0

@SiwyFCB Zmienne. Lewy strzeli x goli to płacimy Bayernowi.

0

@marcin62 Mistrz gdybania, bo napisałem, że inny napastnik na pewno strzeliłby choć kilka bramek na pozycji napastnika w Barcelonie. Tutaj Breithweite strzelał 2 gole Sociedad, więc lepszy napastnik od Duńczyka prawdopodobnie również jakieś bramki by strzelił.

0

@BORO_12 Wiem, nie dziwi mnie to w ogóle.

0

@Stinger_ Ktoś tu pisze o tym, żeby na niego stawiać cały czas? Sam napisałeś, że powinien Roque dostawać szanse, a on właśnie ich nie dostał.

6

@Safrani Chelsea też pewnie szczęśliwa, że jednak nie postawiła na Salaha. Edit. Dobrze też, że Grimaldo wypuściliśmy.

3

Roque wybrał Barcelonę, bo chciał tutaj grać. Wybrał niższą pensję niż w Tottenhamie, czy bodajże City z miłości do barw... Nie dali mu szansy, a teraz mu powiedzieli, że w sumie to go nie zarejestrują i niech idzie na wypożyczenie, bo dziadek musi "grać", a w praktyce kaleczyć. Nie dziwię się, że będzie chciał odejść na stałe.

2

@Faro On przynajmniej pressuje i wybiega za plecy obrońców. Potrafi też szybko biegać.

0

@don'T.R.I.P.e Jak Morata wg cb to drewniak to nwm co o Lewym musisz sądzić xD

0

@MesQueUnClub_87 Ahh ten brak tolerancji u ciebie xD

1

@Arden Ter Stegen spoko, ale znudziła się "zabawka", trzeba kupić inną. Czy lepszą? Inną po prostu xd

1

@kigani Wygralibyśmy nawet 5 LM w dwa lata... No mówię ci.

1

@kigani Nikogo, zostawiłbym MATSa, bo poza byciem jednym z najlepszych na świecie jest również liderem i kapitanem drużyny (Roberto nie gra za dużo).

0

@BORO_12 Dodi go kocha, a poza tym tak o po prostu. To miało być wyśmianie gdybania.

0

@BORO_12 Gdzie ty tu widzisz umniejszanie xd? W abstrakcyjny sposób wyśmiałem gdybanie Dodiego.

0

@BORO_12 xd naucz się czytać.

0

@MesQueUnClub96 Gdybam tak jak ty.

4

@MesQueUnClub96 No, a gdyby Argentyna miała Lewandowskiego to wygrywałaby w tym meczu 15:0 z czego 14 goli Lewandowskiego.

0

@Bagsik88 Oczywiście, że był.

0

@Mario96w Tak jak ty Dodi.

0

@Bagsik88 Rooney nie był najlepszym napastnikiem XXI wieku

0

@Bagsik88 Bardzo dobry. 0g i 0a w dwumeczu. Najlepszy.

1

@RosjaninBut Z paliwem po 5,19 też mogłoby takie coś powstać xD

0

@tristan87 dla realu madryt może i dobrze.

0

@ranger3120 Where Rooney?

0

@Argy Ta z taką pensją na ławkę xd

0

@Argy Dokładnie.

1

@CaseFarmall Ja bym wolał pracować 4 dni po 10 h niż 5 po 8h

0

@Bagsik88 Dla Lewego z klocków LEGO

0

@VegetaPolska Kucharek próbuje być zabawny xd

6

Znalezione na FB:
https://zapodaj.net/plik-MmUVctz851
Wg mnie udowodnił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?