0

Ta koszulka Barcy byłaby piękniejsza jakby to logo Nike było nad naszym herbem w jednej linii.

0

@Reviven Barcelona mu wisi zaległe pensje, dlatego teraz jest taka, a nie inna kwota.

0

@BobSwagger Cokolwiek czyli przeciętność xd Weź. On jest pierwszy do wyjazdu.

0

@mekston Dodi to krypto hetero ;)

0

@kamiVeB No to spoko ceny chyba. Ja płaciłem około 700 w obie strony za osobę za pierwszym razem i około 630 za drugim razem.

2

@kamiVeB Podobno najlepiej kilka tygodni wcześniej. Ja kupowałem na Kiwi.com, ale pamiętaj żeby ceny sprawdzać na incognito.

0

@qchulainn Znów z autopsji piszesz xd

4

@Cule1234 Williams, Olmo i Merino to byłoby super okienko. Musielibyśmy jednak pożegnać De Jonga i Raphinhe.

9

@kuz Wytrze łzy banknotami. Później wyrzuci je do śmietnika tam gdzie jest jej godność ;)

1

@Faro Zobaczymy. Może Flick nie będzie na siłę go wystawiać. Chyba, że to idzie od góry. Poza tym jak zagra ponad 50% meczów to będziemy się z nim męczyć na dłużej.

0

@Faro Ale nie pressuje tyle co Morata. Przyjmuje na trzy metry, a pojedynek biegowy to wygrać może z obrońcą bez nogi chyba.

1

@Faro No właśnie byłby Lewy. Kula u nogi.

1

@Kengo Mają Carvajala, był Nacho.

0

@FCB_dimiC To samo było w USA, ale z transami.

0

@FcPortoFan1999 Na poziomie Mapeta to żaden przeze mnie wymieniony nie jest.

1

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Osimhen? Może o Alvareza powalczą. Leao, Kvara. Mogą też zainteresować się Lautaro.

0

@Faro Na pewno kogoś kupią.

0

@FcPortoFan1999 Pewnie jeszcze kupią jakiegoś drogiego napadziora po tym jak mapet odszedł.

1

@FcPortoFan1999 Już tylko z Vitinha nas wywalili... Mają jeszcze tego Zaire Emery

0

@blakkudium Kurde, będą mieć świetny portugalski środek Vitinha-Neves.

6

@lntrowertyk Ty nie wiesz, że @Comentateiro to Peowiec z krwi i kości? On ma w domu ołtarzyk Tuska, do którego się modli przed snem.

1

@PatrychoO Ja kupuję albo z Gavim, albo Yamalem.

1

@tomek8756 Nie no. real madryt nie ma tyle lat co @Comentateiro

0

@chavez On ma taką wypłatę w tym sezonie, bo Barca wisi mu pieniądze za czasy, w których odroczył pensję.

0

@PawkoFCB Still 2x tyle co Lewandowski xd Inna sprawa, że Lewy to gra jak piłkarz warty 5 mln.

0

@qchulainn Mam gdzieś te gorące xd Najlepiej mogłoby ich nie być. Nie mierz ludzi swoją miarą.

0

@Bagsik88 Cancelo wypożyczony. Araujo mimo wszystko jest świetnym obrońcą, a nie podstarzałym, słabym drewniakiem.

2

@kondzix2115 Chyba w kategorii płaczków i symulantów.

0

@Bagsik88 mniej od Lewandowskiego, który dodatkowo jest słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?