AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@MesQueUnClub96 hahahaha. Tobie już tak wszedł ten kościół Lewandowskiego, że jego słabą formę tłumaczysz nienormalnym klubem nazywając tak swój ukochany ponoć klub xd
1
@norbi77 Dokładnie. Denerwujące jest to, że gra napastnik, od którego lepiej wygląda 17latek z rezerw xd
1
@Bagsik88 Ktoś inny by to strzelał. 8 na 8 meczów bez Lewego to zwycięstwa. Podobną ilość goli strzeliliśmy sezon wcześniej w lidze.
4
Ajajaj, gdyby Lewandowski miał takich partnerów jak Guiu to by tu dzisiaj hat tricka walnął.
0
@Bocheno1 niedoceniany jest Ter Stegen i obrona za to, że wyrównali rekord. Gość, który był najsłabszym Pichichi od 22 lat dał nam mistrzostwo xd
0
@JimMorrisonFCB Kto tu postawił wyżej kobietę? Napisał prawdę, do tanga trzeba dwojga.
0
@hayek Ja chętnie przyjechałbym cały dla 1,5 mln.
0
@Bagsik88 xd Pod koniec grał słabo. I tak lepiej niż Lewandowski od roku.
3
@barcanawieki xd Akurat to lewica ma najwięcej wspólnego do Rosji. Chociażby komunizm, który lewica uwielbia.
0
@Tatazolwinia Miał kontuzję.
21
@pt9 W sezonie z Aubameyangiem został liderem asyst w pół roku, nie zrobił różnicy.
0
@tristan87 Król strzelców najsłabszy od 22 lat. Auba zagrałby cały sezon to strzeliłby podobną ilość ( w pół roku miał 11 bramek). Mistrza wygrał nam Ter Stegen i obrona, która wyrównała rekord La Liga.
1
@tristan87 Ktoś tak twierdzi? O Lewym tak pisano xd Poza tym zawsze jest opcja sprowadzenia jakiegoś napadziora w stylu Aubameyanga, czyli darmowy, z niskim wynagrodzeniem.
2
@A4ron PO chciało jeszcze ostrzejszych rystrykcji xd
6
@Lola120 Oj będzie. Każdy durny pomysł Unii, który będzie nam szkodzić na spokojnie przyjmiemy xd
0
@Bagsik88 Chłop się kopie po czole od listopada 2022, a ty piszesz jakieś durnoty, że dobrze gra xd Grajek za 50 mln, który miał być TOP napastnikiem jest gorszy od Aubameyanga za darmo.
1
@Hellrider Przecież każdy wie, że Tusk to złoty facet. Mąż stanu, Winkelried narodu.
0
@FcPortoFan1999 Obojętnie, gorzej nie będzie. Fajnie jakby Guiu dostał szansę.
0
@FcPortoFan1999 Będzie mógł nam nie spieprzyć meczu z Belgami raczej.
1
@Bykunn Jak inaczej nazwać chęć "wspólnego dobra" jak to pięknie nazywają? To jest modernistyczny model komunizmu xd Poza tym gdzie Konfa mówiła o wyjściu z Unii, gdzie co byli o to pytani, że aktualnie nie wyszliby z Unii. Po prostu byliby asertywni i nie godzili się na durne sprawy jak narzucanie elektryków, czy ten pakiet, który nakazuje modernizować budynki.
0
@Bagsik88 Kryminał to jest twoje zauroczenie i ślepa miłość do bożka z dziewiątką na plecach xd
4
Xavi jednak chce wygrać z Antwerpią, skoro takie wzmocnienie zrobił.
2
@jamal00 xd No tak piłkarz, od którego oczekiwano, że będzie najlepszy w zespole, który w ciężkich czasach finansowych klubu zarabia dużo i kosztował bardzo dużo nie jest winien tego, że gra słabo i nie powinniśmy go obrażać, bo to nie jego wina, że mu się nie chce itd.
0
@LM10GOAT 200 mln lub 100+ Kimmich. Araujo jest młody, jest najlepszym ŚO, a do tego ma cechy przywódcy.
2
@Bykunn Nic ważnego, jak wprowadzanie uchodźców itp. xd Weź chłopie. Brak zdania w kontekście swojego państwa to jest strzał w kolano i bardzo dobrze, że mamy prawo weta i nie musimy się godzić na każdy durny pomysł. I dokładnie powinny być państwa narodowe, a nie, że Unia narzuci Polsce co chce i mamy się dostosować. Jak tak lubisz komunizm to sobie wyjedź do ukochanej Rosji.
5
@pienaar Raczej Flip i Flap.
1
@Bykunn Debilizm xd Raczej suwerenność. Najlepiej nie mieć nic do powiedzenia w kontekście dobra swojego kraju xd Widzę, że komunizm wszedł ci za mocno.
0
@Bykunn odklejka xd Zobaczysz jak oddadzą prawo weta w Unii.
0
@Irmscher10 Jak wg cb to jest dobra gra, to nie mam pytań xd
0
@michal26 Tak, 8 meczów bez niego było zwycięstwami, a to oznacza, że nie był tak kluczowy jak piszesz, bo bez niego również potrafiliśmy wygrać.