3

@partymaker chłop przeczytał książkę o taktyce i się ma za speca xD

1

@FcPortoFan1999 Tak można o każdym napisać xd Dobry sezon, a chłop przyjmuje na 3 metry i marnuje najwięcej setek w lidze xD

2

@Veysel Savio. Przydałby się.

1

@Robert1603 Torre słaby, Xavi najlepszy trener ;)

1

@Pawel13sz Czyli mówisz gol Lewego z dystansu?

4

@MarioVeB! Spokojnie, wrzuci dwa zdjęcia z siłowni i wyjdzie w pierwszym na Las Palmas.

1

@MarioVeB! Facet dożywocie, a biedna kobieta 2 lata w zawiasach.

0

@Benz Lewandowski, a jak Polska wygra euro to już wgl choć nwm czy to będzie wgl potrzebne, bo nas poprowadzi do zwycięstwa w LM.

0

@lajcior Messi za to Maradonę miał jako ojca.

0

@norbi77 Jeden dzień w roku to wg cb dużo dla zwierząt? Naprawdę jedna noc wybije połowę populacji zwierząt? Na 365-366 dni w roku to jest nic.

1

@maroon Problemy polski z praworządnością po czym nowa władza chciała olać weto prezydenta xD

0

@Firestone hahaha nie jest najemnikiem. Zobaczymy jaką miłość do Barcy czuje jak będziemy chcieli się go pozbyć.

0

@Magicc89PL Bo Lewy to nie najemnik xd

0

@626 Jest Ferran, do wyjęcia za darmo jest Morata.

1

@barcowy1899 Xavi na to nie pozwoli. Lewy będzie grać nawet jakby walił samobója co mecz.

2

@draxidox Ta babka jednego kuflem z piwa walnęła xD

7

@MesQueUnClub96 Może zrozumiał jak cringowe to było xd

0

@FcPortoFan1999 Sprzedać do ligi na jego poziomie - ekstraklasa, lub trochę wyżej Arabia, czy MLS.

1

@LM10GOAT Czyli Guido lub Ndidi do nas. Możnaby się też Moratą zainteresować.

0

@Firestone hahaha słabych partnerów miał w drużynie xD

0

No hejka @Bagsik88 . Co się z tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Ćwiąkała ci bożka obraża... A to hejter jeden.

2

@jakub1906 Już mamy mordercę Alonso w składzie.

5

@Kuba_1 Chłop dziecku rozwalił telefon. Ktoś jeszcze uważa go za normalnego?

5

@tadzik447 Gabarytowo to nawet atomowa ;D

0

@Ziemny Jak Krychowiak poważnie tu przyjedzie to naprawdę zostaniemy pośmiewiskiem. Chłop, który jest tak cienki, że w żadnej poważnej lidze nie gra, a w reprezentacji mają go dosyć.

9

@IrekPOL Peło takie nie jest.

0

@MOLESTA Xavi zaczął grać na świetnym poziomie w wieku 24 lat. O Vardym nie wspominając.

0

@MOLESTA Widziałeś Aleixa Gracie w akcji? To jest aktualnie jeden z najlepszych pomocników w La Liga.

7

@Stagiryta Jeden dzień w roku, a i tak nie pasuje xD

31

@Gracek10 Przykładna żona i matka. Jakby to Lewy tak tańczył z inną to zaraz zostałby zdziesiątkowany w mediach przez feministki itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?