0

@Encore Nie, bo jeszcze gola strzeli i wyjdzie na to, że popełnił błąd.

0

@Rewolucja123 Ale wiesz, że Font też chciał postawić na Xaviego?

4

@J4no Xavi co ty tu robisz?

2

@stig20 Pewnie już tańczy z jakimś Alvaro.

0

Dobra Xavi dawaj Roque, jak nie wygramy to jego wina i ławka do końca sezonu, jak z Torre

0

@RafiVeB Wyrzucałem Ter Stegena, po czym zagrał najlepszy sezon bramkarza praktycznie w historii La Liga. Wstrzymałbym się z takimi osądami. Araujo ma spadek formy, ale jak już pokazał wcześniej może być najlepszym ŚO na świecie.

1

@elBazto Weź, on tu przyszedł ławkę ogrzewać chyba xd.

2

Szkoda, że Nico Williams przedłużył kontrakt z Athletic. Przydałby się szybki, zwinny skrzydłowy z dryblingiem.

0

Komentarz usunięty

2

No i ch*j, to się nacieszyliśmy z bramki.

0

Musimy wyrównać przed przerwą.

2

No tutaj to ładnie uderzył.

0

@ikar34 Alexis Sanchez np. potrafił świetnie tam wyglądać. Pedro to samo.

0

Dobijak 20 metrów od bramki rywala xd

5

W Barcelonie piłkarz nie ma do kogo podać, bo mu się koledzy nie pokazują. Cruyff się w grobie przewraca...

0

Ajj blisko był Ferran.

2

Ter Stegen stałby wyżej i byłby pierwszy do piłki.

2

Ale podanie Lewandowskiego xd

3

@gumaz Przy wychodzeniu na murawę, bo jego japę pokażą.

0

@VamosFCB11 Może właśnie jak będzie mieć korytarz to coś pokaże.

0

@Bagsik88 Z zachowaniem? Zobacz sobie jak się "kapitan" zachowuje wobec Yamala. On się nadaje na kapitana jak ja na koszykarza (mam 1,66 wzrostu) xd

0

@Bagsik88 Wyjaśnia to cb twój bożek swoją postawą na boisku xd

1

@NeroTFP1 Paradoks Cloverfield, Wojna o jutro (jak dla mnie TOP film).

0

@Bagsik88 Oglądam i widzę jak sabotuje od ponad roku.

0

@Bagsik88 Gavi? Śmiał się, gdy Alba mówił, że Lewy nie biega.

2

@Barti_Blaugrana Dokładnie. Nikt tak nie motywuje jak on. W Barcelonie też np. nie boi się opie*****ć 17 latka za dobre zagranie.

0

@Bagsik88 Można, czy gdzieś napisałem, że nie?

0

@Bagsik88 Po prostu osoby, które nazywają go debilem nie wiedzą jaki jest naprawdę. To, że dostawał kontuzji to nie była jego wina i nie należy go za to wyzywać.

0

@Bagsik88 Każdy może wydawać opinię xd Od tego jest czat w internecie xd

0

@TR3YWAY xd wyzywali go od debili itp. itd. a tu potwierdzenie jakich amatorów ma Barca w sztabie medycznym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?