AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Lewy prawie kluczowe podanie dla realu.
0
@Isso89 Lewy jest z Polski.
2
Ajj Fermin ty rasisto.
0
Fermin już pozytywnie się zaprezentował :D
0
Messi tu okienko pakuje :)
0
@Pedri16Future Jeśli chodzi o raperów to tak samo, również mój ulubiony.
0
@kuz Oddaj obywatelstwo. Jest najlepszy na boisku.
0
@Pedri16Future Niektóre nuty ma fajne.
0
O kurde ReTo reklamuje Desperadosa.
0
@Albatros My w dziesiątkę to gramy od ponad roku.
0
@Roobo Tu by gościowi nogę złamali i by była wina sztabu xd
29
Potrafi przyłożyć Valverde... Ale na parkingu po meczu i nie ponieść kary.
0
De Jong wrócił do obrony o.O
12
Teraz widzieli, że piłka wyszła za linię... Ciekawe.
1
@tomek8756 Z Betisem też było metr są linią.
1
To jest gol przecież xd
1
Już wiadomo czemu nie ma goal line xd
0
@LukaszFan Żartowałem oczywiście. To miał być pstryczek w łebków, którzy Araujo sprzedają po jednym błędzie.
0
Idąc logiką co niektórych - sprzedać Cubarsiego, póki coś wart xd
0
Ehh i zaś ten pajac nam gola strzelił.
2
W eleven orgazmu dostali.
0
@Roobo Może zejdzie z boiska? xD
1
Polski Messi co wrzucił Cancelo na minę.
0
@A4ron Jakie wy głupoty piszecie czasami.
0
@Roobo Norma u niego.
0
@krol211 Dokładnie, strzeliłby hat tricka.
0
Christensen umie w główki.
3
@budel17 tak to on. Ciekawe czy jest na meczu ze swoją czternastką xD
0
@Trojanek23 Jeśli 100 pajaców tak mówi, to to nic nie znaczy xd
0
@Trojanek23 Pajaca to ty z siebie robisz jedynie. Chłop zarabia u nas jakby był Messim, a nie daje takich liczb. Jeden z najlepszych napastników na świecie, który przegrywa pod względem goli w swojej lidze z Ukraińcem, który przyszedł z ligi ukraińskiej xd