AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Rust_Cohle O, sprowadzili inżyniera do Polski.
0
Komentarz usunięty
1
@spacer Na steam jakieś darmowe gry się znajdą. Na epicu czasami można wyrwać świetne tytuły za darmo.
15
@DonMatteo901 Jakim cudem ktoś taki ma jakiekolwiek poparcie xd To jest żart przecież.
0
@Bagsik88 Jest lepszy. Jednak ile sezonów Lewy spędził w Bayernie zanim pobił ten rekord?
2
@michal26 Wiadomo, biednemu Lewemu zawsze pod górkę.
0
@mekston No ale bundesliga to nie Liga farmerów xd Legenda Lewandowskiego upada z każdym golem Hurricane.
0
@Dari0G
Dobre pytanie ;)
8
@HighestInTheRoom Luka płacowa xd Nie robią nadgodzin to mają mniejszą pensję na tym samym stanowisku. Poza tym jeśli stanowisko wymaga siły fizycznej i jest mniej wydajna to czemu miałaby mieć tyle samo? Tak niestety jest.
0
@Bagsik88 Nie była. Było tak samo jak z Guiu. Różnica taka, że za bezpłciowego Felixa wszedł Roque, który robił zamieszanie.
0
@Bagsik88 Z nim gra była lepsza xd Dlatego, że Yamalowi siadło po prostu. Fajna asysta, szkoda, że Lamine musiał uderzyć na bardzo małym procencie, takie "ciasteczka" zagrywa Lewy xd
0
@Bagsik88 Tak tak. To wszystko dzięki Lewemu. To dzięki niemu Yamal trafił w okno. Bez niego poszłoby w trybuny xD
0
No i przerwa. Szkoda tego karnego Gundogana.
1
@FCB_dimiC Nie ma mnie w Miami, żeby Luisito sfotografować.
0
Na murawie jest polski raper Qry, Żugaj, Kubicki xD
0
Ter Stegen wybiegł na rozgrzewkę :D
0
Wgl tu jakaś Polka w bordowo-granatowych włosach ma karton z napisem "Nie mogę wrócić do Polski bez koszulki Lewego" xD
0
@Kidd Jak bym dostał udaru to może.
0
@TR3YWAY Tak, będę niedaleko murawy także mogę xD
0
Super, udało się kupić specjalny szalik na dzień kobiet pod Estadi Olimpic De Montujic.
0
@MESSIah16 A dla mężczyzn "czujących się" kobietami?
0
@Bagsik88 xd Chłopie my tu piszemy o młodych właśnie. U nas dostają sporo szans i skoro możemy wyrwać młodą perełkę to czemu nie? Jeśli mielibyśmy w rezerwach świetnie zapowiadających się zawodników to jak najbardziej należy na nich postawić. W tamtej dyskusji chodziło o nie sprowadzanie piłkarzy za 100 mln.
0
@Bagsik88 Najlepszy strzelec xd Bo gra dużo i jest napastnikiem. Kto ma strzelać? Ter Stegen? Król strzelców najsłabszy od 22 lat xd ogromne osiągnięcie xD
3
@slayer Tylko, że u nas młodzi zawodnicy dostają sporo szans. W innych klubach tylu nie mają.
1
@insp1re Jak basen w szpitalu xd
0
@Emhyr W pierwszej kolejności trzeba wywalić Lewego, który ma pensję rosnącą i jest największym obciążeniem dla budżetu, poza tym jest słaby. Drugi w kolejce De Jong i później Christensena, bo przyszedł za darmo i dałby czysty zarobek.
1
@Kratos1990 To za co? ;)
1
@Deviler W stylu Lewego strzelił?
0
@NeroTFP1 Tik tok
0
@Emhyr Przynajmniej w tym ma gust :)