AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Przypomniałbym ci jakie garnitury nosił Messi na galach ZP.
1
@norbi77 Jakby się rzucił później to mógłby nie zdążyć do piłki, gdyby ta przeszła.
0
@norbi77 rykoszet, to było bardzo ciężkie do obrony.
1
@pt9 Ja byłem na szczęście w poprzednim sezonie jak rozwaliliśmy Sevillę :) To już ponad rok.
1
I zaś zaczynamy zabawę... Jak co tydzień.
1
@Herato Oczywiście, że sprzedać. Będzie zarabiać chore pieniądze, a jest cienki. Powinniśmy się postarać o jakąś opcję typu Morata.
0
@MesQueUnClub96 Odklejone myślenie. Z Aubą i De jongiem byliśmy na 2 miejscu.
3
@Kamiloza91 Tak tak już byśmy w segunda byli. Na napastniku był Auba i De Jong to nie byliśmy, ale teraz na pewno by tak było.
0
@mekston ZP 2024 loading?
0
@KrwawiaceoczyVEB No właśnie jest ta mama od niego. Po co sobie sprowadzać kłopot na głowę?
1
Tapia ma szczęście, że mu się drzazga nie wbiła.
0
@kanver_ ŚO przerobiony na ŚPD nie wygląda tak dobrze jak jeden z najlepszych ŚPD w historii... Niemożliwe.
1
@MesQueUnClub96 Jak ma mu ratować tyłek skoro wiadomo, że odchodzi?
0
@P33ck Dokładnie.
0
@FcPortoFan1999 Skoki to nudny sport jak siatkówka.
0
@Bagsik88 Tak, że wszystkich faulują i do jest żart, a nie wymówka.
0
@Bagsik88 A to jak jest najczęściej faulowany to oznacza, że inni wgl nie są xd
7
Lewandowski: "sytuacje bramkowe? Oswiadczam nie ma żadnych sytuacji bramkowych, sytuacje wymyśliliście wy, dziennikarze" xD
0
@Donio Biedny Lewy faulowany. Innych napastników oszczędzają tylko jego nie xD
0
@Bagsik88 A może nie była zwykła? Jak już za takie coś go chwalisz to już faktycznie musisz być zdesperowany xD
0
@Bagsik88 To zacznij. Disney jest przepłaconą kulą u nogi.
0
@Bagsik88 Tak czy inaczej przepłacony, niepotrzebny transfer.
11
@draxidox Dobra nie gadaj tylko kupuj elektryka, bo zanieczyszczasz ziemię.
1
@ranger3120 trener, który będzie kazać zapierdzielać nie będzie dobry ;)
0
@MESSIah16 Otóż nie. 1800 osób to jest kropla w morzu.
0
@cules100pro Nie. Kounde może grać na PO, gdzie nie mamy jakościowego zastępstwa.
1
@szkutnik91 Pomógł? Mamy dziadka mającego rok kontraktu z Bayernem za 50 mln, który kopie się po czole, a ma rosnący kontrakt. Fajna "pomoc".
3
@MESSIah16 To był sarkazm. 6 tysięcy rocznie osób ginie od pioruna.
0
@MESSIah16 18 tysięcy ofiar na 331, 9 mln... Porażająca liczba.
6
@VegetaPolska xD Zagrałbyś z nią w swoją gierkę?