AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam otóż nie. Po prostu nie jestem psychofanem Polaka.
0
@mekston gotował to chyba siebie w mediach xd że Xavi musiał ogłosić odejście.
0
Ter Stegen :O Znów siadamy po dwubramkowym prowadzeniu.
0
@misterio Bardzo, wygrywamy z ciężkim rywalem 2:0 xd może ciebie madrycioku?
0
@Arkon Prawda, zdarzy się, że raz na ileś ma jakiś przebłysk.
0
@Barcanajlepszyteam Nie, pierwszy, w którym w końcu nie potrzebował patelni, a oglądam wszystkie.
0
@mekston Zobacz jak grał od listopada do stycznia czyli ponad rok.
0
O w końcu wykończenie na poziomie napastnika za 50 mln.
0
@Sulimo Oraz ciebie o poczytalność
0
Atletico może dostawać żółte? :O
0
@mekston Tego, dzięki któremu musiał ogłosić odejście xD?
0
@michal26 tak tak ty potrafisz. Chłop nie istnieje 99% połowy, raz dobrze dograł co w sumie musiał zrobić i już najlepszy.
4
Widać u Xaviego brak obycia z footballem na najwyższym poziomie. Trzeba było poczekać aż "dorośnie" w jakimś średniaku jak Xabi Alonso i patrząc na rezultaty dopiero podjąć decyzję o wrzuceniu na głęboką wodę.
0
@Sulimo Docenić to można zagranie Gundogana do niego. U niego to była formalność, bo jakby to spartolił to byłaby kompromitacja.
0
@michal26 Wiadomo, wszyscy słabi tylko Lewy najlepszy, Bóg i wgl xd.
0
@Roobo hahaha na 45 minut raz dobrze dograł o dziwo i najlepszy w ataku xD
0
@Neymar da Silva Santos Júnior tutaj również była klasa.https://zapodaj.net/plik-colD7NQUQo
0
@Sulimo A ty śmierdzisz psychofanem Polaków, który wszędzie widzi wielkość Polaka z samego faktu jego pochodzenia.
0
@michal26 Hahaha kapitalnie przyjął i podał. W takim razie MVP
Na 45 minut przyjął i podał celnie. TOP Wybitnym napastnikiem to był i jest Luisito, Ibra, czy R9.
0
@Sulimo Fakty bolą?
2
Ludzie piszący o klasie Lewego bo podał zamiast strzelać niech sobie przypomną jak nie wystawił patelni Raphinhi właśnie z Atletico, gdy prowadziliśmy tylko 1:0 xd
0
@against_modern_football Dobra dobra. Dlatego Raphinha ma double double.
0
@Heros11 Żaden tak nie potrafi, tylko Polski Messi xd
2
Oni nam go nie oddadzą, choćby za to, że im 2 bramy wsadził xD
1
Hahaha zaś Felix
0
Ile dałby nam napastnik, który potrafi wyjść na wolne pole.
0
@TR3YWAY Tak jak zawsze xD
5
Po takich zagraniach Fermina jeszcze bardziej brakuje mi Gaviego.
0
Masakra, strasznie słabo gramy na początku.
1
@Rewolucja123 To się pisze Maotai i jeszcze nie kosztowałem.