0

@Bagsik88 Porównaj mózgu pierwszy sezon Lewandowskiego do pierwszego Kane w Bayernie.

2

@Criss18Barca Coca cola= kuloodporność?

0

@Bagsik88 W tym sezonie pewnie wrócą na szczyt. I mają teraz lepszego napastnika.

0

@Bagsik88 No widzisz, a Lewandowski został z niego sprzedany bez żalu.

2

@Kondziubarca Haha psycha sitting.

0

@Bagsik88 Kane przynajmniej był królem strzelców w swojej lidze i nie przegrał z Ukraińcem z ligi ukraińskiej xd

0

@Bagsik88 Jeszcze rok męczarni z Lewandowskim, a potem zniknie w końcu z footballu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Vampir707 A pamiętasz jak Mascherano, czy Alves niszczyli Ronaldo xd Chłop więcej leżał w klasykach i płakał o karne niż grał.

0

@Bagsik88 Szok to jest, że ktoś uważa Lewego lepszym piłkarzem niż Kane. Gościa, który ma dwie kłody zamiast nóg uważać lepszym od Kane.

0

@Bagsik88 Dały finał, Lewandowski nawet blisko nie był xd

0

@ViscaelBarca2007 Faktycznie :D

0

@arasz1819 Tak, tak. Trump nas wszystkich odda rosji. Przypominam, że to za dziadka z demencją, który zniszczył kobiecy sport w USA xd putler zaatakował Ukrainę.

0

@ViscaelBarca2007 Z jakiego to filmu?

1

@michal26 Dokładnie. Francji nie widział.

2

@Kgorecki2500 A ludzie tu pisali, że ustawka xd Niektórzy to mają wyobraźnię.

1

@Faro Lewandowski to by się o tę piłkę wywalił, albo by ją przebił drzazgami z nóg.

3

@VegetaPolska Tak nazywasz po*no ? ;)

1

@Messibestplayerintheworld Oby, kiedyś Messi-Neymar, a teraz Yamal- Nico.

2

@zodiak_10 O kurde, jak żywy. Idealnie uchwyciłeś brak jakiejkolwiek inteligencji.

2

@Jakchcesz Ja słyszałem. Wyborcy PO myślą, że ich partia to co innego niż PIS xD

3

@DLFCB Trzeba będzie szukać roboty za prawdę :/

6

@Ziemny Oho, ten rząd sam się kompromituje z rudzielcem na czele.

1

@arasz1819 Nawet energetyka nie może kupić dzieciak, a ma się o aborcji wypowiadać xd

2

@Lucyfffer Mam nadzieję, że wróci do formy sprzed kontuzji i nie wpłynie ona na rozwój naszego serca zespołu.

0

Kiedyś Messi miał Amigosów, a teraz terrorysta z Esplugues de Llobregat (Yamal) chce żeby Fati został, oraz ściągnięcia Nico ;)

0

@Jakchcesz Tak każdy hejtuje. Boniek piszący, że zamiast kupić uczelnię, a kupił dyplom miłym tonem to hejt np. xD

0

@Jakchcesz Kto tu pisze o wyroku? Piszę o reakcji ludzi, która nie jest potępiająca. Czytaj ze zrozumieniem.

0

@Mario96w No a w zamian taki Boniek śmieszkuje, ludzie robią to samo i wychodzi na to, że w sumie nic się nie stało, jest ok.

0

@Mario96w Hiperbola. Wg cb kupowanie dyplomu jest ok? Przyzwalanie gwiazdom na coś takiego potem prowadzi do takich patologi jak w przypadku Hajto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?