0

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY O ile Garcia mógłby zostać tak reszta z góry powinna odejść (no może Felixa za darmo wypożyczyć też ok). Gundogan mam nadzieję, że zostanie, Raphinha często irytuje, ale jednak daje liczby i walczy na boisku.

0

@Keson Choroba to co innego. Jest czymś co zaburza prawidłową pracę organizmu. Para homo nawet najbardziej zdrowa nie może mieć dziecka.

0

@macio_944 Oczywiście, że nie. Natura tego nie chciała więc niech tak zostanie.

0

@FanBarcYxD @Bagsik88 opinia? Niezłych rudy ma wielbicieli xD Twój casus.

0

@Arden Kontroluje tempo gry, biega sporo, walczy. Jak dla mnie jeśli byłby tani to jak najbardziej warto go sprowadzić.

0

@Arden Jest to świetny piłkarz, jeśli nie byłby drogi to jak najbardziej na tak.

1

@Deviler Ja wolę konsolę.

0

@Matt_i1992 W sumie nie tylko historia. Czasy obecne również.

0

@ACMaldini3 Jak miał formę to go Xavi na ławie posadził, bo musiał grać dziadek.

0

@Matt_i1992 Spójrz na historię.

0

@TheKlucha Też by poszedł za 6 jakby miał taką klauzulę ;)

0

@Criss18Barca Jednorazowe picie energetyka może zabić ta xd Niektórzy piją po kilka dziennie i nie walczą o życie. Oczywiście nie jest to zdrowe, ale już bez przesady. Niektórzy piją alkohol, papierosy palą codziennie nagminnie i też chodzą jak gdyby nigdy nic.

0

@Encore Raczej nie, no chyba, że dostaniemy karnego.

0

Dziwne, że Lëwy nie gra.

7

@MesQueUnClub96 Czyli taki samolot nic nie emituje xD To tak jakby wegan kupił burgera w MC Donalds, bo i tak ktoś go kupi xD

1

@NeroTFP1 przeciętna Polka w konkursie Rossmann była szybsza ;)

0

@Bagsik88 No to chyba sobie tak napisz. Gość faulował, przyjął karę, a tutaj go chwalą, że nie grymasił xD

0

@norbi77 Yamal wyrośnie, albo przyjdzie Wirtz :)

0

"10" dla Yamala to logiczne rozwiązanie, bo bez dawania jej nikomu tracimy jedno miejsce w składzie. Z drugiej strony to narzucenie większej presji. No ale też nie ma innego kandydata dla tego numeru, może jedynie Gundogan.

0

@Matheu12 Awans oznacza, że będzie można grać w Fifie karierę Barcą B.

1

@Kgorecki2500 Bocian pożyczki ;)

0

@Matt_i1992 Kibicować Niemcom... Masakra.

1

@Arden O kurde. Myślałem, że PSG go wykupi.

1

@Kondziubarca Już dwa lata irytuje, także norma.

1

@KrychaFCB Filmik ucięty w czasie zawału pewnie.

0

@takisobiektos Znów się na biednego męczennika uwzięli przez kolor skóry... Gdzie Vinicius?

0

@Kubsoleon wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

5

Za PiS to przynajmniej z grupy wyszliśmy ;)

1

@Sulimo Hahaha faktycznie. Pochwalcie go jeszcze, że ubrał rękawice bramkarskie... Faulował i przyjął karę, bo powinien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?