AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Raczej śmieszą. Jak można tak drewnianego piłkarza stawiać tak wysoko xd Hańba dla wielu nagród. Jedyna sprawiedliwość to ta, że taki drewniak nie dostał ZP.
0
@Bagsik88 xd Czyli jak Baya teraz nie jest hegemonem to nigdy nie był. Piękna logika taka bezsensowna xd
0
@Bagsik88 Mekston o dziwo wyjaśnił. Haaland nie grał w hegemonie tej ligi + miał kontuzję. Lewy nawet będąc w Baya przegrał raz króla strzelców z Aubameyangiem.
1
@Emhyr Paulo Dybala, Lorenzo Insigne i Verratti.
0
@Sulimo Widzisz, dla ciebie Marvel. Dla mnie LOTR.
0
@mekston Ale bundesliga to nie Liga farmerów. TOP liga xD
0
@Sulimo To nie można mieć subiektywnego zdania? Dla mnie te filmy są nudne po prostu.
1
@Popitek12 LOTR. Wszystkie części.
0
@daniel32778 180 .
0
@Hosh o kur** złoto haha
0
@tbas Popek jednak niewinny? xD
0
@mekston bolą* raczej ;)
0
Komentarz usunięty
0
@Barcasub Tak, dostaliśmy podwyżki wraz z podniesieniem minimalnej. Dopiero w tym roku jeszcze nie dali ale mają za niedługo być. Może czekają do lipca i kolejnego podniesienia minimalnej?
1
@graco14 Chodziło mi o same nocki.
0
@bartekvisca To zależy w jakiej firmie. U nas pracownicy z większym stażem mają odpowiednio większe wynagrodzenia, a mimo to jest pełno osób, które są nowe i są leniwe.
1
@D10SLEO Rośnie pokolenie totalnych leserów. Masakra jakich czasami się pracowników spotyka.
1
@FcPortoFan1999 Najlepsze są nocki. Masz cały dzień do siebie, a śpisz od nwm 16 do 22 lub wcześniej.
6
@GuerillaAthletic Trzymaj się tam, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
1
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 Chyba ty właśnie nie oglądasz skoro się nie zgadzasz z tezą, że Lewy grał słabo.
0
@Bagsik88 Widziałem, dobił patelnie, a tak to był tragiczny.
0
@Bagsik88 Co zrobił Lewy? Dobił patelnie na pustaka? Myśmy grali z słabym Napoli, a Inter z sporo mocniejszym Atletico.
0
@Pedri16Future Niektórzy tego nie rozumieją. Powtarzają ten farmazon od tylu lat już.
0
@Joe_Barbaro Luuk De Jong, Adama Traore, Auba.
0
@Bagsik88 W końcu zmądrzałeś.
0
@Comentateiro Piękna bramka. Takie Golazo pewnie zapisze się na kartach historii jak gol Messiego z PSG, czy Athletic.
0
@ShawnC Niby tak, jednak 29 to nie jest emeryt. Jeszcze z 4-5 lat pogra.
0
Lobotka to byłby ciekawy kandydat do wzmocnienia naszego środka pola. Ciekawe ile De Laurentis chciałby za niego?
1
@MarioVeB! Fajnie by było, PUMA robi ładne koszulki i lubię tą firmę.