AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Gazeta miała rację Lewy jednak na ławce od początku xd
1
@barcanawieki 2 lata to chyba w ekstraklasie ale.
0
@Danny Gaucho Po meczu z PSG pisali, że wrócił świetny Lewandowski.
0
@Danny Gaucho Gdzie najlepszy napastnik Lewandowski?
11
@Arden Już widzę jak PSG go oddaje xd
0
@Bagsik88 Aktualnie nie. W tamtym sezonie jednak grali genialny football więc trochę meczów widziałem.
0
@Bagsik88 Pytałeś o LM
0
@Bagsik88 Od wyjścia z grupy.
0
@marcin62 Nie, Muller lub Neuer.
0
@Ptasior No tak, miał bardzo słabą kadrę. Nie to co Koeman.
0
@mekston Do sytuacji dochodzi, ale je partoli, napastnik, który potrafi wybiegać za linię obrony jest u nas bardziej potrzebny. Nawet Lewy miał sporo takich okazji, ale większość partoli, bo go dogania jakiś Pezzela xd
0
@Bagsik88 Pełno osób tutaj przy transferze Lewego pisało, że to jest gwarant 30 goli w samej lidze.
0
@mekston Klasycznie to ty bronisz gościa, który ma gorsze liczby od średniaków ligowych, a jest podstawowym napastnikiem Barcy czyli mistrza Hiszpanii i zarabia 5x tyle co te średniaki.
1
@mekston O to w takim razie powinien ZP dostać xd Biedny Lewy 10 karnych nie dostał. Sprytnie fani Lewego z tego korzystają. Jak Lewy strzelał sporo z karnych w Baya to było, że karny to gol jak każdy inny, jak ich nie dostaje to nagle, ale jakby miał karne...
1
@Arden W poprzednim też miał najwięcej strzałów, a i tak wykręcił najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat xd
1
@Arden Ej on nie ma okazji, gdyby miał lepszych partnerów to pobiłby 50 goli Messiego. A nie czekaj... Gwarant 30 goli nie gwarantuje 30 goli?
0
@mekston Czyli wg cb. Lewy lepiej wybiega na pozycję i jest szybszy od Torresa, Guiu czy Roque?
0
@Culer9002 No i mam rację.
1
@FCB_dimiC Wiadomo, musieć nie musisz jednak jeśli się to nie dzieje samoczynnie to po prostu jesteś inny.
1
@Bagsik88 No ale nie sprzedają więc nie muszą mieć wolnych niedziel, nie są tak umęczeni jak pracownicy w sklepie, gdzie wiadomo Lidl/Biedronka to Auschwitz.
1
@FCB_dimiC Jeśli ty z nikim nawet w internecie nie znalazłeś wspólnego języka to raczej z tobą jest coś nie tak xd
4
@FCB_dimiC Trochę cieplej, a ty już udaru dostałeś?
3
@Sysia11 Kasjerka (jeśli niedziele byłyby handlowe) też wiedziałaby z czym się to wiąże.
0
@FCB_dimiC A ty, że jest świetny więc twoje się nie liczy. Co się chłop w Boga bawi. Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem xd
0
@draxidox Mediana 50 więc chyba tyle?
7
@QQL5 Też tak uważam, niedziele bez handlu to idiotyczny pomysł.
0
@Bagsik88 Suarez w La Liga strzelił ponad 40 goli, twój Lewandowski połowę z tego, a teraz nawet połowy nie strzelił xD
1
@HypeR Nie moja wina, że najlepszy napastnik na świecie Lewandowski przegrywa w swojej lidze z Ukraińcem, który przyszedł z ligi ukraińskiej xD
0
@Danny Gaucho No jeśli Ferran grałby więcej to raczej naturalne jest, że miałby lepsze liczby niż te, które ma teraz.
0
@RosjaninBut Dokładnie. Ty bardziej, że Lewy się już nie rozwinie, a Torres, Roque i Guiu mogą się jeszcze sporo rozwinąć.