9

Gazeta miała rację Lewy jednak na ławce od początku xd

1

@barcanawieki 2 lata to chyba w ekstraklasie ale.

0

@Danny Gaucho Po meczu z PSG pisali, że wrócił świetny Lewandowski.

0

@Danny Gaucho Gdzie najlepszy napastnik Lewandowski?

11

@Arden Już widzę jak PSG go oddaje xd

0

@Bagsik88 Aktualnie nie. W tamtym sezonie jednak grali genialny football więc trochę meczów widziałem.

0

@Bagsik88 Pytałeś o LM

0

@Bagsik88 Od wyjścia z grupy.

0

@marcin62 Nie, Muller lub Neuer.

0

@Ptasior No tak, miał bardzo słabą kadrę. Nie to co Koeman.

0

@mekston Do sytuacji dochodzi, ale je partoli, napastnik, który potrafi wybiegać za linię obrony jest u nas bardziej potrzebny. Nawet Lewy miał sporo takich okazji, ale większość partoli, bo go dogania jakiś Pezzela xd

0

@Bagsik88 Pełno osób tutaj przy transferze Lewego pisało, że to jest gwarant 30 goli w samej lidze.

0

@mekston Klasycznie to ty bronisz gościa, który ma gorsze liczby od średniaków ligowych, a jest podstawowym napastnikiem Barcy czyli mistrza Hiszpanii i zarabia 5x tyle co te średniaki.

1

@mekston O to w takim razie powinien ZP dostać xd Biedny Lewy 10 karnych nie dostał. Sprytnie fani Lewego z tego korzystają. Jak Lewy strzelał sporo z karnych w Baya to było, że karny to gol jak każdy inny, jak ich nie dostaje to nagle, ale jakby miał karne...

1

@Arden W poprzednim też miał najwięcej strzałów, a i tak wykręcił najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat xd

1

@Arden Ej on nie ma okazji, gdyby miał lepszych partnerów to pobiłby 50 goli Messiego. A nie czekaj... Gwarant 30 goli nie gwarantuje 30 goli?

0

@mekston Czyli wg cb. Lewy lepiej wybiega na pozycję i jest szybszy od Torresa, Guiu czy Roque?

0

@Culer9002 No i mam rację.

1

@FCB_dimiC Wiadomo, musieć nie musisz jednak jeśli się to nie dzieje samoczynnie to po prostu jesteś inny.

1

@Bagsik88 No ale nie sprzedają więc nie muszą mieć wolnych niedziel, nie są tak umęczeni jak pracownicy w sklepie, gdzie wiadomo Lidl/Biedronka to Auschwitz.

1

@FCB_dimiC Jeśli ty z nikim nawet w internecie nie znalazłeś wspólnego języka to raczej z tobą jest coś nie tak xd

4

@FCB_dimiC Trochę cieplej, a ty już udaru dostałeś?

3

@Sysia11 Kasjerka (jeśli niedziele byłyby handlowe) też wiedziałaby z czym się to wiąże.

0

@FCB_dimiC A ty, że jest świetny więc twoje się nie liczy. Co się chłop w Boga bawi. Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem xd

0

@draxidox Mediana 50 więc chyba tyle?

7

@QQL5 Też tak uważam, niedziele bez handlu to idiotyczny pomysł.

0

@Bagsik88 Suarez w La Liga strzelił ponad 40 goli, twój Lewandowski połowę z tego, a teraz nawet połowy nie strzelił xD

1

@HypeR Nie moja wina, że najlepszy napastnik na świecie Lewandowski przegrywa w swojej lidze z Ukraińcem, który przyszedł z ligi ukraińskiej xD

0

@Danny Gaucho No jeśli Ferran grałby więcej to raczej naturalne jest, że miałby lepsze liczby niż te, które ma teraz.

0

@RosjaninBut Dokładnie. Ty bardziej, że Lewy się już nie rozwinie, a Torres, Roque i Guiu mogą się jeszcze sporo rozwinąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?