AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Jakbyś oglądał to byś widział, że jest. Spowalnia akcje, marnuje okazje. Jedynie strzela bramki mimowolnie, bo jest napastnikiem, a i tak zdarzały mu się serie kilku meczów bez gola. Mbappe może w realu pograć z 8 lat. Jak kupowaliśmy Lewego to było wiadomo, że na maks 2-3 lata i to z prawdopodobieństwem zjazdu. Zjechał bardzo i teraz się z nim męczymy.
0
@Bagsik88 Lepiej mieć Mbappe za darmo i dużymi premiami niż dziadka Lewandowskiego, za którego daliśmy 50 mln, premię też pewnie przyjął, a na boisku często jest najsłabszy z całej drużyny.
0
Komentarz usunięty
0
@Azi Najdroższy magister na świecie? ;)
0
@PePeMasta Szach mat bo podał w Europie, więc nie uwzględnia Messiego wartego 2 x tyle.
0
@Bagsik88 I był w finale. Potężny Lewandowski strzelił Francji z karnego na raty i pojechał do domu xd
0
@Bagsik88 Odpowiedziałem na te, które chciałem. Reszta to powielanie głupot, że Lewandowski mnie ora swoją grą, gdzie przegrał króla strzelców z Ukraińcem i miał tyle bramek co pomocnik xd
1
@Kgorecki2500 Cropp najlepszy.
0
@TaleOfUs Zależy czy ją uprzednio schowałeś ;)
1
@Kamiloza91 Bez podejścia. Może być świetnym skrzydłowym, ale nie elitą jak mapet. Yamal to co innego.
1
@Dari0G jak to @Rust_Cohle z Dodim pewnie.
0
@Fenelon Messi - TOP ;)
1
@tristan87 To i tak 99 groszy więcej niż ty xD
0
@MesQueUnClub96 Gaśnie to Lewandowski przy pierwszym średnim obrońcy. Chyba, że karnego dostanie xd
0
@Pawlak1992 Nie sądzę, że masz więcej godności. Język faktów - słabą grą u nas stracił na wartości. Przegrał króla strzelców z Ukraińcem, który był pierwszy sezon w La Liga w średniaku.
0
@Pawlak1992 Mówisz z autopsji?
0
@kanver_ Nie pragnę, ale niestety tak będzie.
0
@Mario96w Orany to będzie Lewandowski przez pierwszego lepszego Pezzele, czy innego średniego obrońcę.
0
Komentarz usunięty
0
Lewandowski na Transfermarkt wyceniany jest na zawrotne 15 mln xD
0
@Bagsik88 Bramki:
Kane> Lewandowski
Asysty mieli po równo w lidze.
Umiejętności rozgrywania
Kane> Lewandowski.
Drewniane nogi
Kane< Lewandowski
0
@Bagsik88 xd Kane przy Lewandowskim to jest artysta jeśli o technikę chodzi.
0
@Bagsik88 No myśmy z potężnym Lewandowskim przegrali mistrza w grudniu już, a potem wylot z LM, gdzie Polski as był najsłabszym ogniwem xd
Fani realu się cieszą, że my takie drzewo mamy na napastniku.
2
@Pawlak1992 Ty serio porównujesz branie narkotyków i dopingu do oczywistej słabszej gry ze względu na wiek? To jest Leo Messi, a nie byle grajek. On może sporo dać nawet z ławki.
0
@Culer9002 Kandydat do ZP xD
3
@cules100pro Alvarez to idealny napastnik dla nas. Niestety mamy drewniaka, który nie chce się ruszyć więc nie damy rady sprowadzić świetnego Argentyńczyka.
0
@Bagsik88 Ty napisz czy wolą napastnika z lepszą techniką i umiejętnością rozgrywania, czy drewnianego Lewandowskiego, który tylko dobijać potrafi na pustaka.
0
@Bagsik88 Bayern woli mieć lepszego napastnika, który w perspektywie czasu da więcej.
1
@Worny "I am broken too"?
0
@Bagsik88 No ale miał sporo słabszy dorobek bramkowy