0

@Bagsik88 Zapomniałem, że Messi jako argument. Lewy ma samych slabiaków, sam musi sobie tworzyć okazje

0

@mekston W cienkiej bundeslidze grając w hegemonie i strzelając wszystkie karne. Nie porównuj tej karykatury ligi do La Liga.

0

@mekston Piszesz o kosmicznym poziomie napastnika, to ci podałem. Lewy przyszedł ponoć jako TOP napadzior, to masz zestawienie z prawdziwym TOP napastnikiem.

0

@Hawajczyk Przyjęcie i strzał w środek, fart, że bramkarz leciał już w prawo.

0

@Bagsik88 2016- 40 goli, 2017-28, 2018-25.

0

@Bagsik88 Griezmann, który nie jest dziewiątką i często kontuzjowany Benzema. Faktycznie potężna konkurencja

0

@mekston Gol jak to gol. Strzelił w środek bramki.

0

@mekston Tamte staty są świetne, ale dla skrzydłowrgo. Nie dla napastnika. Dla napastnika masz tutaj: Luisito 35 meczów 40 goli i 18 asyst.

0

@mekston No i widzisz, jednak Luisito w kluczowym momencie wygrał nam mecz z PSG dziurawiąc Luiza.

0

@Arden Gdzie masz umniejszanie? Daj jakiś przykład.

0

@Bagsik88 Tak. Bo rekord obron to jest ogromne osiągnięcie. Ty porównujesz Pichichi do czegoś rekordowego. Pichichi to można porównać do trofeum Zamora. Jakby Lewy wyrównał rekord La Liga w ilości bramek to możnaby uznać, że był kluczowy dla mistrzostwa, bo zrobiłby coś niesamowitego. Tak to został Pichichi nie mając konkurencji z taką ilością bramek, która nie pozwoliłaby na to osiągnięcie przez 22 poprzednie sezony.

1

@Arden Nie, po prostu nie ma się czym jarać w patelni i karnym strzelonym na raty.

0

@mekston Co nie zmienia faktu, że to Lewy pierwszy spartolił setki do tego dwie dzięki którym bylibyśmy wgl na prowadzeniu. Do Interu się nie odniesiesz, bo wiesz, że mam rację.

0

@mekston Otóż nie. Cienki wyniki jak na napastnika zresztą najsłabszy Pichichi od 22 lat mówi sam za siebie.

0

@mekston I co by dała ta 100 Pedriego? Byłoby 2:1. Dwa gole Lewego dałyby remis czyli cenny pkt. Obrona zawaliła w drugim meczu, gdy już mieliśmy nóż na gardle i musieliśmy atakować przez co graliśmy z innym nastawieniem niż w pierwszym. Inter specjalnie bardziej bronił, bo nie musieli tego meczu wygrac. Musieli nie przegrać, a to jest kolosalna różnica.

0

@mekston Inni kreatywni nie byli ściągani jako gwiazdy, które mają pociągnąć drużynę w trudnych momentach, nie dostali tak wysokiej pensji w czasach kryzysu, nie byli nazywani zbawicielami i nie kosztowali 50 mln w wieku 34 lat mając rok kontraktu.

0

@Bagsik88 Wyrównał rekord króla strzelców La Liga?

0

@mekston Wszystkie z gry, świetny argument. Neymar również miał 22 bramki i do tego 9 asyst, również większość z gry, a był LS xD

0

@mekston Gdyby Lewy nie był cienki w pierwszym meczu z Interem i byśmy wygrali to mielibyśmy większy komfort. Pieprznie, że to wina obrony, bo w drugim meczu z Interem (gdy już mieliśmy nóż na gardle) zawalili to nieśmieszny żart. Zniknął w dwóch najważniejszych meczach czyli pierwszy z Bayernem i pierwszy z Interem.

0

@Bagsik88 Wyrównał rekord La Liga w ilości czystych kont. W meczach, gdzie nie było Lewego (przypomnę 8/8 wygraliśmy) jednak ktoś strzelał, czy to Lewy z ławki rezerwowych/trybun?

0

@Arden Dokładnie. Dlatego umniejszam tylko jednemu piłkarzowi, który jest akurat przehajpowany, a np. Piszczka czy Błaszczykowskiego bardzo lubię. Ciekawa teoria, taka z dupy totalnie.

0

@mekston Wyjaśnił ligę z wynikiem strzeleckim najsłabszym od 22 lat do uzyskania Pichichi? Przez 22 lata z taką ilością bramek nie zostałby Pichichi - ogromne osiągnięcie.

0

@mekston I co by dała ta setka Pedriego? Byłoby 2:1. I tak przegrana. Co do interu... Czy Lewy czasami nie przyszedł po to, żeby zrobić coś z niczego i pociągnąć drużynę, gdy tej nie idzie? To chyba dlatego wywaliliśmy na niego pieniądze, których nie mamy i daliśmy mu chorą jak na nasze standardy pensję? O LE wspomnimy? I jego popisie z UTD? Czy wg ciebie zagrał pięknie ogólnie, bo strzelił gola z karnego, którego wywalczył ktoś inny?

0

@Arden WOW napastnik ma więcej asyst niż Villa (napastnik wrzucony na skrzydło). TOP

0

@mekston Ciężki to masz ty, bo go w Pichichi wyprzedza ziomek, który dopiero przyszedł z ligi ukraińskiej.

0

@mekston Prime to miał dzięki kolegom z drużyny. W Barcelonie, gdzie jest w bardziej wyrównanej lidze jest podsumowany jego poziom.

0

@mekston 3) Disney zmarnował dwie setki z Bayernem, a w pierwszym meczu z Interem nie wyszedł na boisko.

0

@Bagsik88 No wydaje mi się, że skoro był tak bardzo kluczowy to on powinien zostać MVP. Też ogólnie to ter Stegen wyrównał rekord La Liga w swojej kategorii, a nie Lewy.

0

@Arden Chyba jest różnica w graniu na skrzydle, a na 9 tce ?

0

@mekston Tam był Messi, na którym opierała się gra. To między innymi dlatego Ibra odszedł. Wtedy Leo był traktowany jako super strzelba, szybki, przebojowy skrzydłowy co poskutkowało 2012 w wykonaniu Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?