AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@partymaker chłop przeczytał książkę o taktyce i się ma za speca xD
1
@FcPortoFan1999 Tak można o każdym napisać xd Dobry sezon, a chłop przyjmuje na 3 metry i marnuje najwięcej setek w lidze xD
2
@Veysel Savio. Przydałby się.
1
@Robert1603 Torre słaby, Xavi najlepszy trener ;)
1
@Pawel13sz Czyli mówisz gol Lewego z dystansu?
4
@MarioVeB! Spokojnie, wrzuci dwa zdjęcia z siłowni i wyjdzie w pierwszym na Las Palmas.
1
@MarioVeB! Facet dożywocie, a biedna kobieta 2 lata w zawiasach.
0
@Benz Lewandowski, a jak Polska wygra euro to już wgl choć nwm czy to będzie wgl potrzebne, bo nas poprowadzi do zwycięstwa w LM.
0
@lajcior Messi za to Maradonę miał jako ojca.
0
@norbi77 Jeden dzień w roku to wg cb dużo dla zwierząt? Naprawdę jedna noc wybije połowę populacji zwierząt? Na 365-366 dni w roku to jest nic.
1
@maroon Problemy polski z praworządnością po czym nowa władza chciała olać weto prezydenta xD
0
@Firestone hahaha nie jest najemnikiem. Zobaczymy jaką miłość do Barcy czuje jak będziemy chcieli się go pozbyć.
0
@Magicc89PL Bo Lewy to nie najemnik xd
0
@626 Jest Ferran, do wyjęcia za darmo jest Morata.
1
@barcowy1899 Xavi na to nie pozwoli. Lewy będzie grać nawet jakby walił samobója co mecz.
2
@draxidox Ta babka jednego kuflem z piwa walnęła xD
7
@MesQueUnClub96 Może zrozumiał jak cringowe to było xd
0
@FcPortoFan1999 Sprzedać do ligi na jego poziomie - ekstraklasa, lub trochę wyżej Arabia, czy MLS.
1
@LM10GOAT Czyli Guido lub Ndidi do nas. Możnaby się też Moratą zainteresować.
0
@Firestone hahaha słabych partnerów miał w drużynie xD
0
No hejka @Bagsik88 . Co się z tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Ćwiąkała ci bożka obraża... A to hejter jeden.
2
@jakub1906 Już mamy mordercę Alonso w składzie.
5
@Kuba_1 Chłop dziecku rozwalił telefon. Ktoś jeszcze uważa go za normalnego?
5
@tadzik447 Gabarytowo to nawet atomowa ;D
0
@Ziemny Jak Krychowiak poważnie tu przyjedzie to naprawdę zostaniemy pośmiewiskiem. Chłop, który jest tak cienki, że w żadnej poważnej lidze nie gra, a w reprezentacji mają go dosyć.
9
@IrekPOL Peło takie nie jest.
0
@MOLESTA Xavi zaczął grać na świetnym poziomie w wieku 24 lat. O Vardym nie wspominając.
0
@MOLESTA Widziałeś Aleixa Gracie w akcji? To jest aktualnie jeden z najlepszych pomocników w La Liga.
7
@Stagiryta Jeden dzień w roku, a i tak nie pasuje xD
31
@Gracek10 Przykładna żona i matka. Jakby to Lewy tak tańczył z inną to zaraz zostałby zdziesiątkowany w mediach przez feministki itp.