0

@Stinger_ Widocznie nie. Czy to sezon bez porażki, czy już wgl 91 goli Messiego to były odstępstwa od normy. Chyba mi nie powiesz, że jest to norma. Co do Lewandowskiego to podtrzymuję, że był i jest nam niepotrzebny. Mogliśmy lepiej wykorzystać te pieniądze.

0

@Stinger_ Porażające jest to jak wiele osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

1

@TR3YWAY Prawda ich boli po prostu.

0

@Stinger_ Arsenal kiedyś dokonał tego i powtórzył to? Raczej sezon bez porażki to nie jest normą na porządku dziennym

0

@ferdas_rawa Cieniasy nie, jednak nasza obrona nie była potężna jak rekordowa rok temu. Co nie wyklucza tego, że Lewy był na tyle słaby, że przegrał króla strzelców z Ukraińcem z ligi ukraińskiej i Sorlothem xd

0

@Stinger_ To czy był to przypadek zobaczymy w następnym sezonie. Oczywiście mają lepszego trenera, zaliczyli progres. Zobaczymy co będzie w następnym sezonie.

0

@mekston Kula w płot. Każdy wie, że zdarzają się przypadki. Przykład? Leicester w 2016 roku.

0

@Stinger_ Byłby lepszy dla nas że względu na położenie w jakim jesteśmy. Może dałby mniej sportowo, ale nie zabierałby tyle finansowo. Lepiej pasował do naszego stylu.

0

@mekston Ty odnosisz się do Leo, który robił kosmiczne wyniki w kontekście Lewego, który miał mniej bramek niż Ukrainiec, który dopiero trafił do La Liga.

0

@mekston aha karne. Jak Lewy je ma to "karny to gol jak każdy inny", gdy rywal Lewego je ma, a Lewy nie to powstają takie właśnie komentarze jak twój.

0

@mekston Hahaha masz problemy z rozumieniem świata i słów.

0

@Stinger_ To się popisałeś. Auba u nas w pół sezonu strzelił tyle co Lewy lub licząc od stycznia do czerwca więcej niż Lewy u nas. To, że w Chelsea mu nie poszło? U nich Salah się nie sprawdził.

0

@mekston Zaś wycieczka do innych tematów. Masz czarno na białym, że wyczyn Lewandowskiego z poprzedniego sezonu to nic nadzwyczajnego skoro gość z Ukrainy w pierwszym sezonie w średniaku (Lewy gra w Barcelonie, która jest ogromnym klubem) strzela więcej goli niż Polak, który zarabia tyle co pół drużyny Girony razem xd

0

@Stinger_ Widzisz, możesz też mieć najlepszego bramkarza w lidze, z najlepszą obroną, która wyrównała rekord La Liga i znacznie zwiększa szanse na to mistrzostwo.

0

@mekston Skoro tak sądzisz. Ja napisałem fakty. Co do Auby to lepsze w naszej sytuacji było go zostawić niż sprowadzać 34 latka z rocznym kontraktem za 50 mln i dawać mu pensję rosnącą, bo inaczej nie chciałby tu przyjść.

0

@Stinger_ No widzisz nierówny dlatego, że w tym nasza obrona nie była znakomita jak rok temu.

2

@Sulimo Napisałem prawdę. Co tu jest nieprawdziwego?

9

Najlepszy napastnik nie jest nawet najlepszy pod względem goli w swojej lidze xd. Ile tu było głosów, że w zeszłym sezonie wygrał nam mistrza (Dovbyk strzelił więcej niż Lewy rok temu, a Sorloth tyle samo). Jakoś Girona, czy Villareal nie wygrały mistrza mimo, że miały króla strzelców i wice króla strzelców w swoich drużynach. Kolejny raz to pokazuje, że atakiem wygrywa się mecze, ale obroną trofea. Maksyma Sir Alexa Fergusona nadal żywa. Pozdrawiam @mekston za "bycie kluczowym" przez Lewego rok temu. Teraz przegrał z Ukraińcem, który przyszedł z amatorskiej ligi ukraińskiej i Sorlothem mając tyle goli co pomocnik realu.

1

Fort znów na ławce w meczu totalnie o nic xd Dobrze, że Xavi odchodzi.

0

@tomek8756 Płatek śniegu to jest większy od jej mózgu.

2

@tristan87 Znając życie i tak będą po kierowcy cisnąć xd

0

@PatrykBarca Zbawieniem nie, ale mógł być alternatywą Oriola, na którego wywaliliśmy hajs.

0

@Mattrix99 @MesQueUnClub96 ktoś w końcu cię potrzebuje.

0

@tristan87 Łobuz kocha najbardziej.

2

@KrychaFCB Ojciec De Jonga się chyba nieźle bawił ;)

0

@PatrykBarca A no to jak ma 21 lat to już prawie emeryt.

1

@Khajio Super, Piszczek i Błaszczykowski byli świetnymi piłkarzami. Piszczek mój ulubiony Polski piłkarz.

0

@kanver_ Zobaczymy. Casado przypomina Kimmicha, a Flick przychodzi :)

6

@HavertzKai 300 i jeszcze Haaland by City dało.

4

@joloskyy Bardzo działają na korzyść państwa. Usidlili CPK, atom pewnie tak samo, a po wyborach przyjmą tyle uchodźców ile Unia będzie chciała. O pustych hasłach gadamy? Jedna decyzja i paliwo będzie po 5,19. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?