0

@mekston Na plus, chyba dla rywali w LM i LE.

0

@mekston Tak i Lewy gra "z kontuzjom" xD

5

@FCB_dimiC Bardzo odpowiedzialne robić plany przed zapytaniem, czy dostanie się wolne xD. Oczywiście zamknąć całą firmę, bo ja muszę dostać wolne xd Powiem ci ze szczebla pracownika. Chciałem urlop na majówkę, a przede mną wniosek złożyło kilka osób co poskutkowało tym, że nie mogłem go wziąć. Nie spłakałem się o to, bo rozumiem, że ktoś w tej pracy musi być xd

0

@mekston Zobaczymy, aktualnie Lewandowski nie ma za bardzo jakościowej konkurencji poza pomocnikiem i Griezmannem, który również nie jest dziewiątką.

0

@Bagsik88 Może dlatego, że Joselu to rezerwowy i często na 9 gra skrzydłowy xd. W Atletico Morata ma o jeden gol mniej niż Griezmann, który ma 8 xd

0

@mekston haha teraz się wyrzekł swojego bożka, bo jest słaby. Wszystko co napisałem się sprawdza. Był przepłacony? Nie ma wątpliwości. Jest dobijakiem? Tak. Jest gorszym piłkarzem niż Suarez? To jest jasne.

0

@Danny Gaucho Podaj argument, czemu Yerry miał tutaj nie trafić? Wyglądał na tyle dobrze, że Everton dał za niego wór pieniędzy.

0

@mekston Bellingham też dopiero zmienił ligę xd Kolejny, który mu koledzy patelniami wygrali xd

0

@Danny Gaucho Yerry Mina, na którym zarobiliśmy xD

1

@Lionel_Messi10 xD jakby znalazł funny moments Lewego to by było dłuższe niż władca pierścieni, czy star wars xD

0

@mekston kościół cię wyrzuci za takie komentarze o waszym bożku.

0

@hayek grał xd Chyba męczył nas do 2025 xd

0

@Bagsik88 WOW napastnik mistrza był królem strzelców, a teraz ma najwięcej u nas mniej od pomocnika ( chyba, że Bellingham to nie pomocnik co @mekston xD). TOP.

0

@hayek Bez Lewego baya też wygrał LM.

1

@_barti To wina drużyny, nie dostał idealnie patelni po ziemi na 5 metrze/ karnego to wyglądał słabo.

0

@Emhyr Hehehe i znów tłumaczenia z kontuzją. Prawie jak pewien Portugalczyk z Madery, który pół kariery miał kontuzję, bo tak to by Messiego nakrył czapką xD Lewandzioki odklejenie lvl fani Ronaldo xd

0

@Sawik_10 To tak jak przez całą karierę. Lewandowski to może technicznie się do drzewa porównywać xD

0

@zgiru Pep i Rodri do nas ;)

0

@Mns21 Te procenty to ze wzoru Hajto liczone xD

1

@Criss18Barca Oni faceta przebranego za babę traktują jako kobietę xd Serio szukasz u nich logiki?

0

@xavi890 xD Wspaniale zagrał. Rozwaliliśmy ich 1:1.

4

@Bagsik88 No tak, oczywiste, że powinien powiedzieć jak jest i podpaść zespołowi. Naucz się, że liczą się czyny, a nie słowa.

7

@PatrykBarca Trzeba iść na pięćdziesiątą dawkę przypominającą xD

0

@Culer9002 Raczej mówi facet wchodzący do burdelu w Tajlandii xD

0

@Bagsik88 Dziwnez że ma więcej goli. Pewnie meczów od nich również zagrał mniej. A nie czekaj...

0

@mekston No był z a jednak jest nazywany głupkiem, słabiakiem. Felix jeden z największych talentów. Inna sprawa, że z Dembele Lewandowski też grał. Poza tym taki Depay potrafił strzelać z Destem na skrzydle.

0

@DonCarletto W piłce nożnej tak. 1/5 kariery.

0

@mekston Jasne, bo Traore, czy Ferran, wyśmiewany tu Dembele byli o niebo lepsi niż Raphinha i Felix xD Poza tym fajny piłkarz za 50 mln, który bez skrzydeł nie istnieje xD

0

@Kubsoleon Aktualnie, chłopak jest sporo młodszy od Felixa.

0

@mekston Pokaż Lewandzioku, gdzie napisałem, że Ligue 1 to najtrudniejsza liga świata?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?