AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@TR3YWAY O ile Garcia mógłby zostać tak reszta z góry powinna odejść (no może Felixa za darmo wypożyczyć też ok). Gundogan mam nadzieję, że zostanie, Raphinha często irytuje, ale jednak daje liczby i walczy na boisku.
0
@Keson Choroba to co innego. Jest czymś co zaburza prawidłową pracę organizmu. Para homo nawet najbardziej zdrowa nie może mieć dziecka.
0
@macio_944 Oczywiście, że nie. Natura tego nie chciała więc niech tak zostanie.
0
@FanBarcYxD @Bagsik88 opinia? Niezłych rudy ma wielbicieli xD Twój casus.
0
@Arden Kontroluje tempo gry, biega sporo, walczy. Jak dla mnie jeśli byłby tani to jak najbardziej warto go sprowadzić.
0
@Arden Jest to świetny piłkarz, jeśli nie byłby drogi to jak najbardziej na tak.
1
@Deviler Ja wolę konsolę.
0
@Matt_i1992 W sumie nie tylko historia. Czasy obecne również.
0
@ACMaldini3 Jak miał formę to go Xavi na ławie posadził, bo musiał grać dziadek.
0
@Matt_i1992 Spójrz na historię.
0
@TheKlucha Też by poszedł za 6 jakby miał taką klauzulę ;)
0
@Criss18Barca Jednorazowe picie energetyka może zabić ta xd Niektórzy piją po kilka dziennie i nie walczą o życie. Oczywiście nie jest to zdrowe, ale już bez przesady. Niektórzy piją alkohol, papierosy palą codziennie nagminnie i też chodzą jak gdyby nigdy nic.
0
@Encore Raczej nie, no chyba, że dostaniemy karnego.
0
Dziwne, że Lëwy nie gra.
7
@MesQueUnClub96 Czyli taki samolot nic nie emituje xD To tak jakby wegan kupił burgera w MC Donalds, bo i tak ktoś go kupi xD
1
@NeroTFP1 przeciętna Polka w konkursie Rossmann była szybsza ;)
0
@Bagsik88 No to chyba sobie tak napisz. Gość faulował, przyjął karę, a tutaj go chwalą, że nie grymasił xD
0
@norbi77 Yamal wyrośnie, albo przyjdzie Wirtz :)
0
"10" dla Yamala to logiczne rozwiązanie, bo bez dawania jej nikomu tracimy jedno miejsce w składzie. Z drugiej strony to narzucenie większej presji. No ale też nie ma innego kandydata dla tego numeru, może jedynie Gundogan.
0
@Matheu12 Awans oznacza, że będzie można grać w Fifie karierę Barcą B.
1
@Kgorecki2500 Bocian pożyczki ;)
0
@Matt_i1992 Kibicować Niemcom... Masakra.
1
@Arden O kurde. Myślałem, że PSG go wykupi.
1
@Kondziubarca Już dwa lata irytuje, także norma.
1
@KrychaFCB Filmik ucięty w czasie zawału pewnie.
0
@takisobiektos Znów się na biednego męczennika uwzięli przez kolor skóry... Gdzie Vinicius?
0
@Kubsoleon wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.
5
Za PiS to przynajmniej z grupy wyszliśmy ;)
1
@Sulimo Hahaha faktycznie. Pochwalcie go jeszcze, że ubrał rękawice bramkarskie... Faulował i przyjął karę, bo powinien.