7

@MatBac1991 Nie posadzi Disneya po tych łzach.

1

@esem91 Ale on gra dobrze, to jakie nauki? xd

5

@michal26 Lewy może grać razem ale z Alonso na ławce.

0

@Bagsik88 Odejście z Barcelony do MLS lub Arabii.

4

Lewy zorganizował kolację. Ciekawe czy machał łapami przy stole, jak mu ktoś soli nie podał xD

0

@Bagsik88 Dobrze, że wynagrodził drużynie sabotaż jakim jest jego gra.

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 Chłop ma mniej niż pomocnik realu, który przyszedł z farmerligi xd

0

@mightyanaldevastator Jeszcze Lewy nie będzie grać za nazwisko więc super.

1

@Piotr,1985 @kubix05 tą grę da się nadal kupić bodajże w Auchan.

0

@Bagsik88 król strzelców najsłabszy od 22 lat, najlepszy strzelec drużyny, bo gra najwięcej jako napastnik xd

0

@Bagsik88 Może nie jest drewniany? Zobacz ile kiksów robi xd

1

@Rewolucja123 Z villarealem to Ferran od drzewa odbił piłkę do Gundogana.

0

@prokar1 Wyliczyłem Lewego. Ter Stegen, Gundogan i Lewy:)

0

@Transu96 Ferran to nie był średniak. Młody talent, który miał za sobą bardzo dobre euro.

0

@HypeR farmazony. Naszymi najlepszymi piłkarzami byli ter Stegen i obrońcy.

0

@Mario96w Włącz sobie jakikolwiek mecz to sam mu dasz 2/10 . Skoro oceniasz ich poziom na podobny, a on zarabia 2 razy więcej to jego ocena powinna być dwa razy niższa, bo co do niego powinny być większe wymagania. Inna sprawa, że Raphinha i Ferran przynajmniej pressuja, a ten sobie łazi i macha łapami jakby na lotnisku był.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeneralXavi Mógł postawić na Astralagę skoro Pena to placek

0

@barcanawieki Lewy płakał, bo wiedział, że kończy się granie za nazwisko?

0

@Mario96w 2 dla Lewego to adekwatna/ za wysoka ocena patrząc ile to drewno kosztowało i ile zarabia.

0

@michal26 Czyli trzech Niemców.

0

@Bagsik88 hahaha zacznij ty oglądać i skończ farmazonić. Drewniak jedyne co dobrze zrobił to źle przyjął po czym padł gol. Chłop to jest mem.

1

@Kubix93 Cubarsi i Yamal na plus. Fort średnio.

0

@Bagsik88 Co pisałem? Wygrywał nam mecze to go chwaliłem, dzisiaj tragedia, ale Lewy tak gra od ponad roku.

1

@Bagsik88 xd Wszedł i zdobyliśmy 3 gole. Z twoim drewniakiem męczyliśmy bułę

0

Astralaga chyba szansę dostanie xD

1

@Mlodypro101 3:5* xd

0

Pena xd Nie potrzebujemy bramkarza w zimowym oknie...

1

@Bartula Czemu szczęście? Messi by ten wózek ciągnął pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?