9

Ten Fermin to ma zajebistą technikę.

0

@kuczyniak Jezus jednak żyje

0

FermIN pokaż klasę.

0

@FrankliN7 kopnięcie w nogę od tyłu to nie na żółtą?

1

Xavi xD Masz co zasiałeś...

2

I cyk już 3 faule azpilicuety z żółtą xd

0

To mnie zaskoczył, że karnego nie dał :O

4

Hahahaha ten niebieski pajac jest upośledzony.

12

Jaki faul ? xd Co za debil.

0

Kounde strzał...

2

@mekston Też jestem ciekaw, którego kibica w górnym sektorze by trafił.

0

Bez lipy ten dzieciak mógł zostać za Lewego, gorzej by nie wyglądał xD

2

@DonCarletto Już klękał xD

2

@MesQueUnClub96 na Montujic xD

0

Azpilicueta już dwa faule z żółtą kartką xD

0

Pieprzony metalowy pręt xd

0

@Xxxbarca4ever nie przeciwko nam xd

0

Pedri taka pozycja aż się prosi o oddanie strzału...

0

@takisobiektos chyba minus. Jak mają mieć piłkarza, który na wypożyczeniu celebruje bramkę przeciwko nim?

0

@Hawajczyk ZP loading?

0

@LukaszFan Tak na pewno xd Jak Xavi pierdzieli w wywiadach, że super trenuje itp. już widzę jak go posadzi. Lewy by co mecz samobója walił, a i tak wychodziłby w pierwszym. Jest teraz Torres, a i tak Lewy gra w pierwszym.

0

@Roobo Przynajmniej wiesz, że debil xD

0

Go Witsel wyprzedza xD

1

Felix !!!! Tak jest. Pięknie to podał Raphinha.

0

@MesQueUnClub96 On się nie spodziewał, że grając taki piach wyjdzie w pierwszym chyba xD

0

@Technik chyba bronił xd

5

Ajj Lewy milimetry xD

33

@MOLESTA Właśnie, powinieneś jej jeszcze podziękować za to, że cię uderzyła i całować ją po stopach xd

0

@Bagsik88 Ty pisałeś, że tak bo tylko "parę głosów mniej miał w ZP 2021" xD

0

@RosjaninBut Włączyło mu się turbo, bo strzelił główkę i karniaka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?