AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Visca_barca Transfer Lewego do Barcy, rewanż z Liverpoolem, 8:2 z Bayernem.
0
@Lanosss Dobić Liverpool xd Wiesz, że w rewanżu było 4:0 więc w takiej sytuacji byłby remis i rozwalili by nas w dogrywce.
0
@Bagsik88 Konfa jako jedyna nie głosowała za debilnymi rzeczami, które chce wprowadzić Unia. Zakaz sprzedaży spalinówek od 2035, zielony ład itd. Wszystkie partie poza konfą chętnie to poparły.
0
@Bagsik88 Jak widać społeczeństwo lubi być dymane.
1
@Bagsik88 Ma o wiele lepszego Mbappe.
5
@MOLESTA xd Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
0
@koziar I zagrał na jej poziomie xD
0
@mekston Chyba nie pamiętasz jak Lewy grał przez ostatni rok. I Xavi odchodzi między innymi przez to jak Lewandowski słabo grał. Wg cb dlaczego Xavi odchodzi?
0
@mekston Naucz się czytać.
0
@Bagsik88 To żeś się popisał czytaniem ze zrozumieniem xD
1
@wojopancer Dokładnie. Sprzedać za jakieś 30-40 mln. Nie dość, że byśmy się pozbyli problemu to przy transferze do Atletico osłabili byśmy rywala.
0
@Bagsik88 Ktoś kto pisał tak o Messim musiał być odklejonym. Jednak Leey nigdy nie był i nie będzie Messim.
1
@FcPortoFan1999 Tam to klękali dla ćpuna, bandyty i zwyrodnialca w jednej osobie xd
0
@michal26 Od tego jest napastnik, żeby strzelać. Dał nam dużo pkt no i spoko, jednak bez niego byśmy sobie poradzili.
5
W meczach realu sędzia powinien zapisywać dokładnie jaka obelga, sektor, rząd i siedzenie, z którego padło, a najlepiej mieć dyktafon (żeby był dowód fizyczny). Inaczej bym takiego sędziego zaskarżył i przybił mu rasizm. Jak jeden czarnoskóry piłkarz zrobił sobie z ligi swój podnóżek xd
0
@Emhyr Lobotka, Bennacer, Merino, Zubimendi, Douglas Luiz z Aston, Kamara z Aston Villi. Jest parę fajnych nazwisk.
0
@michal26 20 pkt xd W jego miejsce nikt by nie grał. Wychodzilibyśmy na mecz w 10. Nie mieliśmy Lewego w składzie i jakoś byliśmy tak samo na drugim miejscu jak i teraz.
0
@Danny Gaucho Kosmiczny jesteś. Jeszcze bardziej komiczne jest to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem lub przeinaczasz słowa. Chyba, że polegasz na czyichś przeinaczonych słowach, ale to by oznaczało, że podążasz jak owieczka za resztą i nie masz swojego rozumu.
0
@JimMorrisonFCB Nieraz go pochwaliłem xd
0
@Bagsik88 Zacznij czytać La Ramble. Pisał na głównej. Kłamiesz to ty odnośnie tego co pisałeś.
0
@Bagsik88 Tak do cb. Jeśli nie znasz wszystkich komentarzy to nie pisz, że nikt mu ZP nie przyznaje. Inna sprawa, że pisałeś, że Baya nie jest hegemonem jak spieraliśmy się Suarez vs Lewandowski przy transferze Polaka do Barcy.
2
@Emhyr Wiem, nawiązywałem do pięknej tradycji Athleticu.
2
@Emhyr Czyli Urugwaj - Athletic Bilbao? ;D
0
@FCB_dimiC Lepszym nie, ale ma MŚ, którego Ronaldo nie ma. To nie zmienia faktu, że już zapisał się na kartach historii i będzie uważany za jednego z najlepszych. Kwestia czasu jak przyjdą ZP nawet będąc w PSG choćby po wygranym kolejnym MŚ.
2
@TR3YWAY Może sprawdzał czy Vitor ma już odciski od ławki rezerwowych?
0
@FCB_dimiC Mam taką nadzieję, niestety my lubimy się kompromitować, a PSG słabe nie jest. Poza tym już jest wielki, bo ma MŚ, którego taki Ronaldo nie ma.
0
@mekston Jak go stać to niech to zrobi. Kto tu gdyba w takim razie?
0
@FCB_dimiC Pisaliśmy o Mbappe, który wg cb nigdy nie będzie wielki. Napisałem o Baya w bundes, a ty mi wyskoczyłeś z LM. Więc odpowiedziałem, że Baya w LM również dużo nie zawojowało w czasach np. Lewego. Mbappe może jeszcze wygrać z PSG LM, ale raczej odejdzie, a ma już między innymi MŚ.
0
@FCB_dimiC Napisałem o lidze. Lewy np. też wygrał w Baya tylko jedną LM na tyle lat, a Mbappe ma już MŚ.
0
@mekston Ma słabą konkurencję. W czasach świetności La Liga nawet nie byłby w TOPce. Poza tym nie był ważny w wielu.