0

@Deviler Ta na pewno xd

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 Zacznij mecze oglądać.

0

@Encore Kounde fajnie go do kieszeni schował.

0

@EkspertzOrlikq Jak to nie? Przecież odciąga uwagę. Powinni go za to docenić i dać mu to ZP.

0

@Adasmos Klasycznie

7

Ten Romeu to jest tragedia. Na początku wyglądał fajnie, ale teraz to kompletnie nie rozumiem dlaczego dostaje szanse kosztem chociażby Casado.

0

@EkspertzOrlikq Piękny gol. Ogólnie to zastanawiam się, która bramka była piękniejsza- Ronaldinho z Realem, czy ta Lewego...

0

Xavi nie dobijaj nas xd

0

@Irmscher10 xd ZP loading?

0

@michal26 hahaha. Faktycznie świetna gra. Ciekawe, czy za to dostanie ZP w tym roku. Żaden inny napastnik nie odciąga uwagi.

0

@tristan87 Czyli wg cb gra dobrze xd?

0

W meczu widać, że jest potrzebny napastnik wybiegający za obronę, parę razy świetnie zrobił to Fermin. Będziemy się męczyć z dziadkiem, który nie pressuje i który nie biega.

0

@ObiwanKenobi Ale oni się o nas troszczą< 3

6

@mambeppe_yomenik Czyli twierdzisz, że jest walnięta od urodzenia?

1

@szkodastrzepicryja @MESSIah16 Figo, największy zdrajca w historii. Napluł na nasze barwy (kosztem chytrego planu Pereza, ale jednak). Alonso- morderca, który powinien siedzieć. Lewandowski- przepłacony, niepotrzebny transfer, który w czasach kryzysu jest obciążeniem.

0

@barcanawieki 1410r.

3

@DonMatteo901 xD Achilles był czarny, to cesarz Japonii też może być.

1

@Barcasub Wojna o jutro z 2021 roku

4

@Khajio Oj nie... Napisałbym coś, ale ban pewny xD

2

@Visca_barca Mbappe.

0

@MESSIah16 Jeszcze zakaz aborcji poza przypadkami. Czyli połowa podpunktu, reszta do utylizacji.

0

@mekston Ja mam te same rozważania. Albo Puck (piękne miasto, malutkie, da się super odpocząć i wszędzie blisko), albo zagranica typu Grecja.

1

@MESSIah16 W paru podpunktach ma rację.

0

@Bagsik88 Ponoć Lewy to ultra świetny napastnik, a Auba słabiak wg cb

1

@michal26 Jak w przypadku sukienki pewnie chodzi o to, że kolega bardziej jest przyzwyczajony do sztucznego światła niż normalnego przez co widzi inne kolory.
https://www.google.com/amp/s/www.crazynauka.pl/jakiego-koloru-jest-sukienka-oto-naukowe-wyjasnienie/%3famp=1

0

@Danny Gaucho Aubameyang jest, a Lewego nie ma. Jeden był są free, a drugi 50 mln i ma pensję rosnącą. W dodatku jest rok starszy od Gabończyka.

6

Dla Cancelo i Nico na tak. Felix jeśli miałby zostać na obecnych warunkach (wypożyczenie za free i niska pensja) to ok.

0

@cules100pro "Myślisz, że to taka łatwa sprawa złapać szybkiego, silnego murzyna w siatkę"? ;)

7

@Rust_Cohle O, sprowadzili inżyniera do Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?