9

Lewy prawie kluczowe podanie dla realu.

0

@Isso89 Lewy jest z Polski.

2

Ajj Fermin ty rasisto.

0

Fermin już pozytywnie się zaprezentował :D

0

Messi tu okienko pakuje :)

0

@Pedri16Future Jeśli chodzi o raperów to tak samo, również mój ulubiony.

0

@kuz Oddaj obywatelstwo. Jest najlepszy na boisku.

0

@Pedri16Future Niektóre nuty ma fajne.

0

O kurde ReTo reklamuje Desperadosa.

0

@Albatros My w dziesiątkę to gramy od ponad roku.

0

@Roobo Tu by gościowi nogę złamali i by była wina sztabu xd

29

Potrafi przyłożyć Valverde... Ale na parkingu po meczu i nie ponieść kary.

0

De Jong wrócił do obrony o.O

12

Teraz widzieli, że piłka wyszła za linię... Ciekawe.

1

@tomek8756 Z Betisem też było metr są linią.

1

To jest gol przecież xd

1

Już wiadomo czemu nie ma goal line xd

0

@LukaszFan Żartowałem oczywiście. To miał być pstryczek w łebków, którzy Araujo sprzedają po jednym błędzie.

0

Idąc logiką co niektórych - sprzedać Cubarsiego, póki coś wart xd

0

Ehh i zaś ten pajac nam gola strzelił.

2

W eleven orgazmu dostali.

0

@Roobo Może zejdzie z boiska? xD

1

Polski Messi co wrzucił Cancelo na minę.

0

@A4ron Jakie wy głupoty piszecie czasami.

0

@Roobo Norma u niego.

0

@krol211 Dokładnie, strzeliłby hat tricka.

0

Christensen umie w główki.

3

@budel17 tak to on. Ciekawe czy jest na meczu ze swoją czternastką xD

0

@Trojanek23 Jeśli 100 pajaców tak mówi, to to nic nie znaczy xd

0

@Trojanek23 Pajaca to ty z siebie robisz jedynie. Chłop zarabia u nas jakby był Messim, a nie daje takich liczb. Jeden z najlepszych napastników na świecie, który przegrywa pod względem goli w swojej lidze z Ukraińcem, który przyszedł z ligi ukraińskiej xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?