AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ten Fermin to ma zajebistą technikę.
0
@kuczyniak Jezus jednak żyje
0
FermIN pokaż klasę.
0
@FrankliN7 kopnięcie w nogę od tyłu to nie na żółtą?
1
Xavi xD Masz co zasiałeś...
2
I cyk już 3 faule azpilicuety z żółtą xd
0
To mnie zaskoczył, że karnego nie dał :O
4
Hahahaha ten niebieski pajac jest upośledzony.
12
Jaki faul ? xd Co za debil.
0
Kounde strzał...
2
@mekston Też jestem ciekaw, którego kibica w górnym sektorze by trafił.
0
Bez lipy ten dzieciak mógł zostać za Lewego, gorzej by nie wyglądał xD
2
@DonCarletto Już klękał xD
2
@MesQueUnClub96 na Montujic xD
0
Azpilicueta już dwa faule z żółtą kartką xD
0
Pieprzony metalowy pręt xd
0
@Xxxbarca4ever nie przeciwko nam xd
0
Pedri taka pozycja aż się prosi o oddanie strzału...
0
@takisobiektos chyba minus. Jak mają mieć piłkarza, który na wypożyczeniu celebruje bramkę przeciwko nim?
0
@Hawajczyk ZP loading?
0
@LukaszFan Tak na pewno xd Jak Xavi pierdzieli w wywiadach, że super trenuje itp. już widzę jak go posadzi. Lewy by co mecz samobója walił, a i tak wychodziłby w pierwszym. Jest teraz Torres, a i tak Lewy gra w pierwszym.
0
@Roobo Przynajmniej wiesz, że debil xD
0
Go Witsel wyprzedza xD
1
Felix !!!! Tak jest. Pięknie to podał Raphinha.
0
@MesQueUnClub96 On się nie spodziewał, że grając taki piach wyjdzie w pierwszym chyba xD
0
@Technik chyba bronił xd
5
Ajj Lewy milimetry xD
33
@MOLESTA Właśnie, powinieneś jej jeszcze podziękować za to, że cię uderzyła i całować ją po stopach xd
0
@Bagsik88 Ty pisałeś, że tak bo tylko "parę głosów mniej miał w ZP 2021" xD
0
@RosjaninBut Włączyło mu się turbo, bo strzelił główkę i karniaka xD