AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 300 od razu, rekord Messiego pobije.
0
@michal26 Pomoc nawała, że chłop w ostatnich minutach meczu główkę z pięciu metrów uderzał barkiem na aut xD To wina pomocy, że przyjmuje na 3 metry i przegrywa pojedynki biegowe i siłowe z największymi szczypiorkami.
0
@Bagsik88 Sobie zobacz komentarze kiedy strzelił "Ale brama, piękny strzał" itp.
0
@michal26 Może mieć, ale nie tak słabe jak Lewy, z którego rozbicie Messiego xd
0
@Bagsik88 Dokładnie. Nie miało znaczenia. Na napastniku byłby Braithweite i byśmy mistrza wygrali.
0
@mekston WOW wyprzedził skrzydłowego, graty.
1
@michal26 Bez jakiego otrzymywania podań? Lewy ma ujemne xG i najwięcej strzałów na bramkę w lidze oraz najwięcej setek zepsutych. Co ty za głupoty piszesz? Zapomniałem statystyki nie mają sensu, bo Lewy na boisku widzi, że nie ma sytuacji więc tak jest.
0
@mkord nie mógłby, gralibyśmy w 10- taka logika tu panuje. Był Auba na ataku to również byliśmy poza top4. To wcale nie jest tak, że inny napastnik by strzelał gole, czy umiał wykorzystać karne.
0
@Bagsik88 W końcu pytanie z sensem.
0
@Hajny I co z tego, że miał taki okres? I tak ma większy procent strzelonych niż zmarnowanych. To jest najczęściej gol i nawet nie próbuj tego podważać xd
0
@pluszek Bo celta nie wyrównała jeszcze
2
@okiemtypera_lucaxx95 Daj spokój, strzelił karnego, nikt inny by tego nie zrobił. Taki Messi np. nigdy karnego nie strzelił.
1
@Arden Nikt inny by karnego nie trafił
0
Bóg wśród ludzi karnego walnął na raty xD
2
Ależ mamy szczęście.
0
@against_modern_football Jej napastnik strzelił. Gra tak świetnie, że w Pichichi jest za gościem, który przyszedł z ligi ukraińskiej, czy pomocnikiem realu. Ma najwięcej zwalonych setek, ujemne xG. No ale reszta to patałachy.
0
@clyde Teraz jest to samo tylko tracimy więcej. Dlatego tak jak pisałem- kluczem do mistrzostwa sezon temu była obrona, która wyrównała rekord La Liga.
3
Dobrze, że Xavi ogłosił, że odchodzi. Gdyby nie ten pozytywny impuls po jego decyzji to byśmy tu 3:0 przegrywali ;)
1
@against_modern_football On za to idealny, nieskazitelny, najwspanialszy.
0
@Firestone Wiem, dlatego napisałem, że jak się ogarną.
0
@Coutinho007 Wtedy -10 do szybkości.
0
@Firestone Jak Napoli się ogarnie i nam wsadzi sporo bramek to może wtedy?
6
Nie no jak można było podjąć decyzję, że Xavi dogra sezon... My się z średniakami męczymy co tydzień.
1
@karoleq992 Może dlatego, że ma kolano posklejane na trytytki i taśmę klejącą.
0
@Technik I łatwo się podpala xD
0
@against_modern_football Walnął w środek bramki, miał farta, że bramkarz szedł w przeciwną stronę i nie zdążył zmienić kierunku. Wy piszecie jakby załadował jak Messi z PSG z 30 metrów.
2
@mekston A potem czemu dzieciaki mają ciągle kontuzje (Pedri) albo zerwane więzadła (Gavi).
1
@lntrowertyk Drybling jak czeski piłkarz z lat70tych
0
@Bobert_Kubicki Tutaj to ZP już mu dają także...
0
@pt9 Przypomniałbym ci jakie garnitury nosił Messi na galach ZP.