0

@Bagsik88 Raczej śmieszą. Jak można tak drewnianego piłkarza stawiać tak wysoko xd Hańba dla wielu nagród. Jedyna sprawiedliwość to ta, że taki drewniak nie dostał ZP.

0

@Bagsik88 xd Czyli jak Baya teraz nie jest hegemonem to nigdy nie był. Piękna logika taka bezsensowna xd

0

@Bagsik88 Mekston o dziwo wyjaśnił. Haaland nie grał w hegemonie tej ligi + miał kontuzję. Lewy nawet będąc w Baya przegrał raz króla strzelców z Aubameyangiem.

1

@Emhyr Paulo Dybala, Lorenzo Insigne i Verratti.

0

@Sulimo Widzisz, dla ciebie Marvel. Dla mnie LOTR.

0

@mekston Ale bundesliga to nie Liga farmerów. TOP liga xD

0

@Sulimo To nie można mieć subiektywnego zdania? Dla mnie te filmy są nudne po prostu.

1

@Popitek12 LOTR. Wszystkie części.

0

@daniel32778 180 .

0

@Hosh o kur** złoto haha

0

@tbas Popek jednak niewinny? xD

0

@mekston bolą* raczej ;)

0

Komentarz usunięty

0

@Barcasub Tak, dostaliśmy podwyżki wraz z podniesieniem minimalnej. Dopiero w tym roku jeszcze nie dali ale mają za niedługo być. Może czekają do lipca i kolejnego podniesienia minimalnej?

1

@graco14 Chodziło mi o same nocki.

0

@bartekvisca To zależy w jakiej firmie. U nas pracownicy z większym stażem mają odpowiednio większe wynagrodzenia, a mimo to jest pełno osób, które są nowe i są leniwe.

1

@D10SLEO Rośnie pokolenie totalnych leserów. Masakra jakich czasami się pracowników spotyka.

1

@FcPortoFan1999 Najlepsze są nocki. Masz cały dzień do siebie, a śpisz od nwm 16 do 22 lub wcześniej.

6

@GuerillaAthletic Trzymaj się tam, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

1

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 Chyba ty właśnie nie oglądasz skoro się nie zgadzasz z tezą, że Lewy grał słabo.

0

@Bagsik88 Widziałem, dobił patelnie, a tak to był tragiczny.

0

@Bagsik88 Co zrobił Lewy? Dobił patelnie na pustaka? Myśmy grali z słabym Napoli, a Inter z sporo mocniejszym Atletico.

0

@Pedri16Future Niektórzy tego nie rozumieją. Powtarzają ten farmazon od tylu lat już.

0

@Joe_Barbaro Luuk De Jong, Adama Traore, Auba.

0

@Bagsik88 W końcu zmądrzałeś.

0

@Comentateiro Piękna bramka. Takie Golazo pewnie zapisze się na kartach historii jak gol Messiego z PSG, czy Athletic.

0

@ShawnC Niby tak, jednak 29 to nie jest emeryt. Jeszcze z 4-5 lat pogra.

0

Lobotka to byłby ciekawy kandydat do wzmocnienia naszego środka pola. Ciekawe ile De Laurentis chciałby za niego?

1

@MarioVeB! Fajnie by było, PUMA robi ładne koszulki i lubię tą firmę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?