AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Kounde.
0
@mekston Gdzie masz gdybanie? Naucz się czytać. Napisałem, że "żaden napastnik nigdy tak nie strzelił". Czas przeszły, kompromitujesz to się ty bronieniem swojego bożka, który jest przepłacony, był niepotrzebny i będziemy się z nim męczyć niestety jeszcze.
1
@msbigd Nie przegadasz. Dla nich Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie aktualnie, bo od 3 meczów strzelił kilka goli w tym karnego na raty.
0
@P33ck Przepłacony, niepotrzebny transfer.
0
@mekston wspaniałe, żaden inny napastnik nigdy tak nie strzelił.
0
@mekston Normalny gol. Pięknie podał parę razy na kontrę i świetne przyjęcie na koniec.
0
@Bagsik88 defensywy napastnik xD? Świetne przyjęcie na koniec
0
Komentarz usunięty
0
@mekston No i co? Strzelił gola, a całe spotkanie kopie się po czole. Kilka razy stracił piłkę na kontrę dla Napoli. Więc skończ farmazonić. Dostał podanie w pole karne to wykorzystał.
0
@escarabajo Normalny strzał.
8
Jakie to jest irytujące w Barcy Xaviego, że strzelimy bramkę i siadamy totalnie.
0
@escarabajo Fajnie, że strzeliliśmy, piękne podanie Pedriego i napędzenie akcji przez De Jonga.
1
Aż mi się ciepło zrobiło jak Araujo był na murawie. Już myślałem, że zaś jakaś kontuzja...
1
@shahman Kurde, mogłem urodzić się czarnoskóry :/ Niedość, że byłbym inżynierem, miałbym Gucci, czy co bym chciał to jeszcze większa szansa na grę w realu madryt (choć tego bym nie chciał, wolałbym grać w uczciwym klubie).
1
@shahman Salta Auby to było coś pięknego.
0
@gumaz Lewandowski
0
@AmigoBlancos Walczy z wiatrakami.
5
@jakub1906 Co mają umiejętności freestyle do efektywności w piłce nożnej? Messi nie robi jakichś niewiadomych wyczynów, a jest najlepszy w historii.
1
De Jong: "Nie zarabiam 40 mln, prasa sobie to wymyśla... Zarabiam 39,5 mln" ;)
0
@SeWo77 Przez dwa sezony to Lewandowski potrafił przyjmować na mniej niż 3 metry.
0
@Ptasior Suarez tak, Lewy nie.
0
@mekston Zobacz ile goli miał Auba w pół sezonu, a ile teraz ma Lewandowski. Potem przeproś. Kolega napisał jak najbardziej z sensem, a tak to 50 mln i wysoki kontrakt rosnący wywalone przez okno.
2
@Rl9k1nG Bardziej piłka nożna. Kiedyś ten sport był piękny do oglądania. Było sporo artystów, piękne akcje itp. Teraz piłka stała się fizyczna, a w La Liga królują autobusy przez co mecze ciężko się ogląda
0
@ranger3120 Już nie. Laporta to nie Bartomeu. Z nowych transferów to tylko Lewy ma za dużą wypłatę( zważywszy na pensję rosnącą dla 34 latka).
1
@Cule1234 12 netto? Czyli 24 mln brutto w Hiszpanii... Nierealne u nas.
0
@Azi Gil manzano biega po murawie, więc jak piłkarz.
3
@msbigd Bayern ma na czole "Idioci"?
0
@Bagsik88 Fakt. Nie pobił rekordu, jego przyjście nieznacznie zwiększyło liczbę zdobywanych bramek przez drużynę.
0
@Kengo Niestety Justin Bieber.
0
@Objectivo Nikt nie mówił o byciu najlepszym na swojej pozycji. Mówiono o TOP 10 LO, a to już jest możliwe, bo jakby nie patrzeć jest posucha na tej pozycji.