AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Twarz nieskalana inteligencją xd
1
W tak głupi sposób dwie żółte xd
0
Sędzia rasista!!!
3
Fartdrid pieprzony.
1
Nie no to jest pakt z diabłem. Nie ma opcji
0
Adeyemi... Ahhh
0
Camavinga to jakiś drugi casemiro jest czy o co chodzi?
0
@Kazragore Czyli szary?
3
Czarny i z realu= nietykalny.
0
Dawaj Borussia!
5
Lewy come to Fenerbahce!
1
@barcanawieki Boli cię mental czeladnika z madery?
0
@Bagsik88 23/24 Dovbyk>Lewy ;)
0
@Bagsik88 Ty to masz urojenia.
0
@Bagsik88 Lewandowski jest gorszy od Ukraińca z ligi ukraińskiej xd
0
@Bagsik88 Lewy nie jest moim bożkiem.
0
@Sulimo Oglądałeś? Świetne jest.
2
@Trojanek23 Prawidłowo.
0
@Bagsik88 Boli cię słabość twojego bożka w Barcelonie?
0
@Bagsik88 Słaby jest Lewandowski w tym sezonie bo przegrał króla strzelców z Ukraińcem z ligi ukraińskiej i miał tyle samo bramek co pomocnik xd
0
@Bagsik88 Iniesta też miał mniej asyst niż np. Luisito. Słaby był?
0
@Bagsik88 xd spore osiągnięcie będąc napastnikiem mieć tyle samo goli co pomocnik.
0
@Bagsik88 Raczej jak to, że Lewy miał tyle bramek co pomocnik realu xd
0
@Katalończyk 99 Szachy hahaha
0
@TheNekro94 Może będzie córka to Vegeta za 16 lat będzie mieć kolejną opcję ;D
1
@Kgorecki2500 Zacząłem to oglądać, mega zabawne to jest xD
1
@zodiak_10 Jesteś zabawny jak to, że Lewy przegrał króla strzelców z Ukraińcem z ligi ukraińskiej.
0
@Joe_Barbaro Czyli jednak mamy mistrza?
0
@Bagsik88 Z PSG dobrze xd 0g i 0a. Potęga.
0
@FcPortoFan1999 Na euro będę kibicować Polsce, jak odpadniemy to Hiszpanii.