AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler Ta na pewno xd
0
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 Zacznij mecze oglądać.
0
@Encore Kounde fajnie go do kieszeni schował.
0
@EkspertzOrlikq Jak to nie? Przecież odciąga uwagę. Powinni go za to docenić i dać mu to ZP.
0
@Adasmos Klasycznie
7
Ten Romeu to jest tragedia. Na początku wyglądał fajnie, ale teraz to kompletnie nie rozumiem dlaczego dostaje szanse kosztem chociażby Casado.
0
@EkspertzOrlikq Piękny gol. Ogólnie to zastanawiam się, która bramka była piękniejsza- Ronaldinho z Realem, czy ta Lewego...
0
Xavi nie dobijaj nas xd
0
@Irmscher10 xd ZP loading?
0
@michal26 hahaha. Faktycznie świetna gra. Ciekawe, czy za to dostanie ZP w tym roku. Żaden inny napastnik nie odciąga uwagi.
0
@tristan87 Czyli wg cb gra dobrze xd?
0
W meczu widać, że jest potrzebny napastnik wybiegający za obronę, parę razy świetnie zrobił to Fermin. Będziemy się męczyć z dziadkiem, który nie pressuje i który nie biega.
0
@ObiwanKenobi Ale oni się o nas troszczą< 3
6
@mambeppe_yomenik Czyli twierdzisz, że jest walnięta od urodzenia?
1
@szkodastrzepicryja @MESSIah16 Figo, największy zdrajca w historii. Napluł na nasze barwy (kosztem chytrego planu Pereza, ale jednak). Alonso- morderca, który powinien siedzieć. Lewandowski- przepłacony, niepotrzebny transfer, który w czasach kryzysu jest obciążeniem.
0
@barcanawieki 1410r.
3
@DonMatteo901 xD Achilles był czarny, to cesarz Japonii też może być.
1
@Barcasub Wojna o jutro z 2021 roku
4
@Khajio Oj nie... Napisałbym coś, ale ban pewny xD
2
@Visca_barca Mbappe.
0
@MESSIah16 Jeszcze zakaz aborcji poza przypadkami. Czyli połowa podpunktu, reszta do utylizacji.
0
@mekston Ja mam te same rozważania. Albo Puck (piękne miasto, malutkie, da się super odpocząć i wszędzie blisko), albo zagranica typu Grecja.
1
@MESSIah16 W paru podpunktach ma rację.
0
@Bagsik88 Ponoć Lewy to ultra świetny napastnik, a Auba słabiak wg cb
1
@michal26 Jak w przypadku sukienki pewnie chodzi o to, że kolega bardziej jest przyzwyczajony do sztucznego światła niż normalnego przez co widzi inne kolory.
https://www.google.com/amp/s/www.crazynauka.pl/jakiego-koloru-jest-sukienka-oto-naukowe-wyjasnienie/%3famp=1
0
@Danny Gaucho Aubameyang jest, a Lewego nie ma. Jeden był są free, a drugi 50 mln i ma pensję rosnącą. W dodatku jest rok starszy od Gabończyka.
6
Dla Cancelo i Nico na tak. Felix jeśli miałby zostać na obecnych warunkach (wypożyczenie za free i niska pensja) to ok.
0
@cules100pro "Myślisz, że to taka łatwa sprawa złapać szybkiego, silnego murzyna w siatkę"? ;)
7
@Rust_Cohle O, sprowadzili inżyniera do Polski.