0

@lntrowertyk Stawianie sabotażysty obok Gundogana i Cancelo to obraza dla nich.

2

@Ojciec5tkidzieci Świetny film.

0

@Bagsik88 Wiele do życzenia to Lewandowski zostawia.

1

@MatBac1991 Kolejna pato-feministka.

1

@Forsyth Biały Luis Armstrong< 3

8

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 To czego się czepiasz xd?

0

@michal26 Co zaczął grać? Dalej jest drewniany, a to, że strzela to po prostu czysta statystyka. Jako napastnik logiczne, że coś będzie strzelać. Tak czy tak prezentuje za mało jak na swoje zarobki, które od nowego sezonu jeszcze wzrosną.

0

@Blue9 Wywalić całą ławkę i zostawić sabotażystę Lewego z największym kontraktem xd

0

Lamine Yamal- terrorysta z Esplugues de Llobregat?

0

@Bagsik88 A no faktycznie, na 7 metrową bramkę trafił w typa, który zajmował niecałe pół metra. Powtarzam, wg cb to nie jest zmarnowana okazja i nie była to setka?

0

@Bagsik88 Ok, czyli nie było takiej sytuacji? Na flashscore tego nie napisali i nie wiesz?

0

@Bagsik88 Co się udało? Podanie do bramkarza rywali?

0

@4drian0 Fajnie się bawią rodowici Francuzi.

0

@FcPortoFan1999 Niestety też mi się tak wydaje. Nie rozumiem tego kompletnie. Nowy szkoleniowiec miałby czas na sprawdzenie rozwiązań, piłkarzy itd.

0

@kanver_ Bardziej chodziło mi o to, czy jednak Laporta go zwolni.

0

Xavi odejdzie teraz jednak? Jak myślicie?

1

@partymaker Piętki robi w 96 minucie, gdy próbujemy strzelić i wygrać xD

0

@Isso89 Miał praktycznie pustą bramkę, a walnął w obrońcę. Jak to nie jest zmarnowanie okazji to nie mam pytań.

0

@Isso89 Nie strzelił setki xd Oglądaj mecze.

2

@MesQueUnClub96 xd Chłop nie strzela 200% okazji na pustaka, a inny łeb go broni.

0

@NeroTFP1 Tak, bo to na pewno przez energole miał zawał. Rozumiem o co ci chodzi, ale nie zmienia to faktu, że niezłe siano za to weźmie.

1

@NeroTFP1 Co ma jedno do drugiego? Hajs się zgadza i to najważniejsze.

0

@marcin62 Gdzie się odkleiłem? Zobacz jak gra twój bożek, a potem pies głupoty.

0

@marcin62 xd Odzywa się jeden z najbardziej odklejonych na stronie.

0

@P33ck Na pewno przeciętny Amerykanin myśli w kategorii " co najlepsze dla Polski"...

0

@marcin62 Strajkować to powinni raczej zdrowi na umyśle.

0

@marcin62 No i prawilnie. Nie dla patobydła na ulicach.

0

@TR3YWAY Uff żaden biały, heteroseksualny rasista nie zaatakował biednych inżynierów.

1

@Foton chyba na rozwolnienie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?