AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Może tobie madrycioku. Niestety, ale z Lewandowskim nie wygramy LM, bo w 10 jest to nie możliwe... Dzisiaj po czerwonej Araujo to graliśmy w dziewiątkę.
2
Ajajaj to jest Robert Lewandowski proszę państwa. 2 świetne okazje i brak podania do Ferrana, który świetnie wychodził. 0 g i 0 a w dwumeczu... MVP PSG dzisiaj.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie no sanki na wyprostowanych nogach to jednak bardziej oczywiste.
13
@chavez Nie tylko teraz.
0
Komentarz usunięty
7
@Bobo25 Antysemickie i homofobiczne xD Jak wy lubicie rzucać epitetami z dupy.
0
@Bagsik88 Trofeami może tak, piłkarsko Kane jest lepszy.
0
@Bagsik88 Śmieszny jesteś.
1
@MichuZ44 Po ostatnio pasibus zasmakował bardzo.
0
@Bagsik88 Znaczenie ma to, że był cienki z Bayernem i w pierwszym meczu z Interem.
0
@Bagsik88 I co ci nie pasuje? Morata ma podobną ilość goli do Lewego, a zarabia sporo mniej i byłby za darmo (kosztował mało)
0
@Bagsik88 Morata gra w defensywnym Atletico, nie zarabia tyle co Lewy, nie kosztowałby 50 mln tak jak Disney.
0
@Jakchcesz Morata byłby ciekawą opcją. Niestety wydaje mi się, że Lewy zostanie, bo nie mamy pieniędzy, żeby kogoś kupić.
0
@Rewolucja123 Nie ma opcji. Jest pełno silnych postaci.
0
@Bagsik88 Ty nawet liczyć nie potrafisz. Thiago grał w Baya, Alaba i Robben również.
0
@Bagsik88 Bardzo dużo, ślepy jesteś?
1
@Culer9002 On jest poza skalą.
1
@Faro U nas pewnie grałby co chwilę, no ale cóż wybrał inaczej.
14
@kamilos1214 Jak lubi Szkocję to Szkocką ;)
0
@Bagsik88 Za to ty nie kibicu. Nie rozumiesz, że piłkarz potrzebuje rytmu meczowego, a Ferran zagrał dopiero w trzecim po kontuzji, gdzie z PSG wszedł z ławki na chwilę, a z Las Palmas na 20 minut xd I poważnie porównujesz to do Drewniaka, który grał od deski do deski i kopał się po czole? Poza tym porównaj zarobki i okoliczności obydwu transferów.
0
@Bagsik88 Co nie zmienia faktu geniuszu, że jest świeżo po kontuzji.
2
@KrwawiaceoczyVEB Nwm po co sprowadzaliśmy Romeu. Trzeba było postawić na Casado, a pieniądze zostawić.
4
"Wielkie emocje kibiców drużyny, która walczy o utrzymanie" - a tam każdy grobowa mina xD
1
@barcanawieki Typowa p0lka w związku xD
6
Ter Stegen Airways!
1
@matirix20 Pena to by dwa gole wpuścił z tego strzału xd
0
Ciekawe, czy Xavi wpuści Faye dzisiaj?
0
@KrwawiaceoczyVEB Wrócił dopiero po kontuzji xd
0
@RosjaninBut To nie były niemcy, to trzecia rzesza...
0
@Emhyr hahaha Pokebert :D