AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta koszulka Barcy byłaby piękniejsza jakby to logo Nike było nad naszym herbem w jednej linii.
0
@Reviven Barcelona mu wisi zaległe pensje, dlatego teraz jest taka, a nie inna kwota.
0
@BobSwagger Cokolwiek czyli przeciętność xd Weź. On jest pierwszy do wyjazdu.
0
@mekston Dodi to krypto hetero ;)
0
@kamiVeB No to spoko ceny chyba. Ja płaciłem około 700 w obie strony za osobę za pierwszym razem i około 630 za drugim razem.
2
@kamiVeB Podobno najlepiej kilka tygodni wcześniej. Ja kupowałem na Kiwi.com, ale pamiętaj żeby ceny sprawdzać na incognito.
0
@qchulainn Znów z autopsji piszesz xd
4
@Cule1234 Williams, Olmo i Merino to byłoby super okienko. Musielibyśmy jednak pożegnać De Jonga i Raphinhe.
9
@kuz Wytrze łzy banknotami. Później wyrzuci je do śmietnika tam gdzie jest jej godność ;)
1
@Faro Zobaczymy. Może Flick nie będzie na siłę go wystawiać. Chyba, że to idzie od góry. Poza tym jak zagra ponad 50% meczów to będziemy się z nim męczyć na dłużej.
0
@Faro Ale nie pressuje tyle co Morata. Przyjmuje na trzy metry, a pojedynek biegowy to wygrać może z obrońcą bez nogi chyba.
1
@Faro No właśnie byłby Lewy. Kula u nogi.
1
@Kengo Mają Carvajala, był Nacho.
0
@FCB_dimiC To samo było w USA, ale z transami.
0
@FcPortoFan1999 Na poziomie Mapeta to żaden przeze mnie wymieniony nie jest.
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Osimhen? Może o Alvareza powalczą. Leao, Kvara. Mogą też zainteresować się Lautaro.
0
@Faro Na pewno kogoś kupią.
0
@FcPortoFan1999 Pewnie jeszcze kupią jakiegoś drogiego napadziora po tym jak mapet odszedł.
1
@FcPortoFan1999 Już tylko z Vitinha nas wywalili... Mają jeszcze tego Zaire Emery
0
@blakkudium Kurde, będą mieć świetny portugalski środek Vitinha-Neves.
6
@lntrowertyk Ty nie wiesz, że @Comentateiro to Peowiec z krwi i kości? On ma w domu ołtarzyk Tuska, do którego się modli przed snem.
1
@PatrychoO Ja kupuję albo z Gavim, albo Yamalem.
1
@tomek8756 Nie no. real madryt nie ma tyle lat co @Comentateiro
0
@chavez On ma taką wypłatę w tym sezonie, bo Barca wisi mu pieniądze za czasy, w których odroczył pensję.
0
@PawkoFCB Still 2x tyle co Lewandowski xd Inna sprawa, że Lewy to gra jak piłkarz warty 5 mln.
0
@qchulainn Mam gdzieś te gorące xd Najlepiej mogłoby ich nie być. Nie mierz ludzi swoją miarą.
0
@Bagsik88 Cancelo wypożyczony. Araujo mimo wszystko jest świetnym obrońcą, a nie podstarzałym, słabym drewniakiem.
2
@kondzix2115 Chyba w kategorii płaczków i symulantów.
0
@Bagsik88 mniej od Lewandowskiego, który dodatkowo jest słaby.