Luisito.
2
@FCBparasiempre W zeszłym sezonie był najgorszym Pichichi od 22 lat. W tym nawet Ukrainiec z ligi ukraińskiej miał więcej, a Lewy miał tyle bramek co pomocnik i nawet do 20 nie dobił xd
0
@marcin62 Najwyżej sobie tym zaszkodzi. Betonem to musisz być ty z swoim myśleniem, że coś nie wypada, bo coś. Potem takim myśleniem dochodzimy do durnej mowy nienawiści i pozwów, bo ktoś komuś zranił uczucia xd Inna sprawa, że wypisujesz, gdy PO ma dokładnie taki sam betonowy elektorat.
0
@AbelKabel hahaha jaki z dupy argument.
0
@maroon No i tak to powinno wyglądać, a nie próbować cenzurować lub cancelować jak mają w zwyczaju na zachodzie xd
0
@marcin62 To nie jest cenzura?
Cenzura (łac. censere ’osądzać’) – kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań.
Google inaczej to opisuje, ale ty wiesz lepiej o wszechwiedzący xd
0
@maroon Durne porównanie. To już jest czyn, a tutaj masz tylko wyrażenie swojej opinii.
0
@takisobiektos Pewnie, najlepiej żeby nic nie można było powiedzieć. Wyraziła swoje zdanie i tyle.
3
@Pawel13sz Są dwa uda- albo się uda, albo się nie uda ;)
0
@marcin62 Nie wypada xd pewnie. Cenzurka jest fajna. Szczególnie rosjanie tak uważają.
0
@AbelKabel Hahaha wszystko pod babki. Weź sobie zobacz ile dostały reprezentantki USA od nastolatków z jakiejś tam drużyny xd
0
@AbelKabel A ja myślę, że babka 130 kg przegra z gościem 130 kg. Alcaraz by ją spacerkiem rozwalił.
0
@MessiForeverTheBest Weź mnie nie stawiaj obok atencjusza.
0
@AbelKabel Co mają wyniki do tego? Facet wygra z kobietą w praktycznie każdym sporcie.
0
@NeroTFP1 No weź tato. Nie tato.
1
@Zoker Oczywiście, że by ją rozwalił.
3
@MysticCat Autor komentarza postawił tezę, więc niech ją obroni.
1
@maroon No nwm, mam nadzieję, że nic nie dostanie, bo widać, że walnięta.