0

@Barcanajlepszyteam otóż nie. Po prostu nie jestem psychofanem Polaka.

0

@mekston gotował to chyba siebie w mediach xd że Xavi musiał ogłosić odejście.

0

Ter Stegen :O Znów siadamy po dwubramkowym prowadzeniu.

0

@misterio Bardzo, wygrywamy z ciężkim rywalem 2:0 xd może ciebie madrycioku?

0

@Arkon Prawda, zdarzy się, że raz na ileś ma jakiś przebłysk.

0

@Barcanajlepszyteam Nie, pierwszy, w którym w końcu nie potrzebował patelni, a oglądam wszystkie.

0

@mekston Zobacz jak grał od listopada do stycznia czyli ponad rok.

0

O w końcu wykończenie na poziomie napastnika za 50 mln.

0

@Sulimo Oraz ciebie o poczytalność

0

Atletico może dostawać żółte? :O

0

@mekston Tego, dzięki któremu musiał ogłosić odejście xD?

0

@michal26 tak tak ty potrafisz. Chłop nie istnieje 99% połowy, raz dobrze dograł co w sumie musiał zrobić i już najlepszy.

4

Widać u Xaviego brak obycia z footballem na najwyższym poziomie. Trzeba było poczekać aż "dorośnie" w jakimś średniaku jak Xabi Alonso i patrząc na rezultaty dopiero podjąć decyzję o wrzuceniu na głęboką wodę.

0

@Sulimo Docenić to można zagranie Gundogana do niego. U niego to była formalność, bo jakby to spartolił to byłaby kompromitacja.

0

@michal26 Wiadomo, wszyscy słabi tylko Lewy najlepszy, Bóg i wgl xd.

0

@Roobo hahaha na 45 minut raz dobrze dograł o dziwo i najlepszy w ataku xD

0

0

@Sulimo A ty śmierdzisz psychofanem Polaków, który wszędzie widzi wielkość Polaka z samego faktu jego pochodzenia.

0

@michal26 Hahaha kapitalnie przyjął i podał. W takim razie MVP
Na 45 minut przyjął i podał celnie. TOP Wybitnym napastnikiem to był i jest Luisito, Ibra, czy R9.

0

@Sulimo Fakty bolą?

2

Ludzie piszący o klasie Lewego bo podał zamiast strzelać niech sobie przypomną jak nie wystawił patelni Raphinhi właśnie z Atletico, gdy prowadziliśmy tylko 1:0 xd

0

@against_modern_football Dobra dobra. Dlatego Raphinha ma double double.

0

@Heros11 Żaden tak nie potrafi, tylko Polski Messi xd

2

Oni nam go nie oddadzą, choćby za to, że im 2 bramy wsadził xD

1

Hahaha zaś Felix

0

Ile dałby nam napastnik, który potrafi wyjść na wolne pole.

0

@TR3YWAY Tak jak zawsze xD

5

Po takich zagraniach Fermina jeszcze bardziej brakuje mi Gaviego.

0

Masakra, strasznie słabo gramy na początku.

1

@Rewolucja123 To się pisze Maotai i jeszcze nie kosztowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?