AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 Gdzie ty tu widzisz bycie ekspertem xD? To chyba logiczne, że nie bierze się z powrotem laski, która cię zdradziła. Tym bardziej, że wróciła przez kopa w tyłek od nowego kochanka xd
0
@pioz123 Czy ja gdzieś napisałem, że jestem "nadwyraz męski? Po prostu w życiu bym nie przyjął z powrotem szona pod dach. O dzieci mógł walczyć sądownie, bo jaki miałyby byt z matką, która nie potrafi zapewnić dachu nad głową?
6
@Rastafarnianin Tego gościa ciężko nazwać facetem. Takiego szona przyjąć z powrotem to trzeba nie mieć wgl męskiej godności.
0
@dafik85 Ta 10. Xavi i Iniesta przy Kroosie to słabiaki byli, tak świetnym jest piłkarzem xd
0
@xvcWinterSoldier Gapisz mu się na bebech?!
0
@Criss18Barca Haaland, Foden, męczennik z realu.
2
@MeMyselfAndI xd Ty porównujesz walkę o piłkę do prowokowania, szczypania itp. zachowań? Zresztą czego ja wymagam od fanów realu xd
0
@Veysel 3 ziewnięcia, 2 razy podrapał się po głowie - udany występ.
0
@damian16161212 Lewy kapitan z krwi i kości < 3
0
Goleada walca Xaviego.
2
Gol brawo Felix, brawo Dżamal ;)
1
@KobeFR To może być nasze jedyne trofeum. Xavi musi mieć jakieś argumenty na obronę przed zwolnieniem.
2
Romeu to jest Alonso z tamtego sezonu. Wpuszczany tylko po to, żeby zrobić nam zawał i przewalić mecz.
3
@MesQueUnClub96 Bo jest cienki jak sik pająka.
0
@Rust_Cohle Czemu? Wygrywamy. Irytujące jest tylko to, że gramy słabo.
0
@Rust_Cohle xd Chłop partoli cały mecz, dostał setkę i już, że jednak dobrze. Opuścić chat sobie możesz jak City znów zezłomuje loserpool.
0
@debu1989 Felix ostatnio też strasznie słabo wyglądał.
1
xd Polski Messi piękne podanie
0
@takisobiektos Dzięki za prezenty w takim razie. Jak się żyje na biegunie?
0
Lewy nie potrafi nawet na dwa metry podskoczyć... Co to jest za pressing?
1
Lewandowski xd Roberto czemu nie do Raphinhi?!
1
@lntrowertyk Strażacy z galaktyki? To jakaś podjebka Strażników galaktyki? ;D
1
@szymonekk Nie polecam wałka kuchennego do malowania.
0
@DLFCB Niemożliwe. Osoba wspierająca chorą ideologię ? Tak jak piszą SZOK.
0
@Rl9k1nG Bo wygrywał tylko trofea "myszki Miki" tj bundesliga i puchar Niemiec, które Baya miał z automatu, a do wygrania LM potrzebował światowej pandemii i meczów bez rewanżu.
1
@DaPidejpi ej ale zostaw @Transu96 i jego piwnicę w spokoju.
0
@pioz123 Hahaha jedyna normalna drogą oddać władze Unii, która traktuje nas jako kraj do ponownego używania zużytych sprzętów. Np we Francji, czy Niemczech masz ukazane jak wygląda unijna postępowość, że ludzie nie czują się bezpiecznie w swoim kraju i coraz bardziej uzależniają się od państwa.
0
@Bagsik88 Jeszcze nie zrobiło, ale wszystko w swoim czasie. Ich działaniami widać do czego dążą.
0
@Bagsik88 xd Ty jesteś odklejony na punkcie lewego i po. No nie powiem ciekawe połączenie. Twoja ukochana partia już rządziła i zrobiła to tak dobrze, że ludzie woleli PiS.
0
@Bagsik88 Spokojnie, dopiero przejęli władzę. Muszą to jakoś obudować, żeby ludzie myśleli, że to dobry pomysł.