AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Porównaj mózgu pierwszy sezon Lewandowskiego do pierwszego Kane w Bayernie.
2
@Criss18Barca Coca cola= kuloodporność?
0
@Bagsik88 W tym sezonie pewnie wrócą na szczyt. I mają teraz lepszego napastnika.
0
@Bagsik88 No widzisz, a Lewandowski został z niego sprzedany bez żalu.
2
@Kondziubarca Haha psycha sitting.
0
@Bagsik88 Kane przynajmniej był królem strzelców w swojej lidze i nie przegrał z Ukraińcem z ligi ukraińskiej xd
0
@Bagsik88 Jeszcze rok męczarni z Lewandowskim, a potem zniknie w końcu z footballu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Vampir707 A pamiętasz jak Mascherano, czy Alves niszczyli Ronaldo xd Chłop więcej leżał w klasykach i płakał o karne niż grał.
0
@Bagsik88 Szok to jest, że ktoś uważa Lewego lepszym piłkarzem niż Kane. Gościa, który ma dwie kłody zamiast nóg uważać lepszym od Kane.
0
@Bagsik88 Dały finał, Lewandowski nawet blisko nie był xd
0
@ViscaelBarca2007 Faktycznie :D
0
@arasz1819 Tak, tak. Trump nas wszystkich odda rosji. Przypominam, że to za dziadka z demencją, który zniszczył kobiecy sport w USA xd putler zaatakował Ukrainę.
0
@ViscaelBarca2007 Z jakiego to filmu?
1
@michal26 Dokładnie. Francji nie widział.
2
@Kgorecki2500 A ludzie tu pisali, że ustawka xd Niektórzy to mają wyobraźnię.
1
@Faro Lewandowski to by się o tę piłkę wywalił, albo by ją przebił drzazgami z nóg.
3
@VegetaPolska Tak nazywasz po*no ? ;)
1
@Messibestplayerintheworld Oby, kiedyś Messi-Neymar, a teraz Yamal- Nico.
2
@zodiak_10 O kurde, jak żywy. Idealnie uchwyciłeś brak jakiejkolwiek inteligencji.
2
@Jakchcesz Ja słyszałem. Wyborcy PO myślą, że ich partia to co innego niż PIS xD
3
@DLFCB Trzeba będzie szukać roboty za prawdę :/
6
@Ziemny Oho, ten rząd sam się kompromituje z rudzielcem na czele.
1
@arasz1819 Nawet energetyka nie może kupić dzieciak, a ma się o aborcji wypowiadać xd
2
@Lucyfffer Mam nadzieję, że wróci do formy sprzed kontuzji i nie wpłynie ona na rozwój naszego serca zespołu.
0
Kiedyś Messi miał Amigosów, a teraz terrorysta z Esplugues de Llobregat (Yamal) chce żeby Fati został, oraz ściągnięcia Nico ;)
0
@Jakchcesz Tak każdy hejtuje. Boniek piszący, że zamiast kupić uczelnię, a kupił dyplom miłym tonem to hejt np. xD
0
@Jakchcesz Kto tu pisze o wyroku? Piszę o reakcji ludzi, która nie jest potępiająca. Czytaj ze zrozumieniem.
0
@Mario96w No a w zamian taki Boniek śmieszkuje, ludzie robią to samo i wychodzi na to, że w sumie nic się nie stało, jest ok.
0
@Mario96w Hiperbola. Wg cb kupowanie dyplomu jest ok? Przyzwalanie gwiazdom na coś takiego potem prowadzi do takich patologi jak w przypadku Hajto.