1

@bstryyy Druga sprawa, że Gavi doskakuje do kogoś, kto ma piłkę.

0

@Bagsik88 Tak czy inaczej w Salzburgu i Borussi. W Borussii nawet w UCL to już wgl nieźle.

0

@kanver_ W Salzburgu też strzelił, w Borussii i w City. Fakt w City to nie było w lidze więc w 3 drużynach.

0

@kanver_ xd Osiągnięcie drużynowe, na które mają wpływ inni vs coś co robi jednostka. Taki Haaland już 3x strzelił pięć goli w jednym meczu w 3 różnych drużynach, w 3 różnych ligach.

0

@Pawlak1992 Taki, że na jego gole w głównej mierze pracował Muller, który piłkarsko był na znaczenie wyższym poziomie, a wygrał to samo. Neuer jest bramkarzem wybitnym i historycznym , który w tamtym sezonie ratował Bayern w wielu momentach.

0

@Bagsik88 Co miałem oglądać? Jeśli chodzi o mecze Bayernu to oglądałem te w LM. Taki Muller, czy Neuer bardziej zasłużyli na to wyróżnienie.

1

@caadye Ja siedziałem w piątym rzędzie bliżej jednej z bramek (kupowałem te najdroższe bilety) i lepiej byłoby siedzieć jeszcze bliżej środka. Nie mam niestety pojęcia jak to wygląda z góry.
EDIT. Przy zakupie na oficjalnej stronie zawsze masz poglądową widoczność z kamery 360°

0

@P33ck Skoro jest to coś co potrafi, a nie jednorazowy przypadek to niech to powtórzy.

0

@caadye Najlepiej nie kupować za bramką. Widoczność jest tragiczna z tamtych sektorów.

14

@Zoker Taka akcja, żebyś dał piątaka.

4

@Kgorecki2500 Jeśli się kochają, to niech zrobią sobie dziecko. Oczywiście ze sobą, a nie za pomocą surogatki.

0

@Bagsik88 Ma prawo do swojej opinii. Wg mnie jednak Lewy nie zasłużył na ZP.

0

@MesQueUnClub_87 Idź tam zaobserwować na LR fake konto gościa, który podzywa się pod dziewczynę xd

0

@SawneyBean Dokładnie.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że za Polską.

0

@FcPortoFan1999 Stwierdzenie faktu po prostu.

0

@mekston Jak najbardziej. Neuer powinien dostać, ponieważ jest piłkarzem, który zrewolucjonizował pozycję bramkarza.

0

@Danny Gaucho Bardzo się cieszę, że przynajmniej w tym football jest sprawiedliwy.

0

@P33ck Tobie pęknie jak odejdzie do jakiejś Arabii. Kwestia czasu, bo ma 35 lat.

1

@Danny Gaucho To, że są jedynymi ZP, które otrzyma w karierze.

5

Lewy już 2 ZP. Jedna z LEGO, a druga z zapałek xD

0

@mkord Nie świata i Rosji. Tylko albo świata (wojna atomowa) albo Rosji (wojna z NATO).

0

@Barcanajlepszyteam Tak tak, na pewno Niemcy pozwoliłyby sobie mieć Rosję obok.

0

@mkord Że chory to wiadomo, ale raczej nie jest na tyle głupi, żeby zacząć wojnę, której skutkiem byłby koniec świata lub zniknięcie Rosji z mapy.

5

@mkord No tak, bo Rosja, która nie potrafi sobie poradzić z Ukrainą na pewno lekko rozwaliłaby NATO xd

1

@Roobo haha 100% racji :D

0

@4drian0 To te, które dostali sędziowie za drukowanie meczów pod nas? #LigaNegreiry xD

0

@VegetaPolska Uważasz, że do bycia sprzedawcą w sklepie trzeba mieć niecodzienny talent jak na piłkarza?

1

@VegetaPolska Mogły wybrać inną pracę. Jeśli masz klaustrofobię to nie idziesz na górnika. Nie chcesz pracować w niedzielę to nie idziesz pracować w sklepie.

0

@VegetaPolska Sprzedawcy w sklepie to uciśniona, przepracowana grupa. Powinni mieć wolne 3 dni w tygodniu oraz podwyżkę. A tak serio to wszyscy ludzie pracują w tygodniu i fajnie byłoby na weekend mieć otwarte sklepy, bo przez niehandlowe niedziele soboty są obładowane ludźmi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?