AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 To zmienia, że nie osiągnął czegoś niezwykłego. Ter Stegen wyrównał rekord La Liga w ilości czystych kont. To miało realny wpływ. Bez Lewandowskiego mieliśmy 69 bramek w La Liga (czy tam 68 nie pamiętam dokładnie), a z Lewym jedną więcej.
0
@Bagsik88 Tak, to był najsłabszy król strzelców od 22 lat.
3
@Emhyr Gol imienia Zlatana Ibrahimovicia.
0
@PJ777 To ty mówisz, że piłka nie leciała przez środek. Więc zachowujesz się jak plaskoziemca. Masz nagranie gdzie widać, że była ona na środku bramki i normalnie stojący bramkarz by to wyłapał z palcem w tyłku. To nie było okienko.
0
@BORO_12 Umniejszać xd Pisanie faktów to umniejszanie?
0
@VegetaPolska Ja miałem tak, że dostałem w pracy parę razy w kciuk i bolało u nasady. Teraz wystarczy lekkie uderzenie i boli w tym miejscu. Ogólnie dziwiłem się, że mi się palec nie wybił, bo spadło na niego 20+ kg jak był wyprostowany.
0
@BORO_12 Ty kłamiesz na mój temat, więc ja kłamię na twój. Tzw rewanż. Piszesz rzeczy, których nie pisałem. Więc jedynym dzbanem jesteś tutaj ty.
0
@BORO_12 Kompromitujesz to się ty madrycioku.
0
@BORO_12 Pisałem, że kopie się po czole, a nie, że chcę żeby tak było. Naucz się czytać, a potem farmazoń.
0
@BORO_12 Gdzie napisałem, że oby Lewy kopał się po czole? Płaczkiem to jesteś ty. Pokaż co ty osiągnąłeś, to że nie jestem piekarzem nie oznacza, że nie mogę komentować chleba, który jem.
0
@BORO_12 Płakać to możesz ty, jak twój realik przegrywa
0
@MOLESTA Dobry bait.
0
@jakub1906 Lamine. Był najlepszy na boisku w dodatku to on wywalczył kluczowego karnego.
1
@Adran360 To w sumie Zack z aniołów śmierci.
0
@FcPortoFan1999 To już nawet nie Laporta. Były audyty itp. itd. Jakim cudem tam nic nie wyszło?
1
@Mario96w Od Okabe Rintaro z Steins Gate lepszy.
1
@norbi77 Memy memami, ale jak to jest, że Bartomeu nie siedzi za to?
0
@HighestInTheRoom Można się cieszyć, nie twierdzę, że nie. Sam jestem szczęśliwy, bo dzięki takim meczom nie wypadniemy z top 4, a może podgonimy real i Girone. Jednak wręczanie komuś ZP, bo strzelił zwykłego gola i karniaka to żart.
0
@HighestInTheRoom Bo się podniecacie jakby walnął hat tricka z Realem przewrotką z połowy xd
0
@jakub1906 I masz środek bramki, piłka w pewnym momencie jest na środku
0
@MesQueUnClub96 https://protrainup.com/storage/system/tb-images/YMtITwnb14kWG6XAfGEyIOGHL5oNMscd31o9Ga7f.png
0
@HighestInTheRoom Tak, boli, że moja ukochana drużyna wygrała. Odstaw już te dragi xd
0
@MesQueUnClub96 Ty chyba właśnie nie. Bo piłka żeby wpaść z takiego kąta w boczną siatkę musiała lecieć przez środek bramki. No ale może w następnym roku szkolnym cię tego nauczą.
0
@mekston Nie są patrząc jak słabą miał konkurencję i wynik końcowy.
0
@mekston Masz rację. Potężnym Salzburgom.
0
@MesQueUnClub96 Przelatywała przez środek bramki xd
0
@mekston nie, istota była obrona i pan Marc Andre Ter Stegen.
0
@MesQueUnClub96 Odpowiesz mi czy jak Bayern z nami wygrał 8:2 to byłeś smutny, czy szczęśliwy, bo twój bożek przeszedł dalej? Czy "rozdarte serca"?
0
@mekston Tak, to był środek bramki. Ty chyba na flashscore, albo po 5 piwach, że nie potrafisz położenia piłki określić
0
@Bagsik88 Zapomniałem, że Messi jako argument. Lewy ma samych slabiaków, sam musi sobie tworzyć okazje