0

@FCB_dimiC jakby, gdyby xD Jakbyśmy mieli świetnego napastnika, pasującego do nas to gralibyśmy lepiej.

0

@NeroTFP1 Bo to ma ogromne znaczenie w Barcelonie, która (jakbyś nie wiedział) jest w kryzysie. Transfer Polaka, jego pensja to ogromne obciążenie dla budżetu.

0

@tristan87 Dokładnie.

0

@Bagsik88 No właśnie ty nie potrafisz. Piszesz geniuszu, że Messi się uczył w Argentynie itp. co ma piernik do wiatraka? Jest naszym wychowankiem. Od kogo młodzi mają łapać doświadczenie pytasz? Od starszych wychowanków. Statusu wychowanka nie tracisz w jakimś wieku xd

4

@AmigoBlancos Pełna zgoda. Niepotrzebny i przepłacony transfer.

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 xD to żeś inteligencją błysnął. Wiesz, że wychowanek nie musi być z kraju, którego jest klub.

1

@agaFCB Oglądam Flasha akurat.

0

@SelloutCrowd Co ty nie powiesz. Sam zacząłem wcześnie, ale byłem przygotowany do "konsekwencji" za tym idącymi. Tutaj jakaś nastolatka będzie już w ciąży i np. po 3 tygodniach będzie współżyć i zażyje taką tabletkę. Może tym uszkodzić rozwijające się już dziecko, lub wpłynie to negatywnie na nią samą. Dostęp czegoś takiego w tak niskim wieku to żart, zważywszy, że głupie energetyki są od 18 jak alkohol xD

0

@Pako96 Nie zmienia to faktu, że warto inwestować w wychowanków, a transfery +100 mln ostatnimi czasy są dużymi wtopami. Może bellingham się broni.

0

@SelloutCrowd Mhm. Bo taka piętnastolatka wie, że jest w ciąży i, że może sobie taką tabletkę bez konsekwencji wziąć. Weź ty się puknij człowieku. Ograniczony to chyba ty jesteś z barwami narodu, który najechał twój naród.

0

@MESSIah16 Genialny pomysł, niech 15 letnie dzieciaki łykają tabletki jak mim's.

0

@mekston Odzywa się gość, który mecz, w którym Lewy kopał się po czole 90 minut, ale strzelił gola bo dostał świetne podanie nazywa dobrym występem xd Siedziałeś w jaskini przez rok także nie dziwi mnie to, że teraz takiego mądrego udajesz bo twój bożek kilka razy prosto kopnął piłkę z dogodnych sytuacji w tym karnego na raty xD

0

Wychowankowie beee trzeba kupić Mbappów i Haalandów. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej? Wychowanek FC Barcelony - Leo Messi :)

0

@mekston ale ty jesteś zapatrzony w tego Disneya. To nie pojęte jak można mieć tak spraną głowę.

0

@mekston Zawiódł, szczególnie w LM, gdzie nie awansowaliśmy. Dopiero teraz mając najsłabszą grupę się udało. W lidze najsłabszy Pichichi od 22 lat. I ten argument "jakby miał karne"- czy to nie gdybanie? Poza tym potrzebuje karnych żeby strzelić 30 bramek? Wybitny napastnik w takim razie xD

0

@mekston Tak tak 30 w samej lidze jak każdy pisał w czasie transferu. Ani razu nie dobił do takiego stanu.

0

@takisobiektos Przypomniałbym ci pierwszy sezon Messiego w PSG. Jednak nie taki GOAT?

0

@mekston Patrz kolega i się ucz. Napisał jak jest. W końcu jest jakaś inna osoba, która nie kieruje się emocjami, czy sympatią oraz nie zakłamuje rzeczywistości, bo Polak.

0

@Rewolucja123 Nie byłoby, bo nie każda walka bark w bark to karny.

0

@Kinginiesta Raczej nie, bo to obrońca przestawiłby jego.

0

@Foro Dokładnie, ciekawe czemu tacy mądrzy nie byli jak miał serię meczów bez gola. Wtedy cisza i "no cała drużyna gra źle, to nie wina Lewego" xD

3

@msbigd xd ale podnóżek. Pewnie, jak kobieta mówi, że została zgwałcona to na pewno tak było.

0

@Bagsik88 A to, że widocznie "znają się" tak jak ty na piłce xd

0

@Bagsik88 Tam napisali, że Löwandowski.

0

@mekston Masz rację żaden napastnik Barcelony nigdy nie strzelił na wyjeździe w LM. Tylko Lewandowski.

0

@mekston Nie każdy jest napastnikiem. Grałby inny napastnik to również byłby odpowiedzialny za gole. Tak było jak był Suarez, Depay, Auba, De Jong czy jest w innych klubach. Dostaje takie podania to powinien z tego strzelać. Mniej drewniany napastnik przyjąłby piłkę w tej 93 minucie.

0

@mekston Hahaha każdy pracował w defensywie. W takim razie ZP. Widziałem kilka kluczowych podań dla Napoli.

0

@mekston I bardzo ważne spartolenie przyjęcia pod koniec meczu, które może przesądzić o awansie. Ty po tym meczu widzisz tylko gola. To, że się kopał po czole przez cały mecz i spartolił kilka okazji to mniejsza xd

0

@mekston Kompromitacja to jest strony, że masz jakiś pucharek obok nazwy. To oznacza "z Choroszczy"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?