AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lntrowertyk Stawianie sabotażysty obok Gundogana i Cancelo to obraza dla nich.
2
@Ojciec5tkidzieci Świetny film.
0
@Bagsik88 Wiele do życzenia to Lewandowski zostawia.
1
@MatBac1991 Kolejna pato-feministka.
1
@Forsyth Biały Luis Armstrong< 3
8
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 To czego się czepiasz xd?
0
@michal26 Co zaczął grać? Dalej jest drewniany, a to, że strzela to po prostu czysta statystyka. Jako napastnik logiczne, że coś będzie strzelać. Tak czy tak prezentuje za mało jak na swoje zarobki, które od nowego sezonu jeszcze wzrosną.
0
@Blue9 Wywalić całą ławkę i zostawić sabotażystę Lewego z największym kontraktem xd
0
Lamine Yamal- terrorysta z Esplugues de Llobregat?
0
@Bagsik88 A no faktycznie, na 7 metrową bramkę trafił w typa, który zajmował niecałe pół metra. Powtarzam, wg cb to nie jest zmarnowana okazja i nie była to setka?
0
@Bagsik88 Ok, czyli nie było takiej sytuacji? Na flashscore tego nie napisali i nie wiesz?
0
@Bagsik88 Co się udało? Podanie do bramkarza rywali?
0
@4drian0 Fajnie się bawią rodowici Francuzi.
0
@FcPortoFan1999 Niestety też mi się tak wydaje. Nie rozumiem tego kompletnie. Nowy szkoleniowiec miałby czas na sprawdzenie rozwiązań, piłkarzy itd.
0
@kanver_ Bardziej chodziło mi o to, czy jednak Laporta go zwolni.
0
Xavi odejdzie teraz jednak? Jak myślicie?
1
@partymaker Piętki robi w 96 minucie, gdy próbujemy strzelić i wygrać xD
0
@Isso89 Miał praktycznie pustą bramkę, a walnął w obrońcę. Jak to nie jest zmarnowanie okazji to nie mam pytań.
0
@Isso89 Nie strzelił setki xd Oglądaj mecze.
2
@MesQueUnClub96 xd Chłop nie strzela 200% okazji na pustaka, a inny łeb go broni.
0
@NeroTFP1 Tak, bo to na pewno przez energole miał zawał. Rozumiem o co ci chodzi, ale nie zmienia to faktu, że niezłe siano za to weźmie.
1
@NeroTFP1 Co ma jedno do drugiego? Hajs się zgadza i to najważniejsze.
0
@marcin62 Gdzie się odkleiłem? Zobacz jak gra twój bożek, a potem pies głupoty.
0
@marcin62 xd Odzywa się jeden z najbardziej odklejonych na stronie.
0
@P33ck Na pewno przeciętny Amerykanin myśli w kategorii " co najlepsze dla Polski"...
0
@marcin62 Strajkować to powinni raczej zdrowi na umyśle.
0
@marcin62 No i prawilnie. Nie dla patobydła na ulicach.
0
@TR3YWAY Uff żaden biały, heteroseksualny rasista nie zaatakował biednych inżynierów.
1
@Foton chyba na rozwolnienie xD