0

@Bagsik88 Proszę cię. Jakby tak drewniany piłkarz, który potrafił tylko dobijać dostał ZP to byłaby ujma dla tej nagrody. Wygrał ZB, za strzelone bramki, ale piłkarsko genialny nie był.

0

@Bagsik88 Dlatego nawet nie zbliżył się liczbowo do Messiego.

0

@maroon O tym napisałem.

1

@misterio Kurama. Nie może być inaczej.

1

@Arden Narkotyki/ dopalacze bardzo szkodzą. Żywy przykład.

0

@tbas W 2020 też słabo było dlatego dobrze, że ostatecznie ta nagroda nie trafiła do nikogo.

0

@misterio Tak, mhm.

0

@NeroTFP1 Czyja to wina, że nie zgłosił gwałtu?

5

@Jakchcesz I świetna dla nieprawdziwych, których jest więcej.

0

@Safrani Albo niech pierwszy je***e z granatnika ;)

0

@Tasde Idą czasy, że będą bo jestem wrogiem publicznym nr 1- białym heteroseksualnym mężczyzną. Kiedyś było lepiej :)

0

@GeneralXavi Zdaniem niektórych byłyby świetnym kapitanem w Barcy XD

1

@Tasde To były dobre czasy :) Co do małżeństwa to nie, związki partnerskie ok. Adopcja dziecka totalnie odpada.

1

@Arden Jacy niektórzy ludzie są głupi... To jest masakra.

1

@Comentateiro Proste. Był cienki, prawie zepsuł karnego, ale sędzia pozwolił mu strzelać jeszcze raz, bo Maignan lekko oderwał się od linii.

0

@Czajka90 Co mam napisać? Pajacuje i tyle zamiast normalnie strzelać.

3

@Death_voice Sporo razy nas ratował. Przypomnij sobie jak nam wygrał mistrzostwo sezon temu. Skorupski o takim poziomie to może marzyć.

0

Mbappe jak widać gen madrycioka ma.

1

@Death_voice Hahaha ale brednie. Skorupski nawet do poziomu MATSa się nie zbliżył.

1

@lntrowertyk Bo z nim w składzie gramy w 10.

0

@Sulimo Ciebie też jak widzę. Cóż no, było to do przewidzenia, że psychofani będą zawiedzeni.

0

@DragonxNF Boli cię jego słabość?

0

@4drian0 Hahahaha karnego trafił. TOP

0

@normasubiektywna Jeśli byłby wart 60 i miał klauzulę 30 to na pewno byśmy go odkupili.

1

@Keson Bardziej zaszkodzi im wychowanie przez dwóch facetów lub kobiety. Nie bez powodu jest tak, a nie inaczej. Każdy z rodziców jest potrzebny dziecku w danym etapie jego życia, każdy z rodziców coś przekazuje. Dwóch facetów, lub dwie kobiety nie przekażą tego co normalna rodzina.

0

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY O ile Garcia mógłby zostać tak reszta z góry powinna odejść (no może Felixa za darmo wypożyczyć też ok). Gundogan mam nadzieję, że zostanie, Raphinha często irytuje, ale jednak daje liczby i walczy na boisku.

0

@Keson Choroba to co innego. Jest czymś co zaburza prawidłową pracę organizmu. Para homo nawet najbardziej zdrowa nie może mieć dziecka.

0

@macio_944 Oczywiście, że nie. Natura tego nie chciała więc niech tak zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?