1

Dlaczego Dariusz to Darek, a Mariusz to nie Marek?

0

@DLFCB Z premedytacją? Uważasz, że chciał je przejechać?

0

@MesQueUnClub96 Haaland w wieku 23 lat ma już potrójną koronę. Zobaczmy ile ZP będzie mieć w wieku Disneya.

1

@MesQueUnClub96 Boli, że Lewy w jego wieku był w cienkiej bundeslidze i mógł pomarzyć o tym co aktualnie wygrywa potężny Wiking?

2

@robsesh Tak ogólnie to Perez też jest otyły, a jest nazywany jednym z najlepszych prezydentów. Dziwna korelacja o.O

0

@July_6_BcN To chyba na pogrzebie musisz być.

1

@Popitek12 Puyol.

5

@LM10GOAT Gra o większy hajs od realu. Normalna zagrywka. Inna sprawa, że jakby tu trafił to Laporta miałby gwarancję następnej kadencji.

7

@Arden Jak PSG nie może to prezydent Francji pomoże xD

0

Komentarz usunięty

0

@koziar xD Świetny argument. Jak ci bułka nie smakuje to idź upiecz lepszą. Haha- no rozbawiłeś mnie.

2

@PatrykBarca Drybling zaniknie, tymczasem Adama, który był w TOPce dryblerów w top5 ligach.

0

@kanver_ Regularnie to on biega w sektorach pomocników, więc nie ma się co dziwić, że nie dostał piłek, skoro nie było go nawet w polu karnym. Po statystykach widać, że ma najwięcej strzałów w lidze, jak to wyjaśnisz? Czy tak jak twój idol -"sytuacje? Nie ma żadnych sytuacji, sytuacje wymyśliliście wy, dziennikarze."?

0

@kanver_ Drużyna, gdzie każdy grał pod siebie? Chłop miał i ma najwięcej strzałów w lidze. Ile patelni dostał to jest niepojęte. My właśnie gramy pod niego. Oglądacie mecze. Poza tym to ,że nie miał karnych nie zmienia tego, że był najsłabszym królem strzelców od 22 lat.

2

@Pawci023x No jak? Jak już kupiłeś to jest ona twoja. Musisz jedynie ją pobrać z biblioteki na nowo pewnie.

0

@Bagsik88 Króla strzelców najsłabszego od 22 lat xd Ogromne osiągnięcie.

0

@michal26 mental xd Świetny mental, że po mistrzostwach świata, na których chciał przyjąć premie od podatników ( jeszcze kombinował jak ugryźć najwięcej) nawet do fanów nie wyszedł na lotnisku. W Barcelonie macha łapami, potrafi tylko krzyczeć na 16 latka. Pierdzieli farmazony o braku sytuacji bramkowych mimo, że widzi statystyki.

0

@michal26 Nie, później grał w Bayernie, gdzie miał łatwiej. Porównując stricte umiejętności, jest słabszy, bo potrafił tylko dobijać. No może jeszcze karne umie strzelać.

1

@michal26 Gość napisał o największej ilości bramek, a te głównie nabił w bundesfarmerlidze. Poza tym napastnik powinien mieć coś więcej niż umiejętność dobijania.

4

@Emhyr Pozostali potrafią przyjmować, podawać i nie grali całej kariery w cienkiej lidze.

6

@Emhyr Suarez, Benzema, Kane, Lewandowski.

0

@PatrykBarca Nigdy w życiu. Fajnie jakby się udało Ter Stegena, Araujo, Pedriego, Gaviego, Ferrana, lub Lamine upolować do fotki.

0

8 marca będę na Montujic. Rok temu udało się zobaczyć Camp Nou, w tym chciałbym jeszcze pozwiedzać to, czego nie udało się zeszłym razem :)

0

@Kazragore Był wypożyczony, a teraz jest sprzedany z opcją odkupu, niestety dość sporą.

0

@Emhyr Również chciałbym Nico i to bardzo.

0

@Emhyr Stary, czy ja gdzieś napisałem, że go chcę? Były doniesienia, że Barca się nim interesuje.

0

@Emhyr Portugalczyk również nie będzie miał problemów z językiem. Aktualnie chyba Kvara się interesują.

7

@qbuteq antyukraińska narracja, bo nie chcemy jeść jakiegoś syfu, którego nawet zwierzęta nie powinny jeść xd

0

@pt9 Wyspa tajemnic.

0

@SelloutCrowd To nawet naukowo udowodnione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?