AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Trochę, a jednak grał dużo na skrzydle.
0
@mekston Otóż nie. Inkasuje ogromne pieniądze, a w LM odpadliśmy w grupie w pierwszym sezonie, gdzie był cienki, a w tym na razie mamy szczęście w losowaniach.
0
@Derean @mekston "Nikt nie pisze, że to chore statystyki"
0
@Arden Dwóch skrzydłowych do napastnika porównywać xD
0
@Bagsik88 Skoro był taki kluczowy, to czemu Ter Stegen dostał MVP La Liga?
0
@mekston Przyzwoity- może. chory, czy jakiś niebywały - nie.
Tak czy inaczej przepłacony, niepotrzebny transfer.
0
@Derean Luis Suarez 2016: 35 meczów La Liga- 40 goli i 18 asyst. To są chore liczby.
0
@fc20barca Fakt Lucho w wywiadach to był TOP totalny.
1
@HighestInTheRoom Po tym jak kupiłem samochód mój sąsiad kupił mieszkanie. Jestem zadowolony, że zmotywowałem go do wydawania pieniędzy.
0
@QQL5 Tak jest od zarania dziejów przecież xd
0
@mekston Równie dobrze Ibra mógł odpalić w następnym sezonie. Niektórzy gorzej wchodzą do drużyny. Suarez po banie też nie wszedł z buta. Później stał się najlepszym napastnikiem XXI w. (Jak dotąd).
0
@Bagsik88 Ok, a w tych 8 meczach, które bez niego wygraliśmy też nas ratował? Czy był, czy nie to wymęczone zwycięstwo było. Wspólnym mianownikiem jest granie na 0 z tyłu. Trzeba być ślepym, tępym, albo naćpanym, żeby tego nie widzieć.
0
@mekston Połowę to jest jeden niepełny sezon chodziło o czas w drużynie.
0
@michal26 Dla mnie nigdy wybitny nie będzie dobijak, który bez podania na 5 metr nie istnieje w meczu. Wybierz sobie pozycję na boisku i zobacz, że każdy klasowy piłkarz, który jest uznawany za wybitnego potrafi zrobić sam coś z niczego. Nie musi dostać patelni. Suarez potrafił kiwnąć kilku rywali i strzelić gola, walnąć z wolnego, który był 30 metrów od bramki. Asyst w jednym sezonie miał tyle co Lewy w pięć. I pomijam, że Luisito ani w Liverpoolu ani w Barcelonie nie był pierwszy do karnych, a mimo to wygrał 2 ZB w czasach gdy Messi i Ronaldo strzelali jak porąbani. Dokonał tego w średniaku najsilniejszej ligi świata. Lewy grał w dwóch najsilniejszych drużynach cienkiej ligi farmerów i nabijał statystyki na farmerach grając w hegemonie i strzelając karne w obu tych drużynach, których czasami miał naście w sezonie. Wygrał 2 ZB będąc w hegemonie, który przez 10 lat nieprzerwanie miał mistrza z automatu, oraz gdy Messi i Ronaldo już zeszli z kosmicznego poziomu.
0
@Bagsik88 8/8 meczów wygranych bez Lewego pokazuje, że bez niego na lajcie ciułalibyśmy pkt.
0
@michal26 Co by musiał zrobić? Niech strzeli jak Luisito ponad 40 goli w La Liga i dołoży naście asyst. Niech potrafi kiwnąć rywala i strzelić gola z niczego. Jednym słowem niech zagra jeden sezon taki jak Luisito. Bo to właśnie El pistolero w mojej opinii jest wspaniałym napastnikiem.
0
@michal26 Masz rację Suarez to nie był napastnik xD Otóż właśnie to jest prawdziwy napadzior, a nie dobijak, który bez podania na 5 metr, czy karnego nic nie zrobi.
0
@mekston Czyli grał mniej minut Ibra. No ale trzeba tak, bo inaczej by wyszło, że coś nie pasuje. To samo było z Aubą, który często grał ogony, lub schodził w 60 minucie a liczyli to jak 90 minut Lewego żeby wyszło, że Lewy strzela dużo więcej w podobnej ilości meczów.xD
1
@michal26 Beznadziejne środowisko xd O napastniku, który ma najwięcej strzałów w lidze xd
0
@michal26 Mimo wszystko, bez karnych miałby mniej tych goli.
0
@michal26 Drewniak na ataku nie pomaga w tworzeniu "ładu i składu" Jak dorzucisz do tego jego zarobki, które blokują przyjście potrzebnych do odbudowy drużyny piłkarzy to już wgl.
1
@Derean hahaha poważnie?! Xavi nie psuj swojej legendy...ja cię proszę.
0
@Herato Porównywać środowisko do grania Marsylii i Barcelony. Lewy ma najwięcej strzałów w La Liga i najwięcej spartolił. Chyba jednak ma większy komfort niż Auba.
0
@michal26 Jak gra od deski do deski i strzela karne to nie ma się co dziwić.
0
@mekston Minutowo wychodzi podobnie?
0
@michal26 Czyli ZP loadnig?
0
@michal26 No tak tylko Lewemu dogrywa Gundogan, Pedri, a Luukowi jakieś placki.
0
@Bagsik88 A jak było? Mieliśmy najlepszą obronę od około 30 lat w lidze, która wyrównała rekord?
2
@Faro Oby, madryciakom to by dupy strzelały xD
0
@mekston Villa, którego rzucali na skrzydło, czy Ibra, który grał połowę tego co Lewy xd Ter Stegena wyprzedził również... TOP TOTALNY.