0

@takisobiektos Faktycznie z 2007 rocznika nie ma, są z 2006 i mają napisane, że 16 lat.

0

@Sulimo Przecież jest pełno 16latkow.

0

@BorzyKrzys Wiesz nie każdy miał tak jak ty. Wcześniej nie interesowałem się piłką nożną.

0

@mekston I co z tego wynikło? Raz przyjął dobrze na cały mecz i tak spartolił. Oczywiście tylko Lewy by tak przyjął, Neymar, czy Messi na pewno nie. Taki Ibra z zamkniętymi oczami by to przyjął.

0

Mamy prawie grudzień, a Yamala dalej nie ma w Fifie xD

0

@mekston Inny napastnik wcześniej nie przyjmowałby na 5 metrów marnując tym samym okazje lub akcje.

0

@BorzyKrzys W sensie dla Rayo?

0

@KamQiX Dobrym tak, wybitnym nie.

0

@mekston No tak, bo nikt nigdy nie strzelił z główki.

0

@Messibestplayerintheworld Napisałeś, że tylko Lewy umie główkować. Nie pisałeś nic o tej sytuacji. W tej sytuacji to chociażby Ferran mógłby tak uderzyć. Inna sprawa, że pewnie w przeciągu meczu wyszedł by lepiej na pozycję/ lepiej przyjął i też byśmy ten mecz wygrali. Lewy swoim słabym przyjęciem partoli, spowalnia tyle akcji, że to szok.

0

Komentarz usunięty

1

@Messibestplayerintheworld Nikt inny nie potrafiłby karnego strzelić. Taki Messi np. nigdy nie strzelił karnego.

0

@Trojanek23 To chyba tak jak do Lewandowskiego.

1

@mekston Niech znają łaskę pana xD Lucek źle zrozumiał "Black Friday".

0

@Kgorecki2500 W niedzielę to łażą po domach i wku*****ą ludzi ;)

0

@TR3YWAY 19 jak najbardziej pasuje.

0

@Bagsik88 Gdzie napisałem, że w Barcelonie grał jako dziewiątka? Potrafisz czytać? Przecież napisałem, że z konieczności grał na skrzydle.

0

@Bagsik88 Gdzie był wystawiany w Barcelonie? Na skrzydle. To nie zmienia faktu, że w Valenci był dziewiątką i wcześniej w realu Saragossa też

0

@Cukson Ten "Messinho"

0

@TheNekro94 Pozdrowienia dla wyborców PiSu, który zamykał lasy przy Covid i Po, które mówiło, że rystrykcje PiS są za słabe xD Jak również ważne głosowania o doprowadzeniu budynków do bezemisyjności, który popis poparł, czy elektryczne samochody.

0

@barcelonaLM ah ci rasiści z Argentyny...

0

@BorzyKrzys Za niedługo będzie mieć swoją własną grawitację.

3

@FCB24 Ja jestem ciekaw, z którego laboratorium uciekł xD

9

@hayek Jestem Polakiem, a nie Europejczykiem.

3

Jak trzeba być upośledzonym, żeby być za centralizacją UE?

0

@tristan87 taktyk

2

@draxidox A u nas w tej zaściankowej Polsce kto może sobie pozwolić na kupno tyle towaru na osobę? Między nami i USA jest przepaść jeśli chodzi o życie normalnych ludzi ;). Tak swoją drogą ciekawe kiedy do Polski wejdą zakupy z odroczoną płatnością? Choć wydaje się, że już płyną ;)

0

@zodiak_10 Nie wiem jak to przeżyję.

0

@zodiak_10 xd tyle w temacie

0

@TR3YWAY To nie zmienia faktu, że był dziewiątką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?