0

@mekston To jeszcze naszą legendę Douglasa z powrotem. Był Douglas, był tryplet, nie ma Douglasa i nie ma nic...

0

@Emhyr Już nie. Był czas, że mógł tu trafić.

0

@martool2 Smarować to ty możesz, jak popisy twojego ukochanego Lewego znów nam nic nie wygrają.

0

@P33ck A nie przyczynił się wg ciebie? Jasne, Araujo i Cancelo zawalili w obronie, ale napastnik nazywany jednym z najlepszych w dwumeczu miał 0g i 0a, a dodatkowo spartolił strzał, gdzie mogło być 2:0, a potem nie podał do Ferrana. Poza tym ładnie przekręcasz słowa, pisałem, że się przyczynił, a nie że jest głównym winowajcą.

0

@mekston Jedno nie wyklucza drugiego. Na 5 goli pisałem, że większość to tap iny.

0

@MesQueUnClub96 Napisałem, Castellanos to zrobił.

0

@Stinger_ Pewnie tak, tacy to mogą już zostać w tych szalikach. Niech tylko przywalą jeszcze głową w ścianę z rozpędu i idealnie się odnajdą w nowym środowisku :D

2

@Barcanajlepszyteam Ja to doskonale wiem, zapomniałeś jeszcze, że Marquinhosa nam nie sprzedali xd Co tam, że real nas rozwalił po tym jak wojska weszły do szatni, co tam, że od początku istnienia nie cierpią Barcelony i Katalonii. Kij, że podkupili Figo, to PSG jest gorsze, bo dało nam tyle ile było w klauzuli, na którą zarząd się zgodził.

0

@Stinger_ Laporta mógłby im wypożyczyć Yamala i Cubarsiego na te mecze, żeby wesprzeć real. Nie rozumiem czemu tego nie robi.

9

@Oskar00 Kibicować realowi xd Odklejka lvl hard.

0

@Bagsik88 Wysłałbym ci kompilację z nieudanymi zagraniami Lewego, ale raczej nie masz czasu, bo to byłby kilkugodzinny film xD

0

@Bagsik88 w sezonie 09/10 miał ogólnie 49 goli, w sezonie 15/16 miał 59 goli ogólnie, i kilka sezonów, gdzie miał ponad 30. Lewandowski tylko raz strzelił 4 gole realowi, co zrobił także Castellanos i raz strzelił 5 goli w 9 minut. Co do Messiego to się nie wypowiem, bo to już wyższy poziom odklejnia. Messi wielokrotnie pokazał, że potrafi powtórzyć coś co wcześniej robił, a 91 goli w sezonie to jest kosmos totalny.

3

@Pedri16Future Powinna to być kara śmierci na takie odpady.

1

@Cule1234 Laimer mi imponował z realem. Co do Kimmicha to nas nie stać. Czy to na sam transfer, czy na pensję.

1

@Popitek12 Bo grał z "kontuzjom" i jest skrzydłowym.

0

@mekston Gdzie tak napisałem? Naucz się czytać wymieniłem 2 rzeczy, a ty mi 30 wkładasz w usta. Weź się puknij w czoło, bo już jakaś ameba myśli, że tak pisałem.

1

@Lionel_Messi10 Po tym filmiku jeszcze bardziej mi brakuje Luisito. Teraz muszę oglądać drzewo na ataku ukochanej drużyny...

0

@Rupert_Haubica Messi uciekł twoim zdaniem? To nie było tak, że chciał wrócić i sam był zaskoczony tym, że Laporta wypalił z brakiem możliwości?

0

@Bagsik88 Wiadomo, że na naście lat kariery kilka takich sytuacji mu wyszło przypadkiem. Tak jak 5goli w 9 minut był przypadkiem, którego Disney nie powtórzył i nie powtórzy tak raz na rok kogoś kiwnie.

0

@Gaucho Ja bym to tak zrobił:
Ter Stegen- Kimmich/Frimpong- Kounde/Araujo-Cubarsi/De Ligt-Grimaldo/Balde- Onana/Guido-Gavi/Pedri/Gundogan-Wirtz/Musiala/Fermin-Raphinha/Yamal/Sane-Isak/Nunez/Roque-Leao/Kvara. Później wyłączyłbym Fifę i przypomniał sobie, że Barca ma trudność z rejestracją Roque i Inigo.

1

@FcPortoFan1999 Tego nie neguję. Tom i Jerry TOP, tak samo jak Wilk i Zając.

0

@Heros11 Nie pamiętam kiedy Barca grała w strojach Borussii, Bayernu i reprezentacji Polski o.O

1

Smutne, ale prawdziwe

0

@ObiektywnyKibic121 Wierzę, że pojawi się jakiś trener, który wypracuje jakiś inny sposób. Szkoda, że Xavi zostaje, bo liczyłem bardzo na kogoś z wizją.

0

@FcPortoFan1999 Jakie podśmiewać? Przecież to prawda jest? Do Messiego brakuje mu jeszcze 35 hat tricków więc, żeby go nie ośmieszać daję Ter Stegena, który ma ich mniej niż nasz Polski as.

0

@FCB_dimiC Co zrobiłem ostatnio? Pochwaliłem Lewego, że wyprzedził Ter Stegena w hat trickach w La Liga. Wszak to ogromne osiągnięcie z drużyną grającą w 10tkę z rezerwowym bramkarzem.

0

@DonCarletto Marzenie, że takie drużyny spadną i nie trzeba będzie oglądać męczarni. Ewentualnie znaleźć na nich sposób.

4

@FCB_dimiC Porównaj sobie drewniaka do Suareza i skończ farmazonić, że Lewy to kompletna 9tka. Chłop pachołka nie kiwnie, podaje w aut czy na kontrę, ale jest kompletny xd

2

@Pawel13sz Jeszcze jest Kane.

0

@FcPortoFan1999 hahahaha Lewandowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?