1

@Bykunn Chodzi ogólnie o osoby, które żyją w Polsce i ciągle narzekają, że za granicą jest lepiej. Jak jest lepiej to niech wyjadą, ale do tego już nikt się nie kwapi. Nie mówię, że Polska jest idealna. Mamy swoje wady, jednak ma też sporo zalet. Męczące jest słuchanie osób, które w koło cisną po Polsce jaka to ona najgorsza nie jest.

0

@RosjaninBut Więcej inżynierów i doktorów z Afryki!

0

@tristan87 Śmieszne jest ciśnięcie kraju, w którym się żyje i tyle.

0

@Bykunn Ja wiem, że bilet do Niemiec kosztuje nwm 90 zł? Ale to nie jest przeszkoda nie do pokonania.

0

Komentarz usunięty

2

@Bykunn Możesz wyjechać jak taki "chory" ten kraj xd Nikt cię tu nie trzyma.

6

@RosjaninBut Inżynierowie wyburzają budynki, żeby postawić nowocześniejsze i tyle.

0

@Destroyer_of_Worlds On to się zakopał rękami i nogami. Jest nie do ruszenia z Barcelony. Jedynie jak mu kontrakt wygaśnie i go nie przedłużymy to stąd pójdzie.

0

@Pedri16Future Stoperów też mamy za dużo.

1

@regatta52 Zubimendi xd Merino to o wiele lepsza opcja.

0

@BorzyKrzys Na pewno nie o obronie granicy.

0

@FCB17 Marzenie.

3

@Pedri16Future Może Żul? Nieoczywiste nazwisko do odejścia.

0

@FCKubanczyk89 Tu nie chodzi, żeby być "mobilny" tylko żeby wiedzieć co się robi i co można narobić xd To nie jest zabawa.

1

@Yamal_Williams Lewandowski wióry z drewna dosypał xD

1

@HypeR O, kolega +1 Lewandowski co dotknie to spi****li.

0

@nuevojugador To lepiej żeby wyciągnęli Dovbyka, a Alvarez został w City i za rok do nas :)

3

@blakkudium Atletico się świetnie zbrojni. Le Normand, teraz Dovbyk, a jeszcze Alvarezem się interesują.

0

@Bagsik88 Tak jak napisałem wyżej też mnie to dziwi. Najdroższe drewno świata.

0

@kanver_ Gundogan przynajmniej gra na poziomie, a nie jak oldboy.

0

@FCB_dimiC No nwm. W kilku miejscach widziałem, że podobno 32. No ale np. Wamangituka też miał więcej niż podawał.

0

@daniel32778 Widocznie ty jesteś skoro ja tu nie widzę czepiania się. Ot ciekawostka.

0

Wgl ojciec Yamala ma 32 lata xD Dziadek z 9tką jest starszy od ojca naszej perełki :D

5

@Uukasz_93 hahaha Ewa Zajączkowska? TOP totalny.

0

@Bagsik88 Nwm czemu De Jong nie pojechał na euro. Przynajmniej się na nim nie skompromitował jak Lewandowski kolejny raz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro Lewy to powinien w linii grać z jakimś Rosołkiem w Legii na swoim poziomie.

0

@qchulainn Ośmieszy to ciebie Lewandowski. Gość przegrał z Ukraińcem króla strzelców, a zarabia najwięcej w lidze xd

0

Ta koszulka Barcy byłaby piękniejsza jakby to logo Nike było nad naszym herbem w jednej linii.

0

@Reviven Barcelona mu wisi zaległe pensje, dlatego teraz jest taka, a nie inna kwota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?