AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Nie, bo jeszcze gola strzeli i wyjdzie na to, że popełnił błąd.
0
@Rewolucja123 Ale wiesz, że Font też chciał postawić na Xaviego?
4
@J4no Xavi co ty tu robisz?
2
@stig20 Pewnie już tańczy z jakimś Alvaro.
0
Dobra Xavi dawaj Roque, jak nie wygramy to jego wina i ławka do końca sezonu, jak z Torre
0
@RafiVeB Wyrzucałem Ter Stegena, po czym zagrał najlepszy sezon bramkarza praktycznie w historii La Liga. Wstrzymałbym się z takimi osądami. Araujo ma spadek formy, ale jak już pokazał wcześniej może być najlepszym ŚO na świecie.
1
@elBazto Weź, on tu przyszedł ławkę ogrzewać chyba xd.
2
Szkoda, że Nico Williams przedłużył kontrakt z Athletic. Przydałby się szybki, zwinny skrzydłowy z dryblingiem.
0
Komentarz usunięty
2
No i ch*j, to się nacieszyliśmy z bramki.
0
Musimy wyrównać przed przerwą.
2
No tutaj to ładnie uderzył.
0
@ikar34 Alexis Sanchez np. potrafił świetnie tam wyglądać. Pedro to samo.
0
Dobijak 20 metrów od bramki rywala xd
5
W Barcelonie piłkarz nie ma do kogo podać, bo mu się koledzy nie pokazują. Cruyff się w grobie przewraca...
0
Ajj blisko był Ferran.
2
Ter Stegen stałby wyżej i byłby pierwszy do piłki.
2
Ale podanie Lewandowskiego xd
3
@gumaz Przy wychodzeniu na murawę, bo jego japę pokażą.
0
@VamosFCB11 Może właśnie jak będzie mieć korytarz to coś pokaże.
0
@Bagsik88 Z zachowaniem? Zobacz sobie jak się "kapitan" zachowuje wobec Yamala. On się nadaje na kapitana jak ja na koszykarza (mam 1,66 wzrostu) xd
0
@Bagsik88 Wyjaśnia to cb twój bożek swoją postawą na boisku xd
1
@NeroTFP1 Paradoks Cloverfield, Wojna o jutro (jak dla mnie TOP film).
0
@Bagsik88 Oglądam i widzę jak sabotuje od ponad roku.
0
@Bagsik88 Gavi? Śmiał się, gdy Alba mówił, że Lewy nie biega.
2
@Barti_Blaugrana Dokładnie. Nikt tak nie motywuje jak on. W Barcelonie też np. nie boi się opie*****ć 17 latka za dobre zagranie.
0
@Bagsik88 Można, czy gdzieś napisałem, że nie?
0
@Bagsik88 Po prostu osoby, które nazywają go debilem nie wiedzą jaki jest naprawdę. To, że dostawał kontuzji to nie była jego wina i nie należy go za to wyzywać.
0
@Bagsik88 Każdy może wydawać opinię xd Od tego jest czat w internecie xd
0
@TR3YWAY xd wyzywali go od debili itp. itd. a tu potwierdzenie jakich amatorów ma Barca w sztabie medycznym.