AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartula Czemu szczęście? Messi by ten wózek ciągnął pewnie.
1
@don'T.R.I.P.e Te odbijanie nam dwa gole dały xD
2
Lewandowski z piłką na aut xd
0
@Xxxbarca4ever W Afryce przynajmniej żaden lew go nie zauważy ;D
1
@DonCarletto Jak bez zasad? Ma zasadę i się jej trzyma.
2
@JimMorrisonFCB Spotify za darmo xD
1
@Kidd Po golu Lewego.
0
@Bagsik88 hahaha brak argumentów, klasycznie.
0
@Bagsik88 Mogę ci podesłać staty Torresa z poprzedniego meczu, bo Lewy takich nigdy nie miał w Barcelonie xd
0
@Albatros Chłop jest odklejonym psychofanom Lewego, nie ma sensu z nim rozmawiać. Gościa nabili i tak strzelił gola, a ten będzie farmazonić, że dobrze zagrał.
0
@Bagsik88 Lepiej niż Lewandowski, który kopie się po czole od roku. Lewy takiego meczu jak Torres to nie zagrał nigdy w Barcelonie, więc utkaj wafla.
0
@MatBac1991 Dobra próba bocie.
0
@LM10GOAT Oby jednak nie.
9
@barcanawieki W końcu coś ruszyło w tym temacie. Jak widać inni też już mają tego dość.
7
@Messibestplayerintheworld Sprzeciwił się wójkowi Perezowi. Fatalny błąd.
0
@mekston Osimhen potrafi biegać i również jak Haaland wygrywa pojedynki biegowe.
0
@mekston Wyjątek potwierdzający regułę. Skoro potrafił to tak dobrze, to czemu tylko raz mu się to udało? Inna sprawa, czasami coś mu weszło z dalszej odległości, ale był to ułamek jego goli.
0
@Bagsik88 Większego Tapiniarza xd Haaland potrafi wychodzić za obronę, jest bardzo szybki, bardzo silny. Lewy jedyne co miał to patelnie.
0
@Bagsik88 Przynajmniej potrafią biegać, wygrywać pojedynki, a nie jak Lewy tylko z 2-5 metrów lub karniaka.
0
@mekston Ciężko się nie łapać za głowę, jak widzisz z jakimi cieniasami grali, że tapiniarz 5 goli strzelił.
0
@mekston Boli to ciebie prawda xd
0
@Bagsik88 Obecnie? Mbappe, Haaland, Osimhen (choć ten trochę zjechał z formą).
0
@mekston raczej tapiniarzy
0
@Aragorn33 Ajaj przy transferze Lewego pisałem, że będzie wtopa. Nie chciałem go tutaj. No niestety przyszedł i teraz będziemy musieli płacić mu ogromne pieniądze i męczyć się oglądając go. Co do transferu, logicznym było, że ściąganie 34 latka z rocznym kontraktem za 50 mln i pensją rosnącą prosi się o tragedię.
1
@Szmulek Bardzo dobrze, trzeba o tym mówić.
0
@mekston Zaś o czasach farmerligi, gdzie grał w hegemonie, gdzie nawet Choupo Moting strzelał dużo xd
0
@pioz123 Tak tak, jak był tu Auba to nie byliśmy na 7 miejscu. Zrozum, że za niego byłby inny piłkarz, a nie puste miejsce. Nie wychodzilibyśmy w 10 na te mecze.
1
@pioz123 Sam zwrot "Pewni bylibyśmy niżej" to jest gdybanie, bo za niego nie byłoby pustego miejsca. Grałby tam inny piłkarz, więc zaczynasz gdybanie.
1
@Cochise xd Chłop kibicuje Barcy, kocha ten klub i jeszcze go za to jedzie kibic xD Widać, że mu zależy, żeby tu zostać.
0
@pioz123 Sam zacząłeś gdybać. Podwójne standardy?