0

@Bagsik88 Ile razy trzeba ci napisać, że czyny są ważniejsze niż słowa? Konferencja nie weszła w koalicję z PiS i jest im przeciwna, odbiera im część elektoratu. PO głosowało w sprawach ważnych dla Polski ramię w ramię z PiS, czyli przeciwko Polakom. POPiS to to samo tylko jedni jako lidera mają rudego krętacza i złodzieja, a drudzy siwego.

0

Komentarz usunięty

3

@bartekvisca Spokojnie Tusk zna sposób, żeby paliwo było tu i teraz po 5 złotych. Tak mówił, więc na pewno tak będzie.

7

Komentarz usunięty

0

@RoberDzik Luisito to najlepsza 9 w XXI w.(Do teraz oczywiście).

0

@Bagsik88 Trzeba być Warszawiakiem, żeby wiedzieć co obiecywał i co spełnił? Nieźle masz nierówno pod sufitem.

1

@fart xd Nie jesteś piekarzem, to nie komentuj chleba, który jesz. Proszę cię. Jest wiele opinii ,że to najgorszy prezydent Warszawy.

1

@fart xd Chłop, który chce zostać prezydentem kraju i ma wywalone w rządzenie miastem ma takie poparcie. Jak niektórzy ludzie nie mają do siebie szacunku to jest nie pojęte.

4

@fart xd Już rządził i większości nie spełnił

0

@esem91 Proszę cię. Szanująca się żona i matka czegoś takiego nie robi. Szanujący się facet czegoś takiego nie zaakceptuje.

0

@Bagsik88 Takie mam zdanie wyznawco lewego.

0

@esem91 Nie, przecież to jest ujma na męskości dla Lewego. Jak bym miał żonę i by takie coś odwaliła to w tym samym dniu dostałaby papiery rozwodowe xd

0

@NeroTFP1 Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak.

0

@JohnnySilverhand Nie, po prostu jest przehajpowany.

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 To tak jak Lewy, ale bez highlights, bo dobija głównie z 5 metrów.

0

@Bagsik88 Dobra idź tam pisać, że Bayern nie był hegemonem xd

0

@marcin62 Tak tak, wszystkie partie poza konfą są za zielonym ładem, za elektrykami, były za zamykaniem lasów, ale to Konfa chce źle. Chcieli podniesienia kwoty wolnej to również zbrodnia przeciwko nam xD

0

@PIWOSZ89 Tak samo xD By nam smartfony rozwalił :D

2

@TheNekro94 Fanatyzm xd Masz czarno na białym jak oddają głosy w kluczowych sprawach.

2

@chlip1 xd Chcieli. Jednak nie są. Czyny, nie słowa się liczą, a po czynach widać, że każda partia poza Konfą ma gdzieś Polaków, bo głosują za idiotycznymi pomysłami Unii jak elektryki, czy zielony ład.

0

@HighestInTheRoom Ahh homofobia się z cb wylewa.

31

@Destroyer_of_Worlds Łatwą drabinkę xD Pokonali Chorwację, Holandię i w finale Francję... Spacerek xD

1

@ranger3120 To na pewno co roku. Dłuższy okres mają całkiem nowe auta.

1

@Herato Rooney. Potrafił zrobić coś z niczego. Nie musiał dostać podania na 5 metr, żeby błyszczeć w meczu.

0

@Bagsik88 otóż nie. Mało kto nie miał konkurencji. Pieniądze w błoto.

1

@Bykunn a wyjaśnij czemu jest nie sprawiedliwie?

0

@Linghunter88 Dokładnie. Bez Lewego również byśmy mistrza wygrali.

3

@TR3YWAY National Geographic?

1

@NeroTFP1 Biedna kobieta... Wina męża, na pewno jej nie szanuje i ją bije. #Piekłokobiet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?