AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Faktycznie z 2007 rocznika nie ma, są z 2006 i mają napisane, że 16 lat.
0
@Sulimo Przecież jest pełno 16latkow.
0
@BorzyKrzys Wiesz nie każdy miał tak jak ty. Wcześniej nie interesowałem się piłką nożną.
0
@mekston I co z tego wynikło? Raz przyjął dobrze na cały mecz i tak spartolił. Oczywiście tylko Lewy by tak przyjął, Neymar, czy Messi na pewno nie. Taki Ibra z zamkniętymi oczami by to przyjął.
0
Mamy prawie grudzień, a Yamala dalej nie ma w Fifie xD
0
@mekston Inny napastnik wcześniej nie przyjmowałby na 5 metrów marnując tym samym okazje lub akcje.
0
@BorzyKrzys W sensie dla Rayo?
0
@KamQiX Dobrym tak, wybitnym nie.
0
@mekston No tak, bo nikt nigdy nie strzelił z główki.
0
@Messibestplayerintheworld Napisałeś, że tylko Lewy umie główkować. Nie pisałeś nic o tej sytuacji. W tej sytuacji to chociażby Ferran mógłby tak uderzyć. Inna sprawa, że pewnie w przeciągu meczu wyszedł by lepiej na pozycję/ lepiej przyjął i też byśmy ten mecz wygrali. Lewy swoim słabym przyjęciem partoli, spowalnia tyle akcji, że to szok.
0
Komentarz usunięty
1
@Messibestplayerintheworld Nikt inny nie potrafiłby karnego strzelić. Taki Messi np. nigdy nie strzelił karnego.
0
@Trojanek23 To chyba tak jak do Lewandowskiego.
1
@mekston Niech znają łaskę pana xD Lucek źle zrozumiał "Black Friday".
0
@Kgorecki2500 W niedzielę to łażą po domach i wku*****ą ludzi ;)
0
@TR3YWAY 19 jak najbardziej pasuje.
0
@Bagsik88 Gdzie napisałem, że w Barcelonie grał jako dziewiątka? Potrafisz czytać? Przecież napisałem, że z konieczności grał na skrzydle.
0
@Bagsik88 Gdzie był wystawiany w Barcelonie? Na skrzydle. To nie zmienia faktu, że w Valenci był dziewiątką i wcześniej w realu Saragossa też
0
@Cukson Ten "Messinho"
0
@TheNekro94 Pozdrowienia dla wyborców PiSu, który zamykał lasy przy Covid i Po, które mówiło, że rystrykcje PiS są za słabe xD Jak również ważne głosowania o doprowadzeniu budynków do bezemisyjności, który popis poparł, czy elektryczne samochody.
0
@barcelonaLM ah ci rasiści z Argentyny...
0
@BorzyKrzys Za niedługo będzie mieć swoją własną grawitację.
3
@FCB24 Ja jestem ciekaw, z którego laboratorium uciekł xD
9
@hayek Jestem Polakiem, a nie Europejczykiem.
3
Jak trzeba być upośledzonym, żeby być za centralizacją UE?
0
@tristan87 taktyk
2
@draxidox A u nas w tej zaściankowej Polsce kto może sobie pozwolić na kupno tyle towaru na osobę? Między nami i USA jest przepaść jeśli chodzi o życie normalnych ludzi ;). Tak swoją drogą ciekawe kiedy do Polski wejdą zakupy z odroczoną płatnością? Choć wydaje się, że już płyną ;)
0
@zodiak_10 Nie wiem jak to przeżyję.
0
@zodiak_10 xd tyle w temacie
0
@TR3YWAY To nie zmienia faktu, że był dziewiątką