1

No tak 3 metry w lewo i piłka tylko o 2 metry minęłaby bramkę xD

0

@Szmulek Dembele szklanka... Szkoda, że jakoś w PSG gra cały czas. Jak widać to wina naszego sztabu medycznego.

0

@kanver_ Też tego nie rozumiem. Podanie do Polaka to pewna strata.

0

@Bagsik88 Nie, po prostu na 10 ostatnich lat grał w seniorskiej piłce może 7-8 lat? Nie sądzisz, że to trochę nie fair odejmować mu 2-3 sezonu zestawiając go z piłkarzami, którzy grali pełne 10 sezonów?

0

@Bagsik88 Nie, nie pasuje, bo 10 lat temu to on miał 16 lat xd

0

@Bagsik88 Ile napastników miał Baya w ostatnich 10 latach? Potrafisz czytać, czy udajesz głupiego?

0

@Benz Gdyby. Jednak mamy brak finansów i w obecnym czasie było wiadomo, że w Barcelonie dostanie więcej szans. Wybrał głupio i teraz mi go nie żal. Niech gnije na ławie.

2

@QQL5 Nie szkoda mi go. Tylko idiota mógł pomyśleć, że w realu będzie grał więcej niż w Barcy, gdzie młodzi dostają ogrom szans.

2

@FcPortoFan1999 Kanye West wiele razy tak pisał.

2

@Arden Vegeta. Później by mówił, że jego żona taka nie jest, a z kochankiem zagrałby w "swoją grę" ;)

0

@Bagsik88 Nie tylko mistrz, ale to jest hegemon ligi. Chłopie tam Choupo Moting potrafił walnąć naście goli w lidze...

0

@LM10GOAT Kilka lig mistrzów oraz mistrzostw im zapewnił.

0

Bellingcham czerwona? Immunitet się skończył?

0

@Bagsik88 Dobra to powiedz mi, kto w ostatnich 10 latach grał w takim hegemonie jak Bayern. Która drużyna w TOP 5 lig świata wygrywała 10 razy mistrzostwo? Znów farmazonisz, ale to nic nowego.

0

@Bagsik88 Dobijak miał łatwo w bundeslidze to ma tyle goli.

0

@Cochise Odpowiadam- żadna nas nie wprowadzi. Nie jest to dla nas opłacalne. Partia, która by to zrobiła do końca swojego istnienia byłaby cancelowana przez społeczeństwo.

2

@Cochise @Rust_Cohle sam chciał go do okna życia oddać, ale oni go odrzucili z powrotem xD

0

@Cochise Głosuj sobie na lewicę, będziesz tyrać do 70, a kobiety będą pracować do 55 roku życia. W ramach bonusu pójdziesz w kamasze.

1

@AFA Znam pięć grubych dziewczyn. Jowita jest czterema z nich ;)

2

@mrboom Tragiczny przypadek, kliniczny można rzec.

17

@Kgorecki2500 Prezydentę xD

0

@Bagsik88 Przypadek to jest jak Lewy przyjmie piłkę na mniej niż 3 metry.

0

@Transu96 Trochę nam brakuje, bo jakieś 205 mln licząc 30 mln, które trzeba uzyskać, by mieć tyle ile Barca planowała ;) Także jeszcze 50 wyjazdów do Ameryki, za które dostaniemy około 4 mln i damy radę.

0

@Kratos1990 O, to Ronaldo mentalnie jest na poziomie @MesQueUnClub96 xD

17

@draxidox To jest żart, a nie prędkość. Oby to nigdy nie weszło. Już 50 to za mało.

4

@Emhyr Ego. Bramkarz by po ataku biegał.

1

@MesQueUnClub96 Będzie to oznaczać, że kupimy lepszego napastnika niż mamy.

0

@Emhyr Żadnych sytuacji bramkowych nie ma. Pewien napastnik ich nie widzi na boisku, więc na pewno ich nie ma.

41

@sokot Kiedyś to takie osoby trafiały tam, gdzie ich miejsce- do pokoju bez klamek. Aktualnie trzeba je tolerować bo się jest cośtamfobem.

1

@LM10GOAT Ta odpowiedź mi się bardzo podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?