AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MatBac1991 Nie posadzi Disneya po tych łzach.
1
@esem91 Ale on gra dobrze, to jakie nauki? xd
5
@michal26 Lewy może grać razem ale z Alonso na ławce.
0
@Bagsik88 Odejście z Barcelony do MLS lub Arabii.
4
Lewy zorganizował kolację. Ciekawe czy machał łapami przy stole, jak mu ktoś soli nie podał xD
0
@Bagsik88 Dobrze, że wynagrodził drużynie sabotaż jakim jest jego gra.
0
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 Chłop ma mniej niż pomocnik realu, który przyszedł z farmerligi xd
0
@mightyanaldevastator Jeszcze Lewy nie będzie grać za nazwisko więc super.
1
@Piotr,1985 @kubix05 tą grę da się nadal kupić bodajże w Auchan.
0
@Bagsik88 król strzelców najsłabszy od 22 lat, najlepszy strzelec drużyny, bo gra najwięcej jako napastnik xd
0
@Bagsik88 Może nie jest drewniany? Zobacz ile kiksów robi xd
1
@Rewolucja123 Z villarealem to Ferran od drzewa odbił piłkę do Gundogana.
0
@prokar1 Wyliczyłem Lewego. Ter Stegen, Gundogan i Lewy:)
0
@Transu96 Ferran to nie był średniak. Młody talent, który miał za sobą bardzo dobre euro.
0
@HypeR farmazony. Naszymi najlepszymi piłkarzami byli ter Stegen i obrońcy.
0
@Mario96w Włącz sobie jakikolwiek mecz to sam mu dasz 2/10 . Skoro oceniasz ich poziom na podobny, a on zarabia 2 razy więcej to jego ocena powinna być dwa razy niższa, bo co do niego powinny być większe wymagania. Inna sprawa, że Raphinha i Ferran przynajmniej pressuja, a ten sobie łazi i macha łapami jakby na lotnisku był.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeneralXavi Mógł postawić na Astralagę skoro Pena to placek
0
@barcanawieki Lewy płakał, bo wiedział, że kończy się granie za nazwisko?
0
@Mario96w 2 dla Lewego to adekwatna/ za wysoka ocena patrząc ile to drewno kosztowało i ile zarabia.
0
@michal26 Czyli trzech Niemców.
0
@Bagsik88 hahaha zacznij ty oglądać i skończ farmazonić. Drewniak jedyne co dobrze zrobił to źle przyjął po czym padł gol. Chłop to jest mem.
1
@Kubix93 Cubarsi i Yamal na plus. Fort średnio.
0
@Bagsik88 Co pisałem? Wygrywał nam mecze to go chwaliłem, dzisiaj tragedia, ale Lewy tak gra od ponad roku.
1
@Bagsik88 xd Wszedł i zdobyliśmy 3 gole. Z twoim drewniakiem męczyliśmy bułę
0
Astralaga chyba szansę dostanie xD
1
@Mlodypro101 3:5* xd
0
Pena xd Nie potrzebujemy bramkarza w zimowym oknie...
1
@Bartula Czemu szczęście? Messi by ten wózek ciągnął pewnie.