0

@Transu96 Pichichi, który potrzebował najmniej goli, by zdobyć ten tytuł.

0

@against_modern_football Widzisz we wcześniejszych sezonach konkurenci stali na dużo wyższym poziomie, gdy Lewy "brylował" był to najsłabszy Pichichi od 22 lat. To wiele mówi.

1

@mekston No ale o to chodzi. Co zdobył Lewandowski dla Polski na MŚ np.? Karnego na raty z Francją? XD

0

@Danny Gaucho Bardzo się przyczynił. Najsłabszy Pichichi od 22 lat. TOP.

1

@Danny Gaucho Boli, że prawdę powiedział?

0

@hayek Czyli Marvel jest rasistowski.

1

Paweł Fajdek w punkt xD

0

@alone49 No więc widzisz niekoniecznie trzeba lubieć wszystkich piłkarzy swojej ukochanej drużyny. Poza tym podałem ekstremalne przypadku, by pokazać jak głupia jest twoja teza.

0

@against_modern_football xd Benzema, który ciągle miał kontuzję i Joselu ze spadkowicza. Epicka konkurencja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@against_modern_football Goli aktualnie od niego nie ma, a był najsłabszym Pichichi od 22 lat więc słaby wynik wg twoich kryteriów xd

0

@Kamiloza91 Kto był kluczowy? Najsłabszy Pichichi od 22 lat? Kluczowy to był Ter Stegen, który został wybrany MVP La Liga.

0

@against_modern_football xd Wystarczy spojrzeć na grę obu tych piłkarzy. Po Messim widać jakość przy każdym kontakcie z piłką. ZP dla Lewandowskiego to byłaby hańba dla tej nagrody.

6

@Ojciec5tkidzieci Dobrze, że wraca bo show średnie xd Ciekawe, czy jakby do twojej nieletniej córki pisał i mówił takie rzeczy to byś na ten temat mówił tak samo xD

0

@VegetaPolska Gdzie napisałem, że akceptuję? Czytać ze zrozumieniem potrafisz chyba jak rozmawiać z dziewczynami. Po prostu spalony Bayernu był do przeoczenia, bo był minimalny. Chyba jest różnica między dostrzeżeniem kilku cm, a dwa razy nie zobaczenia metra. Wszystkie przypadki powinny być anulowane (bramki) ale jak już doszło do pomyłki psy Bayernie to nie tłumaczy to drukarni, która później miała miejsce.

0

@alone49 xd Ze względu, że gra w mojej drużynie to mam go lubieć xd Może Alonso, który jest mordercą też? Zabił po pijaku dziewczynę, ale ok bo gra w mojej ukochanej drużynie. Hajto zabił kobietę na pasach, ale reprezentuje Polskę to ok. Przez takich jak ty tacy ludzie unikają odpowiedzialności. Szkoda, że twoja mama gotując obiad nie wie dla jakiego odklejeńca.

0

@VegetaPolska No ale były. O ile z golem Bayernu dało się pomylić tak dwa metrowe spalone to jest ewidentna drukarnia.

0

@Bagsik88 xd Żarty sobie chyba robisz. Lewandowski to wtopa transferowa

0

@VegetaPolska No to czyli uprawnia do tego, żeby ich przekręcić na dwa z metrowym spalonym xd

2

@AdrianJaniak Suarez. Frenkie przez pierwsze kilka lat był słaby, dopiero od poprzedniego sezonu zaczął grać na wysokim poziomie. Wpisywanie Lewandowskiego jako udany transfer to nieporozumienie. 50 mln za 34 latka z rocznym kontraktem, który dodatkowo zarabia ogromną sumę, a gra jak łamaga to żart.

1

@DaPidejpi Powiem ci, że to jest realistyczne xd Na pewno to co opisałeś po tym meczu byłoby takie jak napisałeś xd Edit. Vinicius już jedzie dopaść twoja rasistowską autokorektę xD

0

@VegetaPolska Ale nie z metrowych spalonych dwa razy xd Vidal czerwona z tyłka i brak czerwonej dla casemiro to również żart.

2

@JohnA Bayern Monachium madrycioku i gole z metrowych spalonych.

2

@VegetaPolska Spokojnie, sędziowie pomogą jak zawsze.

7

@DaPidejpi Czego się spodziewać po społeczeństwie, które akceptuje szona Linkiewicz (która zasłynęła z ciągnięcia w busie ekipy rockowej...) jako influ. To jest tragedia jakie jednostki się wybijają na patologii.

0

@betleyoneDEjong Może Ndidi z Leicester?

0

@betleyoneDEjong Echeveri to całkiem inna pozycja i charakterystyka niż Gavi.

3

@VegetaPolska Pisze fan realu, który zawsze ma autostradę do finału xd

0

@Bagsik88 Raz miał taką sytuację xd Lewandowski kopie się po czole od roku i jest ok wg cb xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?