0

@El Plutoninho Fajnie było to opisane w książce. Tylko nie pamiętam tytułu.

0

Mamy to! Jedziemy!

4

Źle się starzeje wypowiedź Rabiota. xD

1

@PatrychoO Jeszcze jak 10 dostanie < 3

2

Yamal TOP. Brawo dzieciaku :)

2

No nie. Zjednoczona Afryka prowadzi.

0

Blisko było... szkoda.

0

@MesQueUnClub_87 O panie, ale w tej Francji mają zajebistą pogodę cały rok.

0

@takisobiektos Widzę syndrom Sztokholmski pełną parą. Bronić honoru kraju, który zaczął wojnę i mordował Polaków xd

3

@Culer9002 W sumie Jowita jest wielkości wyspy.

2

@Deviler A ty myślisz, że wakacje na Malediwach same się opłacą?!

2

@Pawel13sz W końcu transfer skrzydłowego, który potrafi dryblować. Ciągle sprowadzani byli fałszywi skrzydłowi.

0

@RosjaninBut Prawidłowo.

1

@Ojciec5tkidzieci Fajnie jakby Marsylia wygrała Ligue 1.

0

@Stinger_ Pewnie doszło do niepokalanego poczęcia.

0

@Bykunn No ja się nie jarałem, nwm jakich ty miałeś idoli, ale nie każdy lubi oglądać patole. Jakbym chciał oglądać takie zwierzęta to bym poszedł do zoo.

10

@Bykunn Messi, czyli najwspanialszy piłkarz w historii piłki nożnej vs walnięty fan ronaldo, który słynie z szczekania na ludzi hmmm.

1

@MOLESTA Jak trzeba być odklejonym, żeby prawą stronę nazywać prorosyjską. Mając lewicę, która uwielbia komunizm, który jest z Rosji xd

0

@Arden Dokładnie. Żaden normalny Dubois nie ma ochroniarzy wokół siebie.

0

@PatrychoO Dokładnie. Nwm jak się idzie ekscytować F1 xD

0

@Bagsik88 Ewidentnie czytać nie potrafisz. Poza tym nadal jest lepszym wyborem niż dziadek, który macha łapami i ma pretensje do wszystkich w koło.

0

@Arcybiskup Pomoc mniejszości, czyli to czego broni lewica.

0

@mekston Otóż nie.

1

@mekston Ta, również z urzędu xd

1

@RosjaninBut To jest ten lewicowy pomysł na wpuszczanie każdego jak leci. Tu mają przykład jak to się kończy, ale nadal będą idioci mówić, że to też są normalni ludzie, kobiety z dziećmi xd

2

Było nie faulować.

1

@VamosRakieta Zapach akwarelowej farby?

1

@KrychaFCB Warszawa 2028- koloryzowane.

1

@kamiVeB No właśnie większość tutaj jest za Szwajcarią i Turcją. Ja wolę, żeby Turcja przegrała.

4

A ja nietypowo- Szwajcaria i Holandia. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?