0

@Bagsik88 Jakbyś oglądał to byś widział, że jest. Spowalnia akcje, marnuje okazje. Jedynie strzela bramki mimowolnie, bo jest napastnikiem, a i tak zdarzały mu się serie kilku meczów bez gola. Mbappe może w realu pograć z 8 lat. Jak kupowaliśmy Lewego to było wiadomo, że na maks 2-3 lata i to z prawdopodobieństwem zjazdu. Zjechał bardzo i teraz się z nim męczymy.

0

@Bagsik88 Lepiej mieć Mbappe za darmo i dużymi premiami niż dziadka Lewandowskiego, za którego daliśmy 50 mln, premię też pewnie przyjął, a na boisku często jest najsłabszy z całej drużyny.

0

Komentarz usunięty

0

@Azi Najdroższy magister na świecie? ;)

0

@PePeMasta Szach mat bo podał w Europie, więc nie uwzględnia Messiego wartego 2 x tyle.

0

@Bagsik88 I był w finale. Potężny Lewandowski strzelił Francji z karnego na raty i pojechał do domu xd

0

@Bagsik88 Odpowiedziałem na te, które chciałem. Reszta to powielanie głupot, że Lewandowski mnie ora swoją grą, gdzie przegrał króla strzelców z Ukraińcem i miał tyle bramek co pomocnik xd

1

@Kgorecki2500 Cropp najlepszy.

0

@TaleOfUs Zależy czy ją uprzednio schowałeś ;)

1

@Kamiloza91 Bez podejścia. Może być świetnym skrzydłowym, ale nie elitą jak mapet. Yamal to co innego.

1

@Dari0G jak to @Rust_Cohle z Dodim pewnie.

0

@Fenelon Messi - TOP ;)

1

@tristan87 To i tak 99 groszy więcej niż ty xD

0

@MesQueUnClub96 Gaśnie to Lewandowski przy pierwszym średnim obrońcy. Chyba, że karnego dostanie xd

0

@Pawlak1992 Nie sądzę, że masz więcej godności. Język faktów - słabą grą u nas stracił na wartości. Przegrał króla strzelców z Ukraińcem, który był pierwszy sezon w La Liga w średniaku.

0

@Pawlak1992 Mówisz z autopsji?

0

@kanver_ Nie pragnę, ale niestety tak będzie.

0

@Mario96w Orany to będzie Lewandowski przez pierwszego lepszego Pezzele, czy innego średniego obrońcę.

0

Komentarz usunięty

0

Lewandowski na Transfermarkt wyceniany jest na zawrotne 15 mln xD

0

@Bagsik88 Bramki:
Kane> Lewandowski
Asysty mieli po równo w lidze.
Umiejętności rozgrywania
Kane> Lewandowski.
Drewniane nogi
Kane< Lewandowski

0

@Bagsik88 xd Kane przy Lewandowskim to jest artysta jeśli o technikę chodzi.

0

@Bagsik88 No myśmy z potężnym Lewandowskim przegrali mistrza w grudniu już, a potem wylot z LM, gdzie Polski as był najsłabszym ogniwem xd
Fani realu się cieszą, że my takie drzewo mamy na napastniku.

2

@Pawlak1992 Ty serio porównujesz branie narkotyków i dopingu do oczywistej słabszej gry ze względu na wiek? To jest Leo Messi, a nie byle grajek. On może sporo dać nawet z ławki.

0

@Culer9002 Kandydat do ZP xD

3

@cules100pro Alvarez to idealny napastnik dla nas. Niestety mamy drewniaka, który nie chce się ruszyć więc nie damy rady sprowadzić świetnego Argentyńczyka.

0

@Bagsik88 Ty napisz czy wolą napastnika z lepszą techniką i umiejętnością rozgrywania, czy drewnianego Lewandowskiego, który tylko dobijać potrafi na pustaka.

0

@Bagsik88 Bayern woli mieć lepszego napastnika, który w perspektywie czasu da więcej.

1

@Worny "I am broken too"?

0

@Bagsik88 No ale miał sporo słabszy dorobek bramkowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?