0

@MesQueUnClub_87 Nie boli mnie, po prostu śmieszne jest nazywanie tak drewnianego piłkarza, który sam nie potrafi stworzyć akcji piłkarzem lepszym od Luisito. Ciebie boli jakiś random z neta, który ma chęci i robi coś z pasji.

0

@MesQueUnClub_87 @Luciano99 czemu tak was boli BI?

0

@EkspertzOrlikq Boli, że twój bożek jest słaby? Wiadomo, że tam strzelił gola mocniejszej ekipie raz na ileś jak dostał karnego, czy patelnie na pustaka. Wypełzłeś to ty, bo strzelił parę bramek od roku pod rząd, ale już wraca na swój poziom także możesz wrócić do swojej jaskini znów.

2

@Arden Stawianie Ferrana obok tych placków to nieśmieszny żart.

0

@PatrykBarca Przynajmniej pressuje i potrafi wybiegać za obronę rywala.

0

@Deviler Gole na strzelał tuzom pokroju Salzburga. W wyższych fazach nagle coraz mniej tych bramek. Popisał się również z realem, a jego bramki na tyle lat dały Bayernowi jedną LM. Potwór xD To jeszcze jak Baya nie grał rewanżów.

0

@Deviler W tak cienkiej lidze to nic dziwnego.

0

@JimMorrisonFCB Zawsze to farmerliga. Nieważne kto strzela.

0

@JimMorrisonFCB Przepłacony nie, bo przyszedł za darmo, ale kloc już tak.

0

@tristan87 Po co miałbym oglądać stare mecze Bayernu?

0

@shahman smuteczek.

0

@mekston No, nie trzeba by oglądać przepłaconego kloca w ataku.

5

@shahman To samo powinno się zrobić z transami i innymi tęczowymi odklejeńcami. Nie można być zdrowym na umyśle twierdząc, że biologiczny facet może mieć okres, czy urodzić dziecko.

0

Jestem ciekaw jak wyglądałby atak, gdyby na ŚN zagrał Roque, a na 9 Guiu. Obaj świetnie pressują, oraz wybiegają za obronę rywala. Guiu ten wyższy i silniejszy, a Roque ten zwinny.

0

@qchulainn Wszystko i wszyscy winni, bo Lewy był słaby i podawał do rywali xD

0

@Bagsik88 "Ale mu nie wyszło " - więc spartolił. No, ale pewnie wina kolegów xD

6

@draxidox Marka samochodu przypadkowa ;)

0

@Faro Dla mnie też to było nielogiczne. W obronie graliśmy ok, w ataku brakowało, a ten wpuszcza obrońcę i ŚPD... Disney się kopał po czole cały mecz, Raphinha również słabo.

0

@Bagsik88 Był słaby to co poradzić?

0

@Messi1000000 Wiem, za to z mojej strony jest to prawda.

0

@Bagsik88 tak, świetnie wystawiał Athleticowi na kontrę.

0

@Bagsik88 Inni przynajmniej nie pomagali rywalom.

1

@MesQueUnClub96 Świetni piłkarze potrafią sami wypracować okazje.

0

@Pixelo A ja mu mogę bilet kupić do Arabii, czy USA.

1

@Pixelo MVP, zawodnik miesiąca coming.

0

Nie rozumiem tych wyborów Xaviego. Lewy ponoć w dobrej formie, a cały mecz na ławce spędził...

0

@Sulimo Na ławce.

2

I cyk Roque 90 minut ławy xd

0

@Messi1000000 Gra, ale koszulki pomylił. Powinien grać w czerwonej, wtedy byłby jednym z najlepszych.

0

@regatta52 Nie no kilka dobrych piłek zagrał do piłkarzy Athletic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?